reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam:) u nas pogoda tez fatalna- wieje i leje.. brrrr... ze spaceru nici zwłaszcza ze Olek ma lekki katarek wiec nie bede ryzykowac.
agulek - moje dziecie mnie dzis zadziwia bo spi juz od godz 11- chyba odsypia nocne zabawy, z jedzonkiem zero problemów moze i Marcinek się w końcu przekona do obiadków (a próbowałaś mu dawać własnoreczne przygotowane zupki? szczerze te ze słoiczkow maja wszystkie jednakowy smak).
 
reklama
Hejka . My wlasnie wrocilismy ze spacerku i z placu zabaw dzis Piotrus pierwszy raz wyprobowal osiedlowa hustawke
Zdjęcie0721.jpgZdjęcie0723.jpg Oczywiscie zadowolenie 100% heh

A tak to jakos leci dalej butelka. A nocka super polozylam go o 21 obudzil sie o 3:30 wypil butle pozniej o 6:30 znowu butla i spal do 9:30 szok. Tak sie smieje do meza bo wczoraj kupilam mu mleczko po kapieli z serii na dobranoc(niby po nim spokojny sen dziecko ma heheh:) no i akurat zbieg okolicznosci ze mial super sen:p Wreszcie wyspalam sie :)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0721.jpg
    Zdjęcie0721.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 17
  • Zdjęcie0723.jpg
    Zdjęcie0723.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 21
luizka4don - swietne zdjecia :) my mamy zamiar kupic hustawke oliwce na podworko do taty Mojego T:) A co do tego plynu na dobranoc to my tez uzywamy i Oliwia ciagle przesypia ladnie noce :) moze faktycznie to cos daje heheh...

A u nas zabek ale to juz pisalam :) Ogolnie wszystko dobrze :) Niestety nie mam duzo czasu zeby pisac :( Buziaki dla maluszkow i dla was :) :*
 
hej, rzadko teraz zaglądam bo mi czas przez palce przecieka. Szukam niani i dla mnie to droga przez mękę. Poniewaz szukam kogos na "1/2 etatu" to stanowi problem. Znalazłam jedną super dziewczynę, ale ta kurcze moze tylko popołudnia i weekendy. Szkoda bo mi sie bardzo spodobała, poprostu czuje ze Basi krzywdy nie zrobi. Ech, ale ja potrzebuje kogos przede wszystkim w godzinach "urzędowych" wiec lipa. Tak poza tym to u nas ok. Jutro co prawda idziemy na pobranie krwi (pierwsze!) z Basią, a raczej Basia pójdzie z tatą. Alergolog nam zlecił badania, bo mała ma całe nogi w czerwonych plamach. Ech, ciągle cos.
Pozdrawiam Wszystkie Mamcie :) 3majcie się Dziewczyny.
ps. ciepłko idzie, słoneczko będzie i w koncu to zimno się ma skończyć, fajnie nie?:-)
 
apropo zpek to ja sama gotuje-sa pyszne.
a u nas male zmiany-robie laurce budyn na MM i go wcina!!!! a same mleko i kaszka to bee...cwaniara.wczoraj byl z zoltkiem a dzisiaj z sokiem malinowym.
Laura ostatnio jak siedzi to wyciaga rece do gory i wtedy chwyta sie moich placow i przesuwa sie na dupce do przodu:-)
 
Witajcie Dziewczyny i dzieciaki:-)
Jestem tutaj naprawde bardzo zadko :no: Nie krzyczcie! ;-)
Ale napewno wiecie jak to jest.
Zauwazyłam ze tutaj cicho sie zrobiło. takie sierpnióweczki zapracowane:no:
Jeju tak miło sie czyta jak maluchy robią takie postępy :) Wszystkim wam gratuluje!
Przepraszam ze tak ogólnie sie odniosłam ale same wiecie!

