reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie Dziewczyny,
pogoda paskudna, gdzie ta piękna wiosna?!
andzia najlepszego z okazji 8 m-cy dla Gabrysia. Fajnie, że świetnie się czujesz w nowej fryzurce. Ja w sobotę też idę do fryzjerki i będzie jakaś odmiana ;-)
GSC gratki za ząbka, jak idzie jeden, to zaraz będzie drugi :-)
U nas wsio ok, Marcin rośnie. Jeszcze nie raczkuje ale buja się na raczka w przód i w tył :-) opiera się też np o zabawkę i staje na klęczka:-)
miłego dnia!
 
reklama
hello :)

witajcie mamusie.

gratuluje zęboli i skończonych 8 miesięcy ;)

a dzisiaj to mój maluszek został 8miesięczniakiem :p
poza tym u nas kilka zmian. po pierwsze moje prawko :) wszystko juz opłacone w urzedzie, teraz tylko czekam na wydanie ;)
i scielam wlosy na takie krótkie do brody ;)czuje sie swietnie;)

gratki z okazji 8 miesięcy :)

Czesc kochane ale dlugo sie nie odzywalam ale podczytywalam was.. po prostu czasu brak na nabazgranie :no: Ciagle gdzies wychodzimy ciagle cos w domu do zrobienia jest


Ale pochwale sie tym ze ....:-) Oliwci wychodzi zabek :-) w koncu

I zaczyna ladnie dupke podnosic i utrzymywac si ena kolankach do raczkowania :-) I fajnie sie tak gibie w przod i tyl hehe Jestem szczesliwa

Rehabilitacje mamy 19 kwietnia dlatego ze Oliwcia sama nie chce siedziec znaczy siedzi jak sie podciagnie ale sama z pozycji lezacej nie usiadzie dlatego wyslala nas na rehabilitacje... Moim zdaniem Oliwka rozwija sie w sowim odpowiednim tempie... no ale coz rehabilitacja nie zaszkodzi :-):-)

Pozdrawiam was kochane..I ucalujcie dzieciaczki

gratki z okazji ząbka:)
 
Witam!!!!

Dawno mnie nie było, ale nie bardzo mam czas i siły.

Moje dziewczyny wczoraj skończyły 10 m-cy. Są w tyle w porównaniu do Waszych maluszków, ale i tak dobrze sobie radzą.
Ząbków jeszcze nie mają, nie siedzą, Zosia przemieszcza się po całym pokoju a Naducha jeszcze nie.
"Gadają"za to jak najęte.
No i apetyt też im dopisuje, czasami nie nadążam ich karmić.

Pozdrawiam Was gorąco i buziaki dla maluchów!!!
 
Witam!!!!

Dawno mnie nie było, ale nie bardzo mam czas i siły.

Moje dziewczyny wczoraj skończyły 10 m-cy. Są w tyle w porównaniu do Waszych maluszków, ale i tak dobrze sobie radzą.
Ząbków jeszcze nie mają, nie siedzą, Zosia przemieszcza się po całym pokoju a Naducha jeszcze nie.
"Gadają"za to jak najęte.
No i apetyt też im dopisuje, czasami nie nadążam ich karmić.

Pozdrawiam Was gorąco i buziaki dla maluchów!!!

witaj :)
cieszę się ze u Ciebie wszystko OK:) dużo zdrówka :) i nie martw się bo wcześniaki tak mają:)
 
Aga_Natalia - kochana ja tam się nie dziwię, że nie masz czasu, mi przy Adriannie go brakuję, a Ty masz dwie kruszynki + starszaka, więc jak dla mnie jesteś niesamowita :)
GSC - no widzisz a jeszcze ostatnio się martwiłaś, a Oliwcia idzie do przodu z rozwojem, a to, że troszkę wolniej to ok, ważne, że są postępy. A rehabilitacja na pewno nie zaszkodzi :)

Gratuluję pokończonych 8 m-cy i kolejnych zęboli :)

U nas czasu brak, robi się pogoda więc korzystamy, wracam do pracy we wtorek po świętach - masakra ... :/
 
Ja już w styczniu musiałam wrócić do pracy, niestety jeszcze tylko kilka tygodni, bo sprzedają firmę. A powiem Wam, że lubię chodzić do pracy, taka chwila odskoczni.

A to ostatni spacerek:
Zdjęcia z komórki, więc słabszej jakości
Zosia:
1jx9h5.jpg
wi98c8.jpg


65dguw.jpg



Nadia:
nyg1hh.jpg
vi30x5.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieńdobry:)
Oj tak szybko rosną te nasze szkraby:) i czas szybko leci.....
Pora przypomniec sie i napisac co u nas. A wiec czasu brak.... jak u wiekszosci chyba.... Jeszcze mamy przed soba chrzest w drugi dzien swiat wiec przygotowan mase! Choc bedzie tylko najblizsza rodzina- dziadkowie, pradziadkowie, rodzice chrzestni i my:) Aleksander rosnie jak na drożdżach pieknie sie rozwija:) a jak rozrabia! Raczkuje juz od jakiegos tygodnia, siada z raczka płynnie i odwrotnie:) wstaje w wanience na nóżki ale jeszcze tak bardzo ostroznie. Nowych zebów brak (nadal mamy dwa). Ostatnio znalazł sobie zabawe: staje jak do raczkowania spuszcza głowe pluje, patrzy jak leci, bada paluszkami co to i sie smieje:) rozrabiaka mały.

Ja powinnam wrócic do pracy 7 kwietnia ale poszłam na wychowawczy do konca sierpnia, potem sie zobaczy.

Zdjecia wstawie w odp watku:)
Pozdrawiamy:)
 
Do góry