reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Andziu to sie zgadaly nasze dzieci moj PIOTRUS TEZ DZIS DOSTAL OPIERWSZEGO ZĄBKA:)

Atak wogole to nas wogole w domu nie ma albo rehabilitacja albo dzialka i na wieczor w domu jutro jedziemy pierwszy eaz na noc z alym na dzialkje zobaczymybjak bedzie spal. Maly czołga po calym domu w zastraszajacym tempie staje w lozeczku i trzymajac sie lozeczka chdzi w nim . Jest coraz grzeczniejszy nie ma juz swoich histerii :)A z jedzeniem tez ok co bym nie dala to by zjadl i wypil:p:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
ja tylko na chwilę. Marcin potrafi umęczyć wszystkich ;-)
andzia gratki za ząbka! Właśnie się zastanawiam nad kupnem tego doidy cup. Ile on kosztuje? Gdzie kupiłaś? Może na allegro?
Pajkaa zdrówka dla Maluszka
luizka gratki za ząbka! My też dużo czasu spędzamy na dworze.
Miłego wieczorku i słodkich, spokojnych snów!
 
witam
Sebuś gorączkuje nawet do 40 :( byłam u lekarza mamy początek anginy:( no i mamy 3 ząbka górna jedynka się przebiła:)
 
agulek, no moj tez chodzi trzymany za jedna raczke. Do tej pory szlam z tylu a dzis trzymalam go za jedna raczke przed soba i slicznie szedl. :D Sam chodzi przy pchaczu! ;) Ale sam, bez pchacza jeszcze sie "dyga". No i nie ma jeszcze takier rownowagi. Ale jest juz znacznie lepiej. :) Nie pada juz tak bezwladnie na pupe a z przysiadu i stoi te 2 sekundy dluzej. :)

GSC wspolczuje sytuacji z uczelnia. Moze da sie jakos to odkrecic? NAprawde nie bralas zadnego potwierdzenia, ze zlozylas pismo? Kurde. A nie bylo przy tobie jakiegos znajomego, ktory obecnie moglby potwierdzic, ze zlozylas rezygnacje? Niestety na takie rzeczy trzeba uwazac. A brak jakiegokolwiek dokumentu jest raczej dla cieie nieprzychylne. U mnie na uczelni tez zagubili mi raz moje dokumenty - wniosek o stypendium. Reszta dokumentow byla. Brak bylo tylko mego wniosku, ktory zlozylam z kompletem dokumentow. Przychodze po decyzje a oni mi mowia, ze nie ma, bo:
1. we wniosku nie ma mojego podpisu (a sie na bank podpisywalam)
2. nie ma mojego rachunku bankowego (a byl, bo bez tego nie mozna bylo zlozyc wniosku!)
Mowie wiec babce, ze to niemozliwe. Na co ona - to prosze popatrzec. I daje mi wniosek do wgladu. Ja na niego i oczy w 5 zl. Wniosek wypelniony innym charakterem pisma! Ktos podrobil wniosek, tylko sie nie podpisal. I mowie to, glosno (obok w sali jakies zebranie z uczelni, a w gabinecie ogolnie duzo ludzi). Na co babka bezczelnie, ze moze dalam wniosek do wypelnienia kolezance! Tym nie wkurzyla na maxa i sie tam niezle wydarlam. Babka zaczela mnie uciszac zerkajac katem na salke, gdzie bylo zebranie. ;) Dalam im troche do wiwatu A babeczka pozniej za kazdym razme jak mnie widziala to sie szeroko usmiechala i mowila slodkim glosikiem. :p

Agulek, ja w piatek bodajrze kupilam doidy cup. CZekam na przesylke. Trafilam na promocje, ze placilam za sam kubek a przesylke mialam w gratisie. :)

pajka to wpsolczuje chorobska. :(

A wszystkim dzieciaczkom z okazji ich jutrzejszego swieta skladam moc zyczen! Duzo zdrowia, usmiechu na twarzy, bezbolesnego zabkowania i szybkiego maszerowania. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wię

wszystkim dzieciaczkom wszystkoego najlepszego z okazji dnia dziecka :)

u nas nadal gorączka:( ale mamy 4 ząbka na widoku:)
 
No wlasnie wczoraj jak bylam na chwile w auchan to widzialam cos tam ale nie mialam czasu wejsc dzis pojade moze akurat cos mi sie spodoba:) dziekuje za info:)











niestety nie znalazlam sukienki:(

A U PIOTRKA DRUGI ZĄBEK HEH IDA JAK BURZA JUZ DWIE DOLNE JEDYKI :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się
a co tutaj taka cisza???

Luizka gratuluje ząbków ogólnie idą zawsze parami :) u nas teraz górne wyszły... to dopiero jazda na kółkach... w porównaniu z dolnymi...
 
Do góry