reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
To faktycznie z tym Lidlem odwalili kiche z pieluchami jak nikt nie mogl tego dostac ;/

Madzia_83 dziekuje :) i 3maj sie cieplutko! Poradzisz sobie z tym projektem :-)

Misssi - brudna tez?:D o tego nie slyszalam i jesc?:D oooohh to musi niezle wygladac hihi :-D A co do sesji to tez chcialabym bardzo w trojke zrobic sobie gdzies. Tez jestem ciekawa jaki to koszt :-)

Ale jestem zla i smutna :-( Pokazalam mojej kolezance fotke Oliwii i powiedziala ze wyglada jak ufoludek ... akurat na tym zdjeciu co wyslalam jej bo takto mowi ze jest ladna i slodka.. ale jednak mimo wszystko smutno mi sie zrobilo bo uwazalam ze slodko wyszla na tym zdjeciu.. i na dodatek uchwycilam moment kiedy sama siedziala doslownie sekundke. Bo ogolnie nie sadzam jej..
Wy tez tak uwazacie jak ona?
Zobacz załącznik 323106

Ty Czekolada w na dooooope chcesz???? no toc sama slodycz! no ta minka taka nio slociutka! ufoludek sama jest ufoludek no zem sie zbulwersowala no:wściekła/y:
 
Słodziak z Oliwki:) no i jak ładnie siedzi:) nasz też lubi siedzieć i za wszelką cenę chce bez pomocy, ale mu nie pozwalamy, najwyżej na chwileczkę:) A koleżanką się nie przejmuj, nie pomyślała, ja jakiś czas temu sama na naszego Jasia mówiłam kosmietek:D

Edit:
Misssi Ja też musze zacząć myśleć o chrzcie, tylko chyba poczekamy aż będzie ciepło, bo mój mąż ma 3 braci i 2 siostry i wszyscy mają rodziny i wszyscy mieszkają ponad 400km od nas, nie wiem kto będzie chciał przyjechać, ale musze pomyślec o noclegach:) Moi rodzice maja spory dom w którym praktycznie mieszkają tylko w wakacje:) i w zimie sie tam tylko przepala, ale jak będzie ciepło to można tam spać, zawsze to mniejsze koszty niż wynajęcie jakis pokoi:). A zdjęcia fajna sprawa, musze też się dowiedzieć, pamiętam że jak odbierałam zdjęcia ślubne od fotografa to powiedział mi że jak kiedyś będziemy chcieli mieć sesję z bąblem to da nam 50% zniżki, ciekawe czy jeszcze aktualne:)i ile wgole taka sesja kosztuje:)
 
Ostatnia edycja:
Nom chyba w tym wieku kazde dzidzi chce siedziec bo ilez mozna lezec :-) Ale ja i tak Oliwce nie pozwalam tylko wlasnie tak chcialam zobaczyc czy sie utrzyma i ladnie sie trzyma jak siedzi :-) Pediatra mowila ze moge raz na jakis czas cwiczyc tak z nia ale zeby nie na sile.. Wiec jestem dumna z corki hehe.

Madzia_83 Nom slodko to jest mowic kosmitek czy jakos tak ale nie wiem jak mowilam moze jestem przewrazliwiona na jej punkcie ale to jak kazda chyba mama :-) Nie to ze sie uzalam czy cos tylko chcialam sie dowiedziec czy akurat na tym zdjeciu tak wyszla bo ja uwazalam ze niewyglada jak ufoludek na nim hehe :-)

Oki uciekam lulu. Bede jutro :-) BUZIACZKI DLA WAS WSZYSTKIE MAMUSIE I DZIDZIOLKI PIEKNE
 
Madziu z pewnością dasz sobie radę z tym projektem. Szczerze zazdroszczę Ci takiego "wolnego" zawodu, pasji, lubię swoją pracę ale to zupełnie inny rodzaj pracy. Pewnie teraz jakbym miałąbym wybierać studia wybrałabym zupełnie inne.

Missi ja też ostatnio się rzuciłam na pizzę :-) Nie jadłam jej od urodzenia Mikołaja a to co zakazane smakuje najlepiej :-D Szczerze, trochę się zawiodłam smakiem chyba sobie go wyidealizowałam :-)

GSC nie przejmuj się zupełnie. Twoja córeczka wyszłą ślicznie na tym zdjęciu. Rozumiem Cię, ja też jestem przewrażliwiona na pukcie mojego synka. Myślałam, że szlag mnie trafi jak usłyszałam od koleżanki, której córka jest wieeelka że mój Mikołaj jest wychudzony (zawsze był w normie wagowej). Mikołaj uwielbia bawić się pieluchą tetrową, bez niej nie uśnie, bo przytula się do niej przed snem. Pampersem lubi się bawić jak leży na przewijaku ale ja bardzo uważam, bo one są nasączone tym pachnącym balsamem i nie wiem czy jakby wziął do buźki to czy by mu ta chemia nie zaszkodziła... Aaaa i wszystkiego najlepszego dla Oliwki z okazji pół roczki :-) Jejku jak ten czas leci :-)

Lea współczuje tych zmian Ryanaira. Szlag może człowieka chwycić. A nie myślałaś o podróży autem? Czy zupełnie nieopłącalne? Leciałaś już z maluszkiem samolotem? My mieliśy zaproszenie do koleżanki do Norwegii ale zrezygnowaliśmy, bo nie wiem jak mały by zniósł podróż samolotem. Zmiany ciśnienia itd... Starsze dziecko to jeszcze moze rzuć gumę, ale jak małemu wytłumaczyć że jak mu zalgnie w uszkach, żeby przełykał ślinę...?


