reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajkaa no ja robię właśnie takie same zupki jak Ty i pachną super, ale niestety smak nijaki i małemu nie smakuje za bardzo...:-( stąd właśnie chce troszkę je doprawić.
My będziemy szczepić na pneumokoki. Dopiero będziemy, bo lekarka w przychodni jak kilka razy pytałam o to szczepienie, to mi powiedziała, że jak mały skończy pół roku :wściekła/y: Poszłam niedawno do innego lekarza, a ten mówi, że jak to? Że im wcześniej tym lepiej :no: no a teraz mały ma katar więc czekamy aż mu przejdzie i idziemy na szczepienie.
U nas Mikołaj kaszkę wciąga baaardzo ładnie, zdecydowanie ładniej niż zupki. Co dzień dostaje na podwieczorek lub kolacje 150ml i wciąga aż mu się uszy trzęsą, a potem kuuuuuuuuuupa jak ta lala ;-)
 
reklama
Czesc kochane ja niestety tez zaniedbuje forum :zawstydzona/y: Ale dzis mialam masakre ! od 00:10 do 5 nad ranem!!! Mała sobie chciala pogadac pobawic sie no myslalam ze wyjde z siebie ale na szczescie moj T kochany ze mna wytrwale byl i z mala nie spal.. zdziwko bo zawsze spi jak mala daje popalic... no i wstalismy ok. 10.. wiec nawet sie wyspalam mozna powiedziec :-D

Oliwcia zabkow jeszcze nie ma.. hmm ciekawe kiedy jej wyjdzie pierwszy :szok:
No i jak lezy na brzuszku to czolga sie ale na boku zeby siegnac jakas zabawke czy cos.. a takto jeszcze tak sama nie usiadzie utrzyma sie troszke jak sie podciagnie do siedzenia ale staram sie jej tak nie sadzac sama dojdzie do tego ..

Niektore z was juz pracuja niektore zaraz ida do pracy .. ja jeszcze nawet nie wiem kiedy ide .. w sumie nie spieszy sie dobrze jest z finansami nic nie brakuje... no i jestem blisko Oliwci a to najwazniejsze.

Wzielam sobie dodatkowe zajecie jako konsultantka Avonu:-)Wiadomo kokosow z tego nie ma ale zajecie jest :-)

A dzis pomidorowa mniiaam ide zaraz gotowac :-) Buziaki mamcie


Ahh i dzis Oliwcia ma 7 miesiecy :-)
 
Ostatnia edycja:
pajka, my szczepilismy na pneumo i meningokoki.

mieliscie jakieś skutki uboczne po szczepionkach?? bo zastanawiam się czy nie zaszczepić. I czym szczepiłas??

Pajkaa no ja robię właśnie takie same zupki jak Ty i pachną super, ale niestety smak nijaki i małemu nie smakuje za bardzo...:-( stąd właśnie chce troszkę je doprawić.
My będziemy szczepić na pneumokoki. Dopiero będziemy, bo lekarka w przychodni jak kilka razy pytałam o to szczepienie, to mi powiedziała, że jak mały skończy pół roku :wściekła/y: Poszłam niedawno do innego lekarza, a ten mówi, że jak to? Że im wcześniej tym lepiej :no: no a teraz mały ma katar więc czekamy aż mu przejdzie i idziemy na szczepienie.
U nas Mikołaj kaszkę wciąga baaardzo ładnie, zdecydowanie ładniej niż zupki. Co dzień dostaje na podwieczorek lub kolacje 150ml i wciąga aż mu się uszy trzęsą, a potem kuuuuuuuuuupa jak ta lala ;-)

no ja chyba się zdecudyję...
 
Hej Dziewczyny,
ja tylko na chwilkę póki Mały śpi.
Madziu buziaki dla Malucha z okazji pół roczku. Było to wczoraj ale nie miałam okazji:-(
GSC najlepszego z okazji 7 m-ca wow ale zleciało, co?
Natka mi pediatra mówiła, żeby podawać dynię, ona ogólnie rozluźnia. Marcin dobrze reagował na dynię z ziemniakami. Ogólnie chyba się poprawiło u Marcina z kupkami ale ciii żeby nie zapeszyć;-)
Zaczynają się powroty do pracy. Ja jeszcze mam trochę czasu. Do 25 III mam urlop wypoczynkowy a potem wychowawczy do końca września. Nocka była już lepsza, Marcin ma też nieco lepszy humor;-)ale jeszcze trochę marudzi:szok:
Mnie dziś boli głowa...choć niby warunki meteo są ok..no cóż, może mnie boli z innego powodu.
Kończę Kochane i życzę miłego po południa!

Ostatni dzień proszę o głosiki, dziękuję
Marcin | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
Witam :-)
Andzia sliczne pieluszki :-)
Cosya My szczepimy na pneumokoki nedlugo,tez nam pediatra powiedziala,zeby po 6 miesiacu. a wiesz,ile lekarzy tyle opinii... ja wyszlam z zalozenia ,ze nie ma co go szczepic wczesniej skoro i tak narazie do zlobka nie idzie.
Zaliczylam to wczorajsze kolokwium ! ufff jedno mniej :-)
Agulek to super ,ze z kupkami juz lepiej :-)
u Tomcia wszystko sie unormowalo,ja mysle ze on potrzebowal poprostu troche czasu ,brzuszek dojrzal i jest ok :-) tylko maly urwisek przestal mi jesc ze sloiczkow,cos mu sie odwidzialo,bo wczesniej to zjadal wszystko...wiec zakupy zrobilam i zabieram sie do gotowania ,ciekawe co mi z tego wyjdzie heheheh
tylko kurcze,troche zly moment wybral sobie na to marudzenie,bo wlasnie zrobilam duuuuzy zapas..no nic,moze mu je jakos przemyce ;-)
spadam gotowac , milego popoludnia dziewczyny :happy2:
 
Andzia, fajne te pieluchy.

