reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam porannie:-)
Ja tez tak szybko,a to dlatego,ze moj jak wiekszasc dzieciaczkow marudzi na potege,a do tego przyplatal sie nam katar:-(misiek mniej je,bardziej marudzi,placze jak nie moje dziecko;-) a i tez mamy juz pol roczku,strasznie szybko ten czas leci:tak:
no Milosz placze musze isc pa dziewczyny spokojnego dnia Wam zycze!!
 
reklama
Oszaleje moje dziecie od tygodnia ma w kratke jedna noc super a jedna ciagle pobudki ryk bez przyczyny(i bez lez) i marudny strasznie:( juz nie wyrabiam.....
 
Hej Dziewczyny,
widzę, że nasze dzieci się zmówiły i nam marudzą na potęgę;-)miniona nocka była w miarę ok. Oczywiście było bydzenie na jedzonko (nie liczę ile) ale mogłam pospać do 6:30:-Ddzięki temu czuję się nieco lepiej:tak:myślę, że może Marcina swędziało to uczulenie i dlatego tak marudził. Wczoraj dostał syropek, został posmarowany maścią i może to pomogło:happy:No i humorek nieco lepszy ale jak będzie dalej, to się okaże:rofl2:
W ddtvn odradzali z dawania słoiczków dzieciom...tia tylko co ja mam dać mojemu, skoro gotowanego wcale nie chce jeść:-(jeszcze dziś spróbuję z buraczkiem (jakoś Marcinowi nie podchodzi). Mam jeszcze jeden słoiczek z brokułem(to jadł lepiej) zobaczymy, czy będzie jadł.
Wczoraj wieczorkiem M kupił pizzę...wiem, że nie powinnam jeść:zawstydzona/y:ale miałam taką wielką ochotę, że najwyżej mi się nieco odłoży;-)
koralowa nooo to uważaj na wędrowniczka;-)
Miłego dnia i grzeczniejszych maluchów!
 
witam i my w gronie maruderów , :wściekła/y:pobudki o 3 normalnie Meksyk

fusikudanegto relaksu w kinie
marii gtragtulacje na 6 mcy

luizka mariispróbujcie posmarować nóżki i plecki dzieciaków PULMEX BABY mam wrażenie że nam bardzo pomogtło i dawać wapno i wit C

agtulekteż to oglądałam no i zgadzam sie w kilku kwestiach no i uczuliły mnie na to jedzenko bede sie starac gotowac sama jak najwiecej a ty eksperymentuj w końcu coś musi zasmakować , powodzenia
 
Ostatnia edycja:
hej, macie pomysł dlaczego maluchy takie marudne tak zbiorowo? u nas noc do d*py:no: około 1 pobudka i potem to juz ryki, marudzenia buuuuu. rano tez nie lepiej, dopiero teraz godzinka snu była i moja Pani w lepszym humorze wstała :rofl2: do tego mężowi sie auto popsuło, grrrrr u mnie to jakas czarna seria
no ale za to pogoda jak marzenie! wiosna idzie :-):-D i tego sie tymam:-)
pozdrawiam:)
 
ha u nas to samo. od trzech nocy masakra. dzisiaj po ponad godzinie walki z opadającymi powiekami i równoczesnym uspokajaniu malucha po prostu obudziłam małżona, przekazałąm mu potomka, poszłam do salonu poryczeć z bezsliności ;) jest cool! niezła jazda...
 
ha u nas to samo. od trzech nocy masakra. dzisiaj po ponad godzinie walki z opadającymi powiekami i równoczesnym uspokajaniu malucha po prostu obudziłam małżona, przekazałąm mu potomka, poszłam do salonu poryczeć z bezsliności ;) jest cool! niezła jazda...

pociesze Cie przy pierwszych ząbkach trwalo to jakies 3 miesiace i trwalo to do 31 stycznia mielismy 2 tygodnie spokoju i na nowo:)
 
Cześć dziewczyny,
Ja tylko na chwilę. Znaleźliśmy opiekunkę, niby jest super, to starsza Pani, bardzo ciepła, która dosłownie "ćwierka" do Mikołaja, chyba ją polubił, a ja i tak czuję się jak przetrącona. Na razie była u nas na rozmowie, a dziś ja u niej w domu. Teraz będziemy się spotykać, by poznała rytuały dnia małego. A ja się czuję strasznie, deprecha jak nic, że mam zostawić mojego synka w łapach obcej kobiety, miłej ale jednak tak obcej... No i czuję, że się będę bardzo czepiała... Już mi przeszkadza, że ona go wysoko nosi (jest krępa i ma biust, więc tak musi chyba ;-) że mały po tym jak ona ma go na rękach śmierdzi jej perfumami, nie wiem... wszystko mi przeszkadza... Podejrzewam, że tu nie jest winna konkretnie ta Pani tylko w ogole sam fakt i że żadna opiekunka mi nie przypasuje... Chyba idę puścić sobie beksę...
 
reklama
Cosya doskonale cie rozumiem!! Kochana! musisz jakos to przetrwac ja mam z tym dobrze ze moge z mala zostac.. Do roczku na pewno bede z nia.. a pozniej sie zobaczy :tak: Anie myslalalas moze o mlodej niani? Bedzie miala wiecej sily i wogole spacery itd. Ja tyle sie naczytalam o tych straszych nianiach ze chyba bym sie sama nie zdecydowala
 
Do góry