reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie kochane,

U nas wszystko dobrze - niestety walczymy z jakimiś cholernymi uczuleniami - Olek na cycku plus 2 x dziennie bebilon pepti - jest podejrzenie o skazę...poza tym ciągle się rahabiitujemy w związku z asymetrią...czas mija szybko
Jedzonka nowego próbował, ale odłożyliśmy żeby znaleźć winowajcę uczuleń...;(
Poza tym jest cudny - :p a ja jestem spełnioną mamą...

andziu ja wypróbowałam miliony kremów na oparzenia - i wiesz co się w końcu sprawdziło??? Puder z nivei - nie zbryla się jak przypuszczałam i wkońcu pupcia jest śliczna...wcześniej nie było tragedi ale co rusz jakieś krostki
jesli zależy Ci na kremie a myjesz pupę chusteczkami nawilżonymi to pamiętaj o każdorazowym osuszeniu pupy przed nałożeniem kremu i nie powinno już być tak źle...

Serdecznie Was ściskam i wesołych świąt życz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane!!!!
O i ciocia Kalinka sie odezwala i Ciamajdka buziaki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!
A ja tradycyjnie egoistycznie :zawstydzona/y:dzis moje dziecko mnie zaskoczylo pozytywnie i prawie wcale nie plakalo i nie marudzilo :sorry2: no od razu inny humor mamusia miala:tak: no i jak zasnol wczoraj o 20tej tak do 8 rano:szok: o 4tej sie obudzil postekal poglaskalam i spal dalej no cud! wiem ze chwilowy ale dla mnie ten dzien byl milusi moglam "naladowac baterie ! no i kupilismy dzisiaj prezent dla mlodego:-)
mysle ze bedzie tym dluzej zainteresowany : jest kolorwa, grzechocze, gra muzyczke klasyczna i co jest uwazam praktyczne mozna przywiesic do lozeczka, do wozka-spacerowki no i jest fajowa;-)
pTRUDE1-6697146dt.jpg
 
Hej

Ja tez ostatnio mało piszę ale staram się ciagle podczytywac zeby wiedziec co u Was.

Wraz z Antosiem chcemy Wam Wszystkim oraz Waszym Dzieciaczkom zyczyc zdrowych( przede wszystkim) i wesołych Świąt BN oraz Szczęśliwego Nowego 2011 roku:-)

Pozdrawiamy cieplutko:-)
 
Witam, nie powiem nic nowego a mianowicie czas biegnie nieubłaganie, szykujemy się do pierwszych świąt bobasa, ogólnie gonitwa jak pewnie u wszystkich z Was!

cosya nie przejmuj się. U Mikołaja to pewnie tylko nietolerancja mleka krowiego, nie ma się czym martwić.Wg mnie pojęcia "skaza białkowa" jest mylnie używane i zbyt często nadużywane.

andziu my mamy tego ptaszka i Joachimo go uwielbia, tylko nim ciągle się bawi i mimo że ma go od urodzenia to nadal go interesuje. Także super wybór.

ehtele tuli tuli!!!! Nie martw się tym uczuleniem ;)

lea fajna dżdżowniczka =) ale się wyspałaś kochana fiufiufiu zazdroszczę Ci.

gosia85, Pajkaa, różyczka dzięki za życzenia.

agulek kamera super sprawa, będziecie mieli piękne pamiątki.

Kochane pewnie nie będę miała już czasu na bb w najbliższych dniach, w związku z tym:

Przemiłej chwili podczas Wigilii,
marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia
wrażeń moc w sylwestrową noc,
dużo uroku w Nowym Roku!
Całuski świąteczne od Joachimka!








 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Daaaawno nie zaglądałam tu, ale same wiecie jak jest ;) Podczytuję trochę, ale brak chwili na skupienie i wejście w dyskusje. Oczywiście każdą wolną chwilkę zajmuje mu Karolek.
Cieszę się, że nasze sierpniowe maluszki rosną, zmieniają się z dnia na dzień i dają nam tyle radości. Pamiętacie jeszcze jak to było bez nich, jak hodowałyśmy brzuszki? Bo ja już nie pamiętam, wydaje mi się, że Karolek jest z nami od zawsze.

