reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Witajcie Dziewczyny,
wczoraj nie było kupki ale dziś rano znowu pełna pielucha:tak:Dawałam jabłko z brzoskwinią 3 dni, wczoraj M miał kupić ale zapomniał:wściekła/y:więc dziś chyba podam samo jabłko. Chyba, że wcześniej przyjedzie z pracy i po drodze kupi. Mogłabym pójść do sklepu ale podejrzewam, że na tym moim wsiowym to nie ma słoiczków. Jakoś nigdy tam nie chodziłam, jest kawałek drogi ale może się przespaceruję. Dziś stanęłam na wagę...od Świąt tego nie robiłam he he no i nie jest źle... świąteczne jedzonko już ze mnie zeszło...jest tak jak przed Świętami, ech tyle czasu zmarnowanego przez nadmiar jedzenia i mało ruchu:-(ale teraz jest ok i jeszcze ok 3 kg i będzie git:tak:
Pogoda smętna ech już chyba wolę słoneczną, zimę z przymrozkiem.
magdo odnośnie wymiarów naszych dzieciaczków, to jest oddzielny temat na forum.
Bombusiu oby Alanek dobrze przeszedł okres po szczepionce. Ja muszę zadzwonić i umówić się na szczepienie na początek lutego.
Lobelia życzę Ci szybko dużej kupki od Basi;-)ja na szczęście nic nie musiałam robić, wystarczyło odstawić marchewkę. A co teraz podajesz Małej?
 
Witajcie kochane :-):-):-)

wrocilismy z Pl :-( bylo cudnie, ale za krotko - jak zwykle. kurcze, gdzie ten czas sie podzial??
kochane, nie ma szans abym Was nadrobila :no: wybaczcie prosze, ale tarza postaram sie byc juz na biezaco :tak::tak::tak:

buziaki
 
Hej dziewczyny oswiadczam ze moj maly terrorysta od kilku dni ma przezwisko "maly Osama" :szok::no: oczywiscie tylko w domu bo na dworzu jak by ktos uslyszal to by nas aresztowali:-D!!! Nosz to jest maly diabel no teraz jest na etapie "straszliwego krzyku" jak mu cos nie pasi. :wściekła/y: I wiecie to jest taki krzyk ze az nam w uszach trzeszczy i nie mam pjecia co z tym fantem zrobic?! ma jakas zabawke w raczce i mu wypadnie krzyk! nie moze wlozyc do buzi - krzyk mam mase gryzakow ze wzgledu na zabkowanie wiadomo no rozne rozniste no i zaden mu nie pasi no i wkurza sie okropnie no wszystko wymusza teraz tym krzykiem:no: strasznie mnie to denerwuje sasiedzi maja pewnie nas dosyc. Ja sie wykoncze:oo2: no to tak co u nas

Riba witaj nie musze pisac ze ci troszku zazdroscilam ;-) a no i dziekuje za te polskie smakolyki hehe telepatia dzialala:-D dalej prosze mi zaraz na watku "jedzonkowym" napisac jak tam u was dokladnie po kolei:-) gluten, miesko i te sprawy;-)

Bombusiu no to trzymam kciuki zeby Alankowi po szczepieniu nic nie bylo i zebyscie mieli spokojny dzien i nocke! kurcze ale on juz duzi:-D

Lobelio kurcze a u nas koopy to po 3 - 4 razy dziennie odkad jemy warzywka i owoce fakt sa inne hmmm takie bardziej "klockowe" ale sa i nie ma znaczenia czy marchewka czy cos innego:sorry2: . no to teraz wszystkie ciotki forumowe 3maja kciuki za Basi kooopki:-D

kurde Osama daje czadu ..znooowu:rolleyes2:
 
Hejka Maliny:)

Alanek wczoraj nie wył wiec pierwszy raz udało sie po szczepionce nie dawac czopka.
Dziękuje za trzymanie kciuków! pomogły:-)

agulek gratuluje utraty zbednych kilogramów:tak:, u mnie z tym gorzej:sorry:, ale juz sie b. ograniczyłam z jedzeniem, tylko gotowane, zero tłuszczu , oby pomogło!:-p
Lea ojjj to macie urwanie głowy z tym krzykiem, pewnie to taki etap u niego i niedługo mu przejdzie, oby....nasz zanim ryczy to tak sobie jakby kaszle-stęka :eek:czyli daje nam znac, ze jak ktos nie podejdzie to bedzie niezły dym, my tez mówimy do naszego "Billaden" a moja siostra "wrzeszczot" he he......i tez gryzie np. gryzaka i sie denerwuje straszliwie :wściekła/y: masakra idzie 5 ząb:szok::szok:
ribko witaj kochana;-);-)
 
witajcie
wyniki z kupy od Gabryśka odebrane , jest ok ale trzeba je powtórzyć kilkakrotnie , Oliwa dostała jakąs kurace lekową i zakwaszać organizm kapucha kiszona , ogórki kiszone , pestki z dyn
a Gabrysia dalej męczyć Nutramigenem , żadnych nowości i ja dalej na diecie , choć waże już 48 kg ,
i Lobelia ja dostałam z młodym skierowanie do gastrologa dziecięcego z tymi zaparciami , jeśli ma alergie może to też być powiązane ze sobą także kolejna wizyta u lekarza no nic bede jutro dzwonić i się umawiać , mam nadzieję że to jednak przejściowe że to wszytsko poschodzi , minie i zaczniemy normalnie jeść i koopy będą ale póki co walczymy dalej tymbardzijej że młody jak je robi to biedok płacze
 
reklama
o witaj Ciamajdko ;) tak cichaczem forumujesz ? :p co tam u małej Edzi? No i jak twój facet radzi sobie w roli taty? Wsio dobrze? ;)

A u nas chyba po skoku jest. Mały śpi po 5-6 godzin w ciągu dnia, tzn trochę aktywności a potem 2-3 h kima, potem znowu trochę aktywności i znowu kima ;) co prawda wieczorami trochę marudzi, ale dajemy radę ;) a i kupy mamy prześlicznie żółte ;)
A tak poza tym miałam dzisiaj dzień biegania i załatwiania papierowych pierdół na uczelni :/ padam :/ ślisko, mokro, wszędzie widać rozmokłe psie kupy...bleeee
 
Do góry