U nas czas leci.. Mateuszek sam juz siedzi bardzo dobrze:-) I mamy dwa ząbki:-D Do raczkowania sie jeszcze nie rwie.. ale pełza starannie:-D tylko to taki maly leniuszek, nie chce sie mu chwile polezy a zaraz wyciąga rączki zeby go brac. A i ostatnio nauczył sie klaskać w dłonie:-) cudny widok!
Aktualnie Mati przeziębiony. Na początku miał ostry kaszel ale minął a teraz mocny katarek mu dokucza:no: mam nadzieje ze sie szybko maluch wykuruje!
Lece jakies sniadanko robic. Buziaki kochane:-)
 
witam sie
bylismy u pani pediatry przyjęła nas na stronę chorą, ale w gabinecie dzieci zdrowych. No i tak dała skierowanie na badania krwy IgE całkowite, testy pokarmowe (177 zł musimy zapłacić) do tego cała morfologia+ żelazo + mocz, wszystko mamy jutro. Powiedziała, ze badania takie mogą wykluczyć alergię pokarmową no i powiedziała, ze Sebek moze miec alergię np na wszystkie warzywa zielone a konkretnie na ich składnik. Przy okazji tych testów wyjdzie czy Sebuś ma alergię na gluten czy nie więc powiedziała, ze mamy się wstrzymać :) co jeszcze a dostaliśmy 2 maści robione jedna na dzień łagodząca objawy a druga niestety ze sterydem, chłodząca, ale stwierdziłam, ze posmaruje mu tą sterydową, zby te najgorsze rany zeszły:( Fenistil bierzemy 2xpten leko3 krople nie wiem czy mogę dawać mu więcej, ile Wy dawałyscie, te które podawały ??A wiec jutro jedziemy na te testy wiec zobaczymy co i jak.

ja tylko na chwile dzisiaj cąly dzień w biegu. Bylismy na testach Sebusiowi pobrali krew nawet nie zapłakal a był kłoty dwa razy jestem z niego dumna:) wyniki najwczesniej za 2 tygodnie:) Bylismy u neurologa powiedziała, ze z Sebusiem wsio dobrze, ale mamy byc pod kontrolą po jakiego grzyba nie wiem nie mam zamiaru ciągać dziecka po lekarzach...
kupilismy fotelik 9-36 Recaro sport young niebiesko-czarny - Sebuś wygląda w nim uroczo :) - bagatela 770 zł no i teraz jestem na etapie kupowania krzezsełka do karmienia.
Bylismy w restauracji i dopiero teraz jestesmy w domu.
to fotelik Recaro Young Sport (2.0) 2011 9-36 kg - tanio!
a to krzesełko KRZESEŁKO DO KARMIENIA BABY MIX 3 KOLORY (1559349071) - Aukcje internetowe Allegro
 
Cześć Dziewczyny,
Marcin drzemie a ja na chwilę na bb. Z jedzeniem (zwłaszcza obiadków) mi już ręce opadają :-( Jeszcze trochę popróbuję, a potem może pójdę do dr może ona coś poradzi...już niedługo Święta ale mi jakoś się wcale ich nie chce. Czeka nas podróż, praktycznie Święta będą w drodze. A to więcej męczy niż cieszy. Jeszcze nie wiem którego dnia gdzie będziemy. Jakoś nie lubię zbytnio przebywać poza domem, zwłaszcza z Małym. W domu, to w domu....Później 3 tyg w domu i znowu wyjazd na I Komunię Św. i za tydzień kolejna...potem (jeszcze dokładnie nie wiem kiedy) chrzest. Wszystko byłoby ok, gdyby to nie było tak daleko.
Pajkaa trzymam kciuki żeby szybko się wszystko wyjaśniło i żeby nie było to nic wielkiego.
ewelinka zdrówka dla Matiego.
 
reklama
witam się weekendowo:)
no u nas maści działają wysypka schodzi :) Sebuś dostał wczoraj z nowych rzeczy fasolke szparagowa zółta no i buraczka. Zmian na skórze brak :)
dzisiaj moja myszka konczy 8 miesiecy :) kurde kiedy to zleciało??
dzidiaj mykamy do Krakowa wiec bede pozniej :*
 
Do góry