reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

lobelia my te walczymy z kupami , pomag troszke mydła do pupci i termometr no niestety nie chciałam takich metod ale przecież musi robić kupy,mam nadzieje że jak zacznie jeśc inne rzeczy oprócz mleka to jakośwszystko sie unormuje

luizka GRATULACJE za nowe mieszkanko !!!

bombusiuGRATULACJE za spanie w łóżeczku !!!
ewelinka wow to wy już wszystko wcinacie qrcze my to w pokrzywach jeszcze jesteśmy , ale niestety mmy jakieś problemy alergiczne , no nic jutro wizyta u alergologa to zobaczymy


a i u nas dzień smutny i ponury a mnie wzieło na gotowanie , spędziłm prawie cały dzień w kuchni ,
tak troche z innej beczki OLIWIA już od dł€ższego czasu mi kaszle straszne ataki w nocy suchy kaszel w dzień mokry , zrobiłam jej badaie kału i co glista ludzka a ona powoduje właśnie takie objawy czemu zaden lekarz na to nie wpadł a ona już sterydy miała dostać , dzisiaj młody wyczarowł kupe i jutro jemu zbadamy , ech naprawde samemu trzeba myśleć kombinować i sie leczyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natka, no ja myslałam ze jak wprowadze te "inne rzeczy" to kupa bedzie bez problemów, przeciez warzywka i owocki powinny momagac, a u nas kurde to sie problemy kupowe nasiliły własnie po wprowadzeniu słoiczków:baffled:. Ja cały czas karmie tez cyckiem, dopajam i lipa:baffled::baffled:, u nas na szczescie pomaga parzony rumianek, ale ilez można tak "jechać" na rumianku., a co do kaszlu to u nas tez pokasływanie, delikatne ale zawsze... i serio to moze być objaw glisdy?:szok: Dobrze, ze zrobiłas to badanie. Jak to trzeba uważać, no! a co do lekarzy, to...
Bombusia, masz na myśli koperkową?Czy jeszcze jakąś inną. Bo koperkowa to strasznie nie lubimy..., ale jak mus to mus, bede zapodawać :happy2:
 
lobelia no widzisz gdzieś o tm przeczytałam że przedłużjący się kaszel może być gdy ma się gliste :/ no i bingo , z jednej stroby sie ciesze bo może to opanujemy i będzie spokój my z mężem też zrobimy badania bo pewnie też mamy , Gabryś przypuszczam również
 
bylismy obok u kumpla on ma takie same tylko ze inny blok a my w przyszlym tyg idziemy w standardzie w kuchni kuchenka indukcyjna zlew kafelki w lazience kibel zlew prysznic tez wykafelkowane pokoje i przedpokoj lenteks na podlodze balkonik kafelki cale osiedle ogrodzone place zabaw ladne bezpieczne:) jestem mega szczesliwa wreszcie swoje m:)
 
Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa. :D Na szczęście Alperek jest naprawdę zahartowany i nie było żadnej infekcji.

Natka polówkę oczywiście mogłabym sobie przynieść, tylko nie miałabym gdzie jej postawić :(

Muszę się Wam kobitki czymś pochwalić - wczoraj wypatrzyliśmy małą białą kropeczkę w miejscu prawej górnej jedyneczki - IDZIE PIERWSZY ZĄBEK :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie
u nas nocka taka sobie... Sebus znowu budził się z placzem, ale winą obarczam kiełbase, którą zjadlam :crazy:

Natka, no ja myslałam ze jak wprowadze te "inne rzeczy" to kupa bedzie bez problemów, przeciez warzywka i owocki powinny momagac, a u nas kurde to sie problemy kupowe nasiliły własnie po wprowadzeniu słoiczków:baffled:. Ja cały czas karmie tez cyckiem, dopajam i lipa:baffled::baffled:, u nas na szczescie pomaga parzony rumianek, ale ilez można tak "jechać" na rumianku., a co do kaszlu to u nas tez pokasływanie, delikatne ale zawsze... i serio to moze być objaw glisdy?:szok: Dobrze, ze zrobiłas to badanie. Jak to trzeba uważać, no! a co do lekarzy, to...
Bombusia, masz na myśli koperkową?Czy jeszcze jakąś inną. Bo koperkowa to strasznie nie lubimy..., ale jak mus to mus, bede zapodawać :happy2:

Sebka zatykala marchewka po niej w ogóle kupy nie było więc różnie bywa.:-)

lobelia no widzisz gdzieś o tm przeczytałam że przedłużjący się kaszel może być gdy ma się gliste :/ no i bingo , z jednej stroby sie ciesze bo może to opanujemy i będzie spokój my z mężem też zrobimy badania bo pewnie też mamy , Gabryś przypuszczam również

o mamo... no to poróbcie te badanka, zeby sio było dobrze:happy:

Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa. :D Na szczęście Alperek jest naprawdę zahartowany i nie było żadnej infekcji.

Natka polówkę oczywiście mogłabym sobie przynieść, tylko nie miałabym gdzie jej postawić :(

Muszę się Wam kobitki czymś pochwalić - wczoraj wypatrzyliśmy małą białą kropeczkę w miejscu prawej górnej jedyneczki - IDZIE PIERWSZY ZĄBEK :-)

no to gratulacje z okazji idącego pierwszego ząbka :-)
 
Do góry