reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

lulek śpi- od kiedy dostaje sztuczne mleczko jest o wiele spokojniejszy i