reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

pati życzę dużo zdrówka;)

a korzystając z okazji wszystkim i każdej z osobna

"chcę życzyć aby te Święta były tym wszystkim czego pragniecie - żeby były wypełnione spotkaniami z najbliższymi,
uściskami, całusami, pysznym jedzonkiem, prezentami...
żeby wszystkie spory w tym dniu zostały zamknięte
i żeby nasze rodziny napełniły się siłą i miłością na cały najbliższy rok.
No i co najważniejsze, żeby Jezus narodził się w każdej z nas na nowo..."
 
reklama
No i my z Piotrusiem zyczymy wam kochane kobitki i bąble Zdrowych ,pogodnych Świąt żeby ten zbliżajacy sie Nowy Rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.Żeby wszystkie smutki odeszły w silną dal,zdrowia dla dzieciaczkow bo to jest najwazniejsze, !!
I dziekuje wam wszystkim za to ze jestescie ze byłyście no i żę bedziecie mam nadzieje:) Za to ze w tych trudnych chwilach dla mnie potrafiłyście dodac mi otuchy za te trzymane kciuki przy operacjach Piotrusia za to ze interesowało was co sie dzieje z nami.Po prostu nie wyobrażam sobie jak by to było be was:) Buziaki ;*;*

Luiza i Piotruś:)
 
Ja również składam serdeczne życzenia świateczne dla wszystkich mam, dzidziusiów, tatusiów oraz całej reszty rodzinki :) Niech będzie wesoło, rodzinnie i smacznie przy wigilijnym stole ;) Buziaki :*
 
Życzę Wszystkim Sierpniowym Mamom i ich Rodzinom zdrowia i szczęścia, oraz błogiego spokoju przez całe Święta! Samych cudownych chwil, uśmiechniętych Maluchów i życzliwych oraz kochających M :-):-):-):-):-) i góóóóóóóóóóóóry prezetów pod choinką :-):-)
 
Hejka. Wczoraj byly malego chrzsciny Piotrus 1/3 mszy gadal na caly kosciol ze az ludzie sie smiali bo wychodzilo to jak spiew heh pozniej pomarudzil i zasnal wiec jakos to poszlo . Prezenty super od ojca chrzestnego dostal super samochodzik)jezdzik z mozliwosci podlaczania do glosnikow mp3 z jego muzyczka i 800 zl . Na wigilie dostal tyle prezentow ze nie moglismy sie zabrac pelen bagaznik hehe. Ciesze sie ze juz po wszystkim bo meczace to bylo wigilia potem chrzscini;p Zaraz wstawie troche zdjec z chrzscin z wigili nbo i z prezentami:)
 
Na świąteczne życzenia już nieco późno, ale Nowy Rok jeszcze przed nami, dlatego życzę Wam, aby był on pełen miłych niespodzianek, dni pełnych słońca i uśmiechu, pozytywnie zaskakujących zbiegów okoliczności, zrealizowanych planów, spełnienia oczekiwań i wszystkiego naj, naj :D A dla naszych Maluszków dużo zdrówka i wytrwałości w poznawaniu świata. Buziaki :D

moz-screenshot-3.png
Zobacz załącznik 311952
 
Witajcie moje kochane:-) Mam nadzieję, że ktoś jeszcze mnie pamięta... nie było mnie bardzo długo z winy braku komputera :-( Moja Wikusia jest już bardzo duża i cudowna :-)

Nie wiem co u Was słychać bo musiała bym czytać z 3 dni non stop żeby nadrobić, ale oglądałam zdjęcia Waszych pociech i widzę, że dzieciaki są już duże, silne i przecudowne :-)

Teraz mam już aktywny komputer więc będę zaglądała jak tylko Wiki mi pozwoli :-)
 
reklama
Bogusiu oczywiście, że Cię pamiętam. Ja też miałam długą przerwę w forumowej aktywności, ale od jakiegoś tygodnia znów regularnie się pojawiam :) Pozdrowionka dla Ciebie i Wikusi :D

Dziewczyny, przed świętami padły opinie na temat używania chodzików. Oczywiście ja nikogo do niczego nie nakłaniam, ale jako związana z rehabilitacją ruchową i posiadająca w tym temacie trochę wiedzy - ODRADZAM. Pomijając fakt, że rodzice często zbyt wcześnie pakują dzieci do chodzików, to dodatkowo "dzięki" nim dziecko zatraca świadomość własnych ruchów - inaczej ocenia odległość i siłę jakiej należy użyć, żeby przebyć dany dystans - nie bardzo wiem, jak Wam to w sposób klarowny przedstawić, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Z resztą każda z Was i tak zrobi to, co będzie uważała za słuszne.

Zmykam. Wracam do swoich tłumaczeń... :/
 
Do góry