U nas w Poznaniu oraz w Gnieznie u mamy też jedna wielka kicha w Lidlu. Co prawda udało się kupić śpiworek i śliniaczki, ale pieluch w ogóle nie było... Ponoć juz zeszły a byłam o 9tej. Podobno mogą być jeszcze jutro, zobaczymy...

U nas kiepsko... Ja w weekend miałąm temperaturę ból głowy, kolejny dzien mega katar, a że to już by chyba 5 dzień choroboey na samych "suplementach diety" na dwa dni odstawiłam karmienie piersią (a raczej scuaganie mleka i karmienie :-/) by wziąć Fervex. Wzięłam 3 saszetki i już jest o niebo lepiej. Wracam do karmienia. Niestety mały dziś katar gigant... Masakra jakaś... Mam nadieję że mu przejdzie... Póki co, zakraplamy nosek i podajemy wit.C i syrop na kaszel bo dotcychczas katar miał tylko wewnątrz, tzn. z tyłu, noskiem nie leciało, ale teraz zaczęło i chyba będzie musiała isc w ruch frida... jejku jak tego niecierpię, a Mikołaj jeszcze bardziej... Taki ruchliwy... ja już normalnie wysiadam jak mam mu tylko zakroplić ten nosek, a co dopiero oczyścić fridą...:-( Masakra.
No i jeszcze dodatkowo Mikołaj który dotychczas pięknie zjadał wszystko co dostał, nieraz grymasząc, ale zjadał od wczoraj przerywa jedzenie, zaczyna płakać... Nie wiem już czym go przekonać... Żadne obiadki mu już nie smakują, próbowałam moimi zupkami go przekonać próbowałam słoiczkami... Nie wiem, co robić... Dobrze że chociaż deserki wcina...Eh...

Aha, planuję zakup niekapka, myslicie ze lepiej już normalny od 6+ czy ten 4+?

Dobrej nocy kobietki :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny,
u mnie też z Lidlem lipa:wściekła/y:M po pracy był w dwóch i nic...w jednym zostało tylko wielkie pudło, w drugim nawet tego już nie było:wściekła/y:chyba trzeba było czatować przed otwarciem sklepu..no cóż, zobaczy jeszcze dziś, jak nie to trudno...miniona nocka była podobna. Mały zasnął ok 21:30, pierwsza pobudka ok 1:30, potem co 2 h. Może niedługo będzie robił dłuższe przerwy. Powiem szczerze, że już się przyzwyczaiłam i nie jest tak źle ale fajnie by było się wyspać;-)
Od 2 dni w dzień Marcin ma jakiś mniejszy apetyt:confused:nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że to nic poważnego. Jest też troszkę marudny. Może będą szły ząbki albo cóś;-)
Ja dziś mam wizytę u gina, pewnie da mi skierowanie na badania, zobaczymy...
pati dzięki za głosiki :-)
Pajkaa ano Marcin często jada w nocy ale co poradzić, niedługo będę próbowała dawać kaszkę na wieczór i może będzie dłużej spał....zobaczymy:-)poczekam jeszcze do ukończenia pół roczku.
Madziu fajnie, że Jasiowi smakuje mięsko. Powodzenia w robieniu projektu, myślę, że wyrobisz się przed czasem:-)
Lobelia najlepszego z okazji pół roczku dla Basi
Missi kaszkę podaję łyżeczką, potem cyc. Nie chcę wprowadzać butelki bez potrzeby. Marcin świetnie sobie radzi z łyżeczką, nawet sam chce już jeść;-)co do sesji to nie robiłam ale może po prostu zadzwoń do jakiegoś studia fotograficznego i zapytaj :-)
Lea najlepszego z okazji pół roczku dla Maluszka. To faktycznie z tymi samolotami Ci namieszali.
GSC Oliwka wygląda słodko, nie wiem o co chodziło Twojej koleżance...może powiedziała to tak pieszczotliwie:confused:wszystkie dzieciaczki są słodkie i już:-)
Cosya szybkiego wyzdrowienia dla Ciebie i dla Mikołaja. Co do ruchliwości, to doskonale wiem o czym mówisz;-)