Lea, wspolczuje sytuacji z karta. Ale czy przypadkiem nie masz neta bezprzewodowego? Bo jesli tak, to masz go w takim ukladzie za slabo zabezpieczony, tak, że osoby z zewnatrz, np. siedzac w aucie mogą sie do twego kompa "wkrasc" i bez wiekszych problemow sprawdzic co robisz. W ten sposob sprawdzi np. twoje dane, bo np. robisz w danej chwili zakupy przez net. Sa jakies specjalne programy zabezpieczajace, ale ja sie na tym nie znam, wiec nie pomoge. Ale wiem, ze takie rzeczy bardzo czesto sie zdarzaja i na net bezprzewodowy trzeba baaaaardzo uwazac.

A u nas deko lepiej. Maly zaczal przybierac na wadze. We srode kontrola wagi. No i dzis moj brzdac podczolgal sie do lezaczka, podniosl sie opierajac sie na nim i stanal. :D
 
andzia - pieluszki super, wzór z krówką the best, ciekawa jestem tego wzoru z zebrą :-D a co do jedzenia i paćkania masz rację, młodemu to sprawia dziką radochę jak może rozmazywać zupkę po blacie krzesełka:-D a potem rozsmarowywać to wszystko po buzi:-p, tyle że czasami przydałoby się nie tylko ciuszki uprać ale i dziecko:cool2:
koralowa - super że z jedzeniem lepiej, powodzenia na kontroli wagi, na pewno będzie dobrze:tak:
agness - dobrze że z brzuszkiem Tomcia już lepiej, napisz jak mu smakowały domowe zupki i jakie zrobiłaś
agulek - napisz czy coś się udało wygrać
GSC - gratki z okazji 7 miesięcy, rosną te nasze skarby:tak:
Madziu - też gratki dla Jasia z okazji 6 miesięcy, kaszka młodemu zasmakowała:-), zgapiłam od ciebie:-D i kupiłam też nestle z morelami i zwykłą, dziś testowaliśmy zwykłą, Miłosz też w sumie wszystko wcina:tak:
My dziś korzystaliśmy z pięknej pogody i spacerowaliśmy 1,5 godz. Młody po powrocie do domu jeszcze dosypiał prawie 2 godz:szok::-) a ja miałam czas dla siebie.
 
pajka na pneumo mieliśmy prevenar a na meningo euvac firmy baxter. u gabrysiowego jedyne co się wydarzyło to raz po pneumo i 6w1 miał gorączkę w nocy 38,2 i standardowo opuchnięte udko i stwardnienie miejsca po wkłuciu. miesiac temu miał pneumo i meningo i poza stwardnieniem i lekkim zaczerwienieniem nie było o dziwno nic...
 
Pati kilka lyzeczek zjadl.... wydaje mi sie jednak,ze to zeby moga byc problemem....z dnia na dzien bardziej marudzi,i od kilku dni pluje i kaszka i owockami i obiadem....tylko mleko i herbatke by pil... ale bede probowac,dobre i te kilka lyzeczek jak zje..
A zrobilam taka prosta,marchew,ziemniak,pietruszka i kurczaczek . wyszlo mi tak na 2,5 sloiczka,wlozylam do lodowki..jutro moze mu dodam brokula..potem buraka...cos pokombinuje :-)
 
reklama
Cosya - ja też tak jak Pajkaa wrzucam szystko do garnka tak po trochu( ale najwięcej marchewki i ziemniaka) i wychodzi, dzisiaj było z buraczkiem i aż mi smakowało :-) ale ja nei solę i nie doprawiam...ale mała je srednio tak ok max 3/4 słiczka i to na wpychacza :-) no ale słoiczka to mi wogóle nie chce; Kaszkę daję na śniadanko ale tak max 50 ml. tylko ja podaję łyżeczką bo nie chce mi jeśc z buteki niczego :-(
Gorzka_Słodka_Czekolada - gratulacje z okazji 7 m-s :-)i fajnie że możesz posiedziec z małą w domku .. zazdroszczę , u nas ja zarabiam więcej więc wyjścia brak, ja do pracy mąż w domu :-(
Pajkaa - ja nie szczepię na pneumo itp., jedynie co to zrobię dodatkowo ospę ( a idę programem 5 w 1)
Natka - super że kupi już ok
agness011 - jeszczze wszysko użyjesz :-) podejżewam że nie raz jeszcze coś się zmieni smak, a na wyjazdach lepiej zawsze słoiczek niż własne bo lepiej w transporcie :-) a zawsze te kupne mają dłuższy termin więc się nie martw :-)
Koralowa - mówiłam że będzie ok:-) gratuluję zwiększenia wagi !!!
pati1982 - 1,5h + 2 h w domu ? marzenie .. moja śpi 3 razy po 30 min i heja do łobuzowania :-) chociaż dzisiaj na spacerku poszła w 1 h sapnia ale za to zrezygnowała z jednego spania w domu więć suma wyszła i tak ta sama 1,5h
 
Do góry