reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam,
u nas nie ma czasu na neta. Jak już włączę kompa, to Marcin chce klikać ;-) ogólnie dużo czasu spędzamy na dworze :-)
Marcin już coraz częściej sam stoi coraz dłużej :-) na szczęście jest ostrożny i nie puszcza się sam do chodzenia, tylko siada jak nie ma czyjejś ręki obok ;-)
luizka gratki za ząbki :-) zgodzę się z Pajką, że górne to większa jazda, przynajmniej u nas tak było i jest :-( no cóż...
Miłego weekendu!
 
reklama
Witam w słoneczny dzień :-) ja tylko na chwilę, zaczęliśmy prace przy domu i czasu wolnego brak, więc mam zaległości na bb :-( Mały Ok, codziennie się zmienia :-) Wyszły nam już górne ząbki.

Miłego dnia Wszystkim :-)
 
Witam się, pogoda dopisuje, ja już niestety odbębniam w pracy godzinki, a potem lecę na skrzydłach do Ady i z Nią spędzam cały czas, wieczorem A. i tak dzień mi ucieka, a jeszcze tzw. roboty porządkowe w domu i mamy dwa ogrody, więc mam się co uwijać. Ale powiem Wam, że pogoda mimo, że gorąca to dobrze mi z nią i niech tak pozostanie, mogłoby wieczorkami popadać, bo zbańczę na podlewaniu ogrodów :baffled:

Gratulujemy kolejnych ząbków.

Aaaaaaaaa i staramy się o rodzeństwo dla Ady :-) Bez szaleństw i bez liczenia, ot tak spontanicznie :-D
 
Witajcie,
dziś pochmurno, wczoraj była burza. Ja jakoś bez humoru :-( Marcin cały czas tylko do mamy...trochę marudzi, nie bardzo chce jeść, tylko cycha...
Poza tym dziś albo jutro betonujemy strop. W sobotę znowu wyjazd do rodziny, M ma sprawę rodzinną do załatwienia, a przy okazji odwieziemy moją Mamę do domu.
Marcin stęka na nocniku ;-)
Miłego dnia!
 
hej mamuśki

ja strasznie zabiegana ostatnio jestem i czasu na bb mało niestety, ale widzę, że u was podobnie ;)

gabulski całe dnie spędza na dworzu, mamy rozłożony basen w ogrodzie, jest po prostu szał. chlapie na wszystkie strony, jest jak rybka w wodzie ;) później wrzucę zdjęcia ;)

a ja dzisiaj zaczynam praktyki studenckie w poradni psychologiczno-pedagogicznej. na dzień dobry mam grupę dzieciaczków z zespołem downa, a potem trochę aktywności na terapii ruchowej z adhd :p

liljanna 3mam kciuki za staranka ;)


pozdrowienia dla wszystki mam i maluszków
 
Ale pusciutko. My wczoraj bylismy na kontroli u pani dr neurolog i uslyszelismy same wspaniale rzeczy .Piotrus rozwija sie prawidlowo a nawet ponad przecietna wzystkie odruchy prawidlowe i mowila ze mielismy bardzo duze szczescie :) Fajnie uslyszec jest takie mile slowa:) Ja w weekend juz egzaminy mam i za tydzien kolejne ehhh a tu uczyc sie nie ma kiedy:(
 
Przywitam się na ogólnym jeszcze, może jeszcze mnie ktoś pamięta... byłam z Wami w ciąży, później już rzadziej :) może znowu mi się uda zaglądać częściej:)
Luizka fajnie , że Syn dobrze się rozwija, a na taką wizytę do neurologa poszliście z własnej inicjatywy czy jest to zalecane co jakiś czas? Ja oprócz szczepień i kontroli byłam jedynie u ortopedy, coś przeoczyłam? POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZNAJOME I NIEZNAJOME MAMY:)
 
mart -Piotrek urodzil sie z przepuklina oponowo-rdzeniowa przy tym schorzeniu wystwpuje kalectwo,wodoglowie,nietrzymanie kau i nie sikanie samodzielne. a z tego wszystkiego Piotrek ma zastawke w glowce tylko. Mielismy duzo szczescia . I za to bede dziekowala Bogu do konca zycia. I dlatego jestesmy pod kontrola wiel specalistow
 
reklama
Witajcie Dziewczyny
przepraszam, że tak rzadko zaglądam do Was, ale Jaś, dwie prace, dom i ogródek zajmują mój cały wolny czas:) Ale tak ogólnie u nas wszystko dobrze, Jaś jest wesołym dzieckiem:) je nam bardzo ładnie tylko mamy problemy z jego wagą ale napisałam o tym na właściwym wątku, wstawać na nożki jeszcze nie chce ale od 4 tygdoni już sam siada, na początku podpierał się rączkami i podnosił ale teraz jak leży na pleckach to podnosi się już bez podpierania:) raczkować też nadal nie chce:) ząbków też jeszcze nie widać:) no i nasz maluch zaczyny mówić normalne słowa od jakiegoś czasu już mowi mama i tata przyporządkowując te słowa do dobrych osób i jak coś zrzuci na ziemie to mówi "nie ma":) i jak macha to mówi papa:) a inne słowa to mówi na zasadzie powtarzania, raczej nie kojarząc tak do końca co znaczą:) wczoraj np kilka raz powiedział dzien dobry:)
Serdecznie Pozdrawiamy wszystkie Mamy i ich Skarby:)
 
Do góry