reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Czesc dziewczyny witam sie po dluuuuuugiej nieobecnosci - powod przeprowadzka:sorry2:
mieszkamy juz dwa tygodnie na "nowym" ale jeszcze dluuuugo dluuugo nie bedziemy mieli urzadzonego na 100% z malym zabkujacym:baffled: "pelzaczkiem" nie da sie poprostu:no:. Krotko na temat jestesmy wykonczeni z M, caly remont robilismy sami po nocach jak mlody spal a pomoc mielismy jedynie na dzien przeprowadzki takze masakara!!!!!
Na dzien dzisiejszy na haslo przeprowadzka robi mi sie slabo o!
No a co u nas nie raczkujemy za to pelzamy gdzie popadnie, siedzimy.... nareszcie, mamy juz 6 zabkow i kolejne dwa w natarciu przechodzimy to okrutnie, mowimy juz tata,mama,baba, jak cos chcemy to mowimy da:-D, no i nie chce ostatnio dac sobie pampersa zmienic :wściekła/y: wierci sie kreci kurcze jak mu dam cos do raczki (oczywiscie wszystko byle nie zabawke:baffled:) to mi sie uda no maly terroyrsta, no i mam z moim malym lwem maly problem otoz .....gryzie i szczypie mnie zwlaszcza !:baffled:mojego M mniej moze dlatego ze M w wiekszosci w pracy i ja glownie sie mlodym zajmuje no ale to jakas masakra jest ze tak sie wyraze kurcze jak mam go na rekach to nic tylko by mnie gryzl nie mam teraz czasu zeby poczytac w necie na ten temat mam nadzieje ze to przejsciowe i probuje poprostu co potrafia jego zabki :-( moje dziecie daje mi niezle w kosc :sorry2: czy moje dziecie sie zmieni czy poprostu taki juz z niego rosnie urwis.
pozdrawiam dziewczyny bardzo goraco i uciekam bo nie ma sil wiecej pisac!!!!!! buziaczki
 
Witajcie,
ja nie mam zbytnio czasu na neta, bo Marcin mało śpi. Dziś pospaliśmy sobie dłużej, bo do 7:15 i do tej pory baraszkuje. Ile razy śpią Wasze Szkraby? Marcin czasami to 2 razy, 3 już sporadycznie. Może to się jeszcze zmieni. W sumie około roku niby wystarczy jedna drzemka, ale do roku jeszcze trochę czasu ;-) Chyba znalazłam nianię. To nasza sąsiadka, mieszka dwa domy dalej, w tym roku zdała maturę i wybiera się na zaoczne studia. W piątek ma mi dać znać, czy się pisze na opiekę nad moim łobuzem ;-) Jakoś zrobiła na mnie lepsze wrażenie niż ta poprzednia, starsza...no i będzie mnie mniej kosztować, co ma duże znaczenie :-)
Lea fajnie, że jesteście już na swoim. A Marcin też łobuzuje i coś mi się wydaje, że coraz gorzej ;-)
Miłego dnia!
 
mamuśki, a jak stoicie z urlopami ?

my od 11 sierpnia urzędujemy przez tydzień w niechorzu, najprawdopodobniej jedziemy sami z gabulcem. może ktoś w podobnym terminie bedzie w okolicy ?
 
Andzia - ja swój urlop wykorzystałam już, ale mam jeszcze opiekę 2 dni i coś tam nadgodzin, więc pewnie smykniemy gdzieś na tydzień. Kiedy? W lipcu albo we wrześniu i pewnie wrzesień tak jakoś pewniej :tak:

lea - mnie Ada gryzła, ale moje "ała" dotarło i szybciutko przestała, co do zmiany pieluchy, masakra - identiko jak u Ciebie, jak tylko widzi, że mam w ręku pieluchę to już ma błyski w oczach :sorry2:

Agulek - Ada budzi się o 5, idzie spać około 8, potem śpi jakoś 2h w okolicach 11 i koniec, wieczorem 19:10 śpi jak kamień, po prostu pada ;-)
 
Witam mamuski i slodziaki:-)sierpniowe
Oo widze,ze to nie tylko u nas taki problem ze zmiana pieluszek;-) mlody robi wszystko byle nie zalozyc mu tej pieluchy,ostatnio to nie poznaje mojego dziecka normalnie maly paskud,wszedzie go pelno,jak cos zakazane to kusi strasznie a przy tym robi minke lobuziaka i sie cieszy,czworakuje a raczej biega na tych czworakach i ma mase siniakow na nogach:-(jak sie mu cos zakazuje to zlosci sie :tak: wola tata,mama(ale tylko jak czegos chce) tam,tu,papa,nee,taa,da na brata Kacperka wola ka:-D jest strasznie calusny wszystkim na okolo daje buziaki,przybija piatki i robi ty ty:-D nie gryzie ale szczypie i ostatnio znow zaczal tylko mnie ciagnac za wlosy:szok:
 
witam na sekundke,
to troszku sie pocieszylam ze nie tylko moje dziecie taki lobuz
Jesli chodzi o spanie to Leo od malucha spal malo w dzien. teraz jest jedna drzemka w ciagu dnia . budzi sie 6-7 rano lobuzuje do 12-13tej nastepnie spi 1-1,5h i do 18.30 lobuzuje dalej godzina 18.30 kapiel mleko zazwyczaj o 19tej juz lulka i do rana.
uciekam pa
 
witam sie
moje dziecie dzisiaj konczy 10 miesiecy kurde kiedy to zlecialo?? masakra:)

moj smyk ogólnie da sobie pampka przeprac tylko na przewijaku i mimo, ze sie na nim nie miesci tam go przebieram bo inaczej go gonie wszedzie:D

dzisiaj moj M przyjezdza po 3 dniowej nieobecnosci oj stęskniona jestem :D
 
reklama
Witajcie,
co do zmiany pampka, to u mnie najczęściej też jest to dosyć trudne ;-) na przewijaku jeszcze jest znośnie, choć nie zawsze ;-) no cóż nasze szkraby rosną i nie chcą grzecznie leżeć.
Pajkaa najlepszego z okazji 10 m-cy, ucałuj Synia!
Miłego dnia!
 
Do góry