reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

matko dziewczyny wybaczcie, że tak dawno tu nie byłam.a tego co tu naskrobałyście to sorki ale nie ogranę, bo skrobiecie i skrobiecie :p
 
reklama
Witajcie Dziewczyny,
Madzia zazdroszczę, że Jaś tak ładnie zasypia. Marcin albo przy cycu, albo na dworze w wózku. Jakoś to będzie. Życzę szybkiego zrobienia ładnego ogródka i udanego grilla w weekend. Ponoź ma być ładna pogoda:tak:
Lea szybkiej przeprowadzki:-)
Bombusia Marcin też nie przesypia całej nocki i pewnie do tego jeszcze daleko ale jakoś sobie radzimy...nie ma wyjścia;-)pielęgniarka środowiskowa w tym czasie...u mnie była raz i to już dawno. Teraz jak, Marcin skończy 9 m-cy, mamy się umówić do dr na wizytę kontrolną- badanie itd
Dziś z Mamą robimy szarloptkę sypaną:-)a spacer był bardzo długi około 7 km:-D
Miłego wieczorku:-)
 
witam sie

u nas jest 1 podudka na karmienie troche dziwnie bo Sebek jest na butli zjada 220 ml przed snem czyli gdzies w granicach 19 , a potem musi zjesc kolo 2 w nocy...zjada wtedy około 180 ml mleczka. Tak jest juz od dłuzszego czasu i zastanawiam się czy tak bedzie zawsze??

Niuunia fajnie, ze jestes :D
 
WITAM!!!!

Ojjj wszystkie Mamuski chyba siedzą na dworzu z dziecmi he he.:-)
U nas dzis piękna pogoda wiec oczywista tez na spacer wyjdziemy.:tak:

Pajko ja tez mam czasami wrazenie, ze Alan bedzie juz zawsze jadł w nocy:eek::sorry:
 
my właśnie wróciliśmy z ogrodu. mały strasznie marudził, nie chciał spać w wózku. rozilismy, połozylam sie z nim na łóżku, dostał cyca i od razu zasnął ;)

a ja jestem dzis maksymalnie wypompowana. nie mam siły i ochoty na nic :/ ehh...poza tym mamy trochę zamieszania w rodzinie, tyły w pracy i bieganie po wpisy na studiach :/
poza tym
 
No mój bączek też dzisiaj cosik na spacerku nie mógł zasnąc, robił mostek w wozku i chcial wychodzic i "chodzic" sobie na raczkach u mnie i oglądac świat :) A pogoda cudna, tylko oby upałów nie było takich jak w ub roku w lipcu i sierpniu BRRRRR...........
 
Hej Dziewczyny,
ja nie mam czasu na neta. Dziś zasypujemy fundamenty. Dużo czasu spędzamy z Marcinem na dworze. Niestety znowu coś mnie bierze :-( jutro wyjazd do rodzinki, zupełnie mi się nie chce...Mały ma już nowy fotelik i może droga będzie lepsza...oby...
Co do karmienia w nocy, to ja nawet nie patrzę ile razy karmię Marcina;-)
Mój rozrabiaka jest wszędzie, nie usiedzi w miejscu i szybko wszystkim się nudzi...a mnie już boli kręgosłup na maksa od Jego chodzenia...no cóż, jakoś to trzeba przetrwać;-)
Miłego wieczorku i weekendu!
 
hej mamuski :) ale dzis miałam jazde... chciałam wykupić dla Basi recepte na nuramigan i sie okazało ze producent wstrzyamał produkcje i nie wiedomo kiedy zacznie znowu w całej w-wie ludzie latają jak opętani i szukają tego mleka:szok:... w koncu fuksem udało mi sie dostac ostatnie kilka opakowan na drugim koncu miasta. Sytuacja była podbramkowa bo nie mozemy dawac zadnego zamiennika, a zostało mi 1 opakowanie, do tego napoczęte.A po tym nutramigenie Basi prawie znikneło uczulenie :-):-D :-) . Proponowali mi bebilon pepti ale po nim właśnie nie było poprawy i uczulenie sie utrzymywało, a po "nutra" pieknie złazi. Sorki ze tak egoistycznie, ale musiała sie podzielic moimi "przezyciami". A w ogóle jestem zła bo moj M wyjezdza niedługo na delegacje do Niemcowa i zostaje sama z dzieckiem, buuuu. Całuje wszystkie, życze nw weekend niezbyt dużych upałów i pogody bez burz!
ps. co do pielegniarki środ. to u nas ani razu nie dotarła... :no: totalna zlewka tematu
 
reklama
Lobelia nie jestem zdziwiona ta akcja z mlekiem.kiedys synek pił Bebilon amino i tez były takie akcje,a potem wycofali.Pewnie znowu jakichs droższy zamiennik wporwadzą za jakichs czas,biznes,jak kazdy inny.
 
Do góry