Kochane, dziękuję Wam za głosiki na Marcina. Ponoć wyniki mają być za ok 7 dni. Nie wiem, czy dalej można głosować na to samo zdjęcie, jeśli nie wygra, czy trzeba wstawić nowe. Na razie jeszcze ponawiam prośbę o głosowanie:
Marcin | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
Witajcie:-)
Mały zasnął to mam chwilkę dla siebie.
Lea Wszystkiego najlepszego dla Lionela z okazji pół roczku:-). A z tymi samolotami to faktycznie kicha:wściekła/y:może podróż samochodem z Gdańska do Bygoszczy nie będzie taka zla, większość trasy to autostrada. My w dalszą trasę autem mamy zamiar wybrać się,jakoś koniec marca, początek kwietnia, Jasiu w końcu musi poznać drugą babcie:-)
Cosya Dobrze że czujesz się już lepiej, no ale szkoda że mały zaraził się katarkiem, dużo zdórwka dla Was, no i faktycznie czyszczenie nosków naszym maluchą to teraz masakra. Może Mikołaj ma mniejszy apetyt przez katarek.Ja też lubię swoją pracę, korzystam teraz i robię fuchy, bo jak wróce do pracy na etacie to już z dodatkowymi zleceniami będzie gorzej, a to spory zastrzyk gotówki, no i narazie robię projekty jako osoba opracowująca a nie projektująca więc nie biorę na siebie odpowiedzialności, że coś potem wyjdzie nie tak, tylko mój szef obrywa:-). Może za jakiś czas zacznę projektowac konstrujcę jakiś mniejszych obiektów, taki projekt można spokojnie w weekend zrobić:) no i cała kasa za projekt była by dla mnie, bo teraz dostaję tylko jakiś procent z tego co dostaje mój szef. Przy tym budynku co teraz robie, to musze dużo rzeczy robić samodzielnie i sama uzgadaniać różne rzeczy z architektami, tylko taki problem ze oni pracują od 8 do 16 a ja siadam do pracy najwcześniej po 17:) więc tylko mailami się wymieniami:)a czasem łatwiej bylo by coś ustalić telefonicznie:)
Agulek napewno Marcinek za jakiś czas będzie sobie robił dłuższe przerwy między jedzonkiem:) My Jasia jak był taki całkiem malutki późno kąpalismy bo ok 22-23 i potem sapał 5-6 godzin:) a teraz już kąpie się po 20 i o 21 już spi:) wczoraj pierwszy raz zasnął sam w łóżeczku, bo do tej pory tatuś z nim spacerował po pokoju:). Jaś mleka ostatnio to też nie za dużo je:) ale wcina zupkę i deserek widocznie może mniej już mleczka potrzebuje:)

Zdążyłam napisać i mały już nie śpi:) za pół godzinki zjemy obiadek i na chwilkę pójdziemy na spacer, ale dziś już średnia pogoda. Rozmawiałam z koleżanką która jest teraz na początku ciąży i będzie miała bliźniaki:-D to się im udało:) Miłego dnia Dziewczyny:-)
 
Witam Was :-)
Cosya - no dokladnie o to mi chodzi :-) Ja jak bylam chora to karmilam Oliwie lekarz powiedzial ze niemusze odstawiac od piersi. No ale on dal jakies tam specjalne leki gdzie moge karmic tez piersia na nich :-) Moja mala tez dostala w nocy katarku.. i w sumie spala ze mna bo co jakis czas sie przebudzala bo nie mogla dobrze oddychac to jej zakroplilam wyjelam gilki dawalam cyca zeby usnela i jakos poszlo. Co do tego to tez mam trudnosci zeby malej wyjac gilki bo tez ruchliwa nie daje ale wiesz co pomaga u mnie? Ja jej spiewam i robie glupie miny i wtedy jest zaciekawiona i daje noska do pzeczyszczenia :tak: Kochana widze ze twoj Mikolajek ma ponad troszke 5 miesiecy moja tez tak miala jak Twoj ze nie chciala jesc zupek juz pisalam tu o tym :-) i dziewczyny poradzily zeby zrobic dwa dni przerwy i pozniej pomalutku znowu wprowadzic wiec moze tak wyprobuj moja juz je:-) A moze to zabki wyrastaja i dlatego tak ma? Powodzenia kochana.

Agulek80 - no tez tak pomyslalam u Ciebie ze jak taki marudny to moze zabki.. moja narazie spokojna jest wiec jeszcze nie ida zabki :-(troszke pozno to wszystko..ale ma czas:-) a co do zdjecia to nie powiedziala kolezanka pieszczotliwie bo powiedziala ze Oliwka ok jest sliczna dziewczynka ale to zdjecie dla niej jest brzydkie i wyglada na nim jak ufoludek.
Tak prosto z mostu.. doceniam za szczerosc ale ona nie ma dziecka i chyba nie wie ze takimi slowami moze zrobic przykrosc tez w sumie.


U mnie mala usnela po 21 i tak do 1 na cycka ale od jakies 3 budziala sie prawie co chwilke przez nosek bo miala zatkany wec musiala jej tam zdzialac i pozniej co chwila przy cycu usypiala. Ale przespala :-)spala do 11:30 :szok: No a teraz bawi sie w lozku i planuje o 13 dac jej zupke jarzynowa :-) a pozniej zakuuupki :-)

Milego dzionka mamuski
 
reklama
Do góry