reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

I ja się witam.:-)
Mały bez apetytu i marudny, jeden z górnych zębów już mamy teraz czekamy na drugiego...

Miłego dnia:-)
 
reklama
hej Mamuśki :)
u nas są juz 2 dolne jedynki w koncu i chyba idzie czwórka :D
Sara jeszcze nie raczkuje i nie wiem czy w ogole bedzie, bo okazuje sie, ze u mnie w rodzinie malo ktore dziecko raczkowalo :p zobaczymy ;)
pozdrowionka!
 
Mamuśki - zdrowych dzieciaków i cierpliwości.

Bombusia - no to pękasz z dumy i pękaj :)

A dla mnie dzisiejszy dzień jest taki - patrzę na Adriannę i moje szczęście jest ogromne, ale tak samo jak rok temu patrzę w niebo i odbieram słoneczne życzenia od mojego Aniołka. Patrzę w niebo i się uśmiecham, ale jednocześnie jak bumerang powraca pytanie - dlaczego nie mogę przytulić dwójki moich dzieci, tylko jedno tulę głęboko w sercu, a drugie do serca...

no tak czasami jest, ale to strasznie przykre:(:( w takich chwilach myslę o aniołkowych mamach:(

Cześć Dziewczyny,
wczoraj mój Marcin (z małą pomocą taty) wręczył mi różyczkę :-) a tak się cieszył, że aż serce się radowało :-) niestety nadal mamy marudzenie i płacz z byle powodu. No cóż, dopóki nie wyjdą zęby to tak będzie. Budowa jakoś idzie do przodu. W następnym tyg zacznął szalować strop. Moim zdaniem można szybciej robić ale na szczęście nie płacimy im za dniówki ;-)
inkaa4 kupa w nocniku ma dużo plusów np czysta pupa :-) na razie to nasze wyczucie czasu i obserwacja ale niech się maluchy przyzwyczajają :-)
Marcin nie daje mi pisać, więc kończę. Wybiorę się na spacerek, może będzie spokojniejszy.
Miłego dnia!

łączę się w bólu marudzących pociech

I ja się witam.:-)
Mały bez apetytu i marudny, jeden z górnych zębów już mamy teraz czekamy na drugiego...

Miłego dnia:-)

gratulacje:) u nas widać juz prawie górną dwojkę

hej Mamuśki :)
u nas są juz 2 dolne jedynki w koncu i chyba idzie czwórka :D
Sara jeszcze nie raczkuje i nie wiem czy w ogole bedzie, bo okazuje sie, ze u mnie w rodzinie malo ktore dziecko raczkowalo :p zobaczymy ;)
pozdrowionka!

gratulacje:)
 
Czesc dziewczyny:-) ojj dawno nie pisalismy,ale czytamy na biezaco;-) co do zabkow to my tez z tych marudzacych czyli cos na rzeczy jest,dwie dolne jedynki juz mamy a teraz nie wiem cos na dole znow popuchniete mamy dziaselka, co do nocnika to u nas jak na razie nie bardzo sadzamy od czasu do czasu ale zachwycony nie jest:-) Miloszek pije tylko przez rurke od kiedy po raz pierwszy zaczal to inaczej nie chce pic:tak: tylko mleczko z butelki,raczkuje w zastraszajacym tepie,za raczki trzymany uwielbia spacerowac,staje przy wszystkim przy czym sie da i przy czym sie nie da tez:szok: pare upadkow i uderzen mamy juz na koncie:tak: na dworze o ile pogoda pozwala jestesmy od rana do wieczora :-)
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie:-)
 
Cześć Dziewczyny,
pogoda paskudna, marudzenie ząbkowe trwa. Dziurki są ale ząbków jeszcze nie ma.
marii mówisz przes rurkę?! Hmmm jeszcze nie próbowałam tak dawać pić. Na razie Marcin pije z niekapka z wyciągniętym korkiem, czyli kapka ;-) ze zwykłego kubeczka też pije ale mi nieco gorzej tak dawać ;-)
Miłej niedzieli!
 
Sara tez uwielbia przez rurke, zwlaszcza w Tymbarkach, bo tam są mniejsze dziurki po bokach rurki zamiast jednej wielkiej chochli :D
 
Witam Mamusie :-)

Mało pisze bo wrocilam do pracy :-)i powiem wam ze suupper na prawde taka odskocznia.
Malutka rośnie. Już skończyła 10 miesięcy :-D:-D Raczkuje.. wstaje przy czym może ale jeszcze nie chodzi;-)
Gaduła straszna hehe zwłaszcza do kolegów z placu zabaw :-D Mała podrywaczka:-D
Jak do tej pory dwa ząbki na dole są:-)

A u mnie nie jest dobrze zrezygnowałam 3lata temu w 2008 roku ze szkoły.. Dałam rezygnacje i po tych latach pismo mi przyszło wezwanie do zapłaty 3128zł!!!! straszą sądem... :wściekła/y: od razu zadzwoniłam i rozmawiałam z asystentem kanclerza tej uczelni powiedziałam ze to nieporozumienie ze rezygnowałam bodajze w kwietniu 2008 roku a ona ze niema zadnej rezygnacji!! i ze sami mnie skreslili w listopadzie 2008 ja mowie ze jak to i w ogole! wsciekła byłam.. I chciało mi się płakać.. Ona , ze jedyne co moze mi zaproponowac to ze nie bede płaciła odsetek.. czyli wychodzi do zapłaty jakies 2100zł ja sie nie zgodziłam bo z jakiej racji? Ok moze moja wina tez jest bo nie brałam zadnej kopi nie zrobiłam zadnego ksero tej rezygnacji( wiem głupia byłam) ale co teraz...:-(
Powiedziałą zebym napisała pismo do kanclerza i on rozpatrzy to.. Zeby umorzył ta cala kwote.. Jutro jade zawiesc to.. ale boje sie ze nie bedzie tak pieknie:-( Dziewczyny co mi radzicie ? co jeszcze moge zrobic nie znam sie na prawie.
 
Witajcie,
Marcin od wczoraj chodzi już za jedną rączkę. I dodatkowo już wczoraj zrobił pierwsze kroki :-) bardzo Mu się to podoba i traktuje jak zabawę. Jak chodzi trzymany za jedną rączkę, to trugą podnosi wysoko do góry. A ma przy tym tyle radości ;-)
Miłego wieczorku!
 
GSC - jakaś paranoja! po takim czasie się dopominają? ja bym poszła i pogadała, a jak nic nie da to idź do jakiegoś radcy może ? chociaż zawsze jest coś takiego jak samorząd studencki, jeżeli ludzie są ok, to powinni pomóc rozwiązać sprawę, tym bardziej teraz masz dziecko, niech nie zdzierają kasy :/ co za chamstwo!

agulek - rewelacja! to za chwilę będziesz miała małego tuptusia w domu :)

mari - przez rurkę jeszcze nie próbowaliśmy, ale za to gabryś pije normalnie z kubka/szklanki nie roniąc przy tym kropelki ;) noo może malutką czasami. dzięki doidy cup tak się nauczył :)

A MY MAMY W KOŃCU! PIERWSZEGO ZĘBOLA :D :D :D
 
reklama
Do góry