reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam wieczorowa pora!!!!

Kurcze dziewczyny odkad mlody raczkuje ....to jest sajgon w domu ,no predkosc swiatla to malo:szok::-D a najgorsze jest to ze jak on tak szybko zasuwa to nasz pies az caly sie trzesie ze strachu i ucieka :no: biedny siersciuch:-(.
A najlepsza zabawa to wstawanie i siadanie , wstawanie i siadaie i tak w kolko:-D i nadal nie chce mi nic jesc ani pic :crazy: no zobaczymy czy jutro cos "doktorek" na to zaradzi.

Anussia a co to za lekarz ze tylko 8 osob:oo2::no: a w poprzedniej ciazy tez tam chodzilas? E no lepiej szukaj jakiegos normalenego "jaskiniowca" :tak:

O rany ale te wasze dzieciaczki fajne prezenty dostaly , moje dziecie gdyby nie my to nic by nie dostal bo tesciowa z ciotka daly mu kase:-( ok fajnie ale ja osobiscie wolalalam jakis prezent wiem , wiem nie powinnam narzekac ale wiecie o co chodzi. My jak mlody dostaje jakies pieniazki to wplacamy mu na ksiazeczke .
 
reklama
Witajcie,
a co tu takie pustki????
Mały drzemie, zasnął po wielkich płaczach....ja mam chwilkę na kawkę i ciastko. Jeszcze mam resztki z imprezy, więc muszę zjeść ;-) Zapraszam :-)
Jakoś nie mam weny do pisania, jestem śpiąca, Marcin tańcował w nocy trochę ;-)
Lea raczkuje powiadasz? Poczekaj aż zacznie chodzić, a najgorzej to jak będzie chciał chodzić za ręce, tak jak Marcin cały czas ;-)
anussia szukaj innego gina i dbaj o Was :-)
Miłego dnia!
 
Ja się tylko witam :-) Mój dziś kończy rok... i wszystko mi się przypomniało..... ;-)

Dla innych roczniaków dużo zdrówka :-)

Miłego dnia.
 
Hejka witam sie po weekendzie jakos dopiero sie pozbieralam;p Na hitachna czasie bylo bardzo fajnie normalnie poczulam sie jak w narzyczenstwie;p;p Mały tez byl grzeczny u babci. U nas jakos leci za 12 dni M jedzie na poligon 2 tyg a ja ide do mamy zeby tu sama nie byc:) Ogolnie jak dobrze wszystko pojdzie to w nastepne lato zaczynamy starac sie o druga dzidzie:) Czekam na chodzik-pchacz bo zamowilam ale jak narazie ani widu ani słychu;p rozgladam sie za kombinezonkiem na zime bo butki juz mamy ale jak narazie nie trafilam na ladny:)Chciałabym jakies zywe ładne kolory a wiekszosc granatowe czarne albo taki zielen ciemny... Pogoda troszke sie popsuła chyba dzis na spacerek nie pojdziemy bo wieje za mocno..

Lea- z prędkoscia swiatła hehe znam to tez niedlugo parkiet wypali heheh
Lilijanna-to nic tylko sie cieszyc:)
 
panienka-wszystkiego najlepszego dla Mikołajka :-)
Lea28-ten lekarz jest na nfz i przyjmuje w poniedziałki,wtorki i środy.Dojeżdża z Sierpca bo tam też przyjmuje.Np.w poniedziałki przyjmuje tylko od 15 do 18,a w międzyczasie czyli od 16 do 18 robi usg.Podobno ma też swoje stałe pacjentki i one już nie muszą tyle czekać żeby się zapisać.Ciekawe co trzeba zrobić żeby zostać jego pacjentką :-D
 
Dziewczyny... Czy są tu jeszcze dzieci, które nie chodzą?? Moja Zuzka jest bardzo ostrożna i ani myśli sama chodzić. Ona tak dokładnie obmyśla każdy swój ruch, że aż mnie to bawi, myśliciel jakiś z niej będzie chyba. Raczkuje jak rakieta, wstaje przy czym się da, skacze jak pchła, drepcze przy meblach ale żeby się puścić i zrobić kroczek to nie ma mowy;) Ogólnie to uwielbia wstawać, zapomniałam już co to spokojne zasypianie, bo zanim padnie, to min. pół godziny daje się jak dzika w łóżeczku;)
 
Dziewczyny... Czy są tu jeszcze dzieci, które nie chodzą??
mój Mikołaj sam nie chodzi. Raczkuje, wstaje, czasem sam przejdzie trzymając się narożnika, a tek za ręce, lub rączkę. Jeszcze się chwieje, więc sam nie prędko zacznie chodzić... Ze spaniem jest podobnie, szaleństwo! Czasami to już mam dość... i wcześniej bym usnęła ;-)
luizka4don też chce młodemu kupić chodzik pchacz :-)
 
reklama
panienka najlepszego dla Synka!
Ewentualnie jak jest jeszcze jakiś roczniak, to buziaki od nas!
Ja mam dziś lenia :-( mam nadzieję, że M przyjedzie niedługo. Oooo już przyjechał...
miłego wieczorku!
 
Do góry