Wpadłam złożyć Wam życzenia:

Dla wszystkich Sierpnióweczek, ich Pociech, dla wszystkich Tatusiów - najlepsze życzenia wspaniałych, rodzinnych Świąt!!!

I lecę do swojego Księciunia :)
 
lea;):) postaram się tu zaglądać;)
doczytałam, że Twój maluszek dużo płacze - może to kochana skok, a może ząbki już sobie idą...nie martw się na zapas - a jak będzie się przedłużać to idź do lekarza niech zrobi badanie krwi i moczu - może to jakaś niegroźna infekcja....
A jak byłaby tragedia to spróbuj czopki - vibrucol powinny pomóc- lek homeopatyczny więc nie zaszkodzi...

moja nocka dziś tragiczna - no ale tłumaczę sobie, że może to jeszcze moje wtorkowe szczepienie się odbiło - cóż - teraz sobie kima:p
 
Hej mamuśki
O widzę że przed świętami się ruch zrobił i pojawiło się parę dawno nie widzianych mamusiek - hej hej wszystkim, ehtele, ciamajdko, gosia85,reszta mamusiek piszcie zaglądajcie częściej!!
U mnie zdrówko dalej marnie, cały czas gorączkuję, na szczęście mały zdrowy. Przygotowania do świąt też marniutko, no ale cóż zrobić jak osłabiona jestem a mąż cały czas w pracy. Może jakoś damy radę. Byłam dziś u lekarza, bardzo profesjonalnie podszedł, nawet na cito badania kazał zrobić żeby niepotrzebnie antybiotyków nie włączać. Najprawdopodobniej to grypa, mam wyleżeć, zbijać temp (od 3 m-ca życia dziecka możemy już brać ibuprofen - gdyby ktoś wolał zamiast paracetamolu) i po świętach do kontroli.
Ja też chciałam wam wszystkim i waszym maluszkom złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Cieszcie się sobą i radością ze spotkań z bliskimi, a dzieciaczki niech czerpią radość z prezentów i zachwycają się choinkowymi ozdobami.
magda.wu - mnie też się wydaje że Miłoszek jest z nami od zawsze, nie wyobrażam sobie jak mogłabym żyć tak jak przedtem tylko we dwoje z mężem, synek daje nam tyle radości:tak:
lea - gratuluję udanej nocki i dnia, może maluszek przyszykował wam prezent na święta i będzie grzeczniutki;-)
andzia - ja też obejrzałam filmiki Ciamajdki i znalazłam Matyldzię Navijki;-), swoją drogą ciekawe co u niej...
 
Witajcie kochane,

U nas wszystko dobrze - niestety walczymy z jakimiś cholernymi uczuleniami - Olek na cycku plus 2 x dziennie bebilon pepti - jest podejrzenie o skazę...poza tym ciągle się rahabiitujemy w związku z asymetrią...czas mija szybko
Jedzonka nowego próbował, ale odłożyliśmy żeby znaleźć winowajcę uczuleń...;(
Poza tym jest cudny - :p a ja jestem spełnioną mamą...

andziu ja wypróbowałam miliony kremów na oparzenia - i wiesz co się w końcu sprawdziło??? Puder z nivei - nie zbryla się jak przypuszczałam i wkońcu pupcia jest śliczna...wcześniej nie było tragedi ale co rusz jakieś krostki
jesli zależy Ci na kremie a myjesz pupę chusteczkami nawilżonymi to pamiętaj o każdorazowym osuszeniu pupy przed nałożeniem kremu i nie powinno już być tak źle...

Serdecznie Was ściskam i wesołych świąt życz


ja tez używam pudru Nivea przy każdym przewijaniu :) Mała odparzyła sobie pupę i nie mogłam tego zaleczyć niczym, nawet kąpielami w krochmali i sudocremem, pomógł dopiero puder przy każdym przewijaniu i pupka suchutka i ładniutka :)
 
witajcie :-) O i "stare" forumki się odezwały, super, brakuje tu Was dziewczyny :tak:Widzę, że zrobiło się świątecznie, więc i ja ja chciałam Wam Wszystkim (mamusią i dzieciaczkom) życzyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrówka, radości, spokoju i świątecznej atmosfery. WESOŁYCH ŚWIAT!!! :-)
 
reklama
Do góry