reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dobry Wieczor Mamuski :-D

My juz po odwiedzinkach itp:) Malutka znowu usnela po 21! wiec jest dobrze :) teraz licze ze obudzi sie ok. 1-2 na jedzonko i pojdzie spac do rana jaak fajnie ze tak sie przestawila :-)
ALE POWIEM WAM Z CZEGO SIE CIESZE :D Moja Niunia dzis zjadla pol sloiczka zupki jarzynowej z kurczaczkiem!!!! W koncu hihi :-D Jutro zetre jej jabluszko jeszcze :tak:

Ale teraz was nekam co hehe wczesniej nic ateraz znowu jestem tu codziennie jak kiedys w ciazy :-)
Oliwusia wszystkie Mamusie pozdrawia i wasze pociechy ;-) Uśmiecha sie do was ;-)

SDC11275.jpg
Dobranoc Kochane! :*
 
reklama
witajcie po weekendowo
, jestem padnięta goście od pt do wczoraj , tak nam się imprezka przeciągneła :) , madzia 83 i mój Gabryś wstydzi się od jakiegoś czasu i wtula się w moje ramionka ,jeśli chodzi o sklepy to ja mam tak samo teraz musze ejchac autem żeby wszytsko pozałatwiać , a kiedyś tzn jak mieszkałam w mieście jak Oliwka była malutka to na spacerek mogłam iść i na nózkach wszytsko po drodze pozałatwiać , no ale nie da się wszytskiego jakos tak pogodzić żeby było idealnie /podobno / :)
a do lidla chyba sie dzisiaj nie wybiore bo opiekunka choa mąż do wieczora w pracy , mnie coś weszło w szyje nie moge ruszać głowa więc lepiej trzymać to w cieple a pozatym w domu mam elektryków którzy skończyć swoejej pray juz kilka miesięcy nie moga więc musze siedziec i ich pilnować

marianna k zdrówka dla wszytskich , a kurteczke to kupiłaś taniej niż ja na targu na ciuchach używanych bo dałam 20 zł , szkoda że nie wiedziałam , bo już dwa tyg szukałam dla niego jakiejś kurteczki , a kupiłam czerwona a jakos nie przepadam za takim kolorem

Gsc
fajnie że Oliwcia tak ładnie je, u nas niestety cały czas mleczko , nie wiem kiedy zaczniemy jeść coś normalnego

kubki niekapki już poszły u was w ruch hmm , no chyba rzeczywiście najwyższy czas kupić ,możecie jakiś polecić , jak zwykle wybór jest ogromny a ja nie pamiętam z jakiego Oliwka piła , o rany ale skleroza :)
a i ten rogal mnie kusi może dzisiaj coś zamówie przez net
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
hejka,
mam wyrzuty sumienia, że nie dałam znać o tych kurteczkach,ale myślałam,że widziałyście. w sobotę jak byłam w biedronce to jeszcze były błękitne. ale teraz jest juć chyba nowa gazetka.

Bombusiu - trzymam kciuki za dietowanie. ja korzystak z kilku forów z przepisami: http://forum.dieta-dukan.pl/viewforum.phpf=32
Dieta Dukana . Moje przepisy i moje poczynania: Czekoladowe batoniki musli teraz zaczyna mi się @ i mam smaka na słodkie i zjadłam dzisiaj nutelle wg Dukana, ale za często się jej nie poleca.. ale można zaspokoić ochotę na słodkie. ale jak pisałam, ja jednak jem warzywa codziennie. Jak skonczę karmić, to zaostrzę dietę.

GSC - zazdroszczę przespanej nocy, moja teraz ma katar i się budzi kilka razy, smoka wyciąga bo sie dusi. a czyszczenie w nocy nosa to koszmar.
ale jakoś dzisiaj zagoniłam ją do spania ok 8 i dospałyśmy do 9.

M był dzisiaj u lekarza, już mu sie po prawie 3 tyg poprawiło, choć dostał skierowanie na RTG płuc dla świętego spokoju. Minie męczą zatoki, ale jakoś daję radę. Wczoraj zaliczyliśmy rodzinny spacerek i fajnie było wyjśc z domu razem na spokojnie. Bo ostatnio tylko jechałam na szybkie zakupy i tyle.
Ja też wczoraj przełozyłam juz gondolkę na spacerówkę (Bolder) i jakoś o zgrabniej wygląda a niunia nie narzekała i usnęłą w czasie sapcerku więc spoko.

Doskonale Was rozumiem z tym jeżdzeniem na zakupy, po przeprowadzce na peryferie, do domu, dostrzegam plusy mieszkania w bloku, ale to chyba takie zimowe spostrzeżenia, bo wiosną i latem pewnie nie będę narzekała. bo nie trzeba juz będzie wychodzić z dziećmi do piaskownicy osiedlowej, tylko się do ogródka dzieci wygoni:) Lilka będzie buszowała w trawie na kolanach:)

ja chce wiosnę !!!
 
Dzien doberek :-) I tak jak sie utrzymuje obudzila sie ok. 9 :-) Jestem mega szczesliwa z tego powodu ze juz przesypia cale nocki. Wlasnie zjadla prawie pol startego jabluszka No nie wiem co sie temu dziecku odmienilo ale wszystk teraz wsuwa hehe :-)

MiriannaK - kochana wspolczuje tego chorobska u was :-( Bidulka mala jest z tym noskiem. Moja tylko raz byla chora i byla na antybitykach i wiem jak to jest ;/

Ale mi sie dzis nic nie chce :-( CALY dzionek same bedziemy siedzialy w domku.

Ok uciekam pozmywac i wstawic pranie :-) Mam luzu troszke bo malutka sie bawi swoimi stopkami i zabawkami hehe :-)
 
Hej Dziewczyny,
my już po spacerze, Marcin jeszcze dosypia. Chodziliśmy prawie 2h :-) Wczoraj Mały nie miał coś apetytu, a mój cyc prawie eksplodował ;-) a jak Marcin pociągnął troszkę i puścił to fontanna ;-) wieczorem podjadł sobie dosyć sporo, jak zasnął po 20, to się obudził około 1, jak na Niego to długo :-) Potem już standardowo pobudka co 2h. O 6 już po spaniu :-)
MariannaK słyszałam sporo o diecie Dukana i raczej lekarze i dietetycy jej nie polecają...znowu Ci, którzy ją stosują są zadowoleni z rezultatów hmmm no i bądź tu człowieku mądry...ja i tak nie myślę o dietach, bo jak na razie planuję karmić do około roku. Życzę zdrówka dla całej Rodzinki!
Madziu dzięki za kciuki ;-) ja podaję Marcinkowi kaszę manną przed wieczornym karmieniem. Zupek na razie nie je, przez marchewkę...ale niedługo znowu spróbuję podać jabłko z marchewką, może tym razem Go nie przytka.
Bombusiu fajnie, że u Twojego Szkrana każde jedzonko ok :-) co do wczorajszego spaceru, to był miły ale krótszy niż zwykle, bo mojemu M było zimno. A mówiłam przed wyjściem zeby się ciepło ubrał:wściekła/y:
edit: zapomniałam o prośbie o głosowanie, dziękuję:-)
http://www.bobovita.pl/galeria_dzieci/zdjecie/61602/10
 
Witam:-)

MiriannaK dzięki za link na to forum, ale nie chce mi sie otworzyc i jak kopiuje to tez nic z tego buuuuu:-(ja jestem 1/1 i pasuje mi:-)....zdrowka zycze:tak:
GSC no widzisz i córa posmakowała nowosci, trzeba czasu i cierpliwosci u nas tez tak było, a teraz slicznie je:-)a moją zupke z mięskiem to dzis wsuwał, ze :szok::-Dho ho!
agulek to czesto podjada Twój maluch w nocy no ale na cycu to tak moze byc, ja bym chciała mojego odzwyczaic jedzenia w nocy, ale kurcze licho nam idzie dzis np. zjadł o 24.30 i potem o 4.oo sie obudził dałam mu pic, wypił pół flaszki wiec ja go myk do łózeczka , a on dym:szok: no to znów mu dałam pic i znów do łózeczka i to samo:szok::baffled: no to poszłam zrobiłam flaszeczkę mleka 180 ml wciągnął i padł jak mucha:baffled::sorry2:!.....zagłosowałam jak co dzień:)))
łakomczuch jeden, a w dzień nie ma takiego apetytu to nadrabia w nocy:wściekła/y:
madzia nic mnie tak nie wkurza jak gdzies idziemy z Alanem i goscie na nas "napadaja" i maluch sie wystraszy:angry:kurcze tez juz mielismy2 x taką sytuacje:crazy:

A u nas nic ciekawego za 3 tyg. do pracy wrrrrrrrr:sorry2:Alan zdrowy, oby tak sie trzymał:-)
Pozdrawiam Mamuski:)
 
Ostatnia edycja:
witajcie mamuski.... pamietacie mnie jeszcze??????????
niestety bardzo zadko sie zdaza ze jestem na necie gdyz niemam internetu ale jak tylko mam okazje bede sie odzywac niestety niedam rady was nadrobic ... przyznaje brakuje mi wspolnych rozmow z wami.... u nas oki malutka rosnie w grudniu 28 wazyla 7.100 narazie nie ma zabkow ale na to wyglada ze zabkuje bo czdsto jest marudna , powoli zaczyna siadac i dosc ladnie jej to wychodzi .... tak wiec chyba na tyle tak w skrocie... pozdrawiam was bardzo serdecznie buziaczki
 
reklama
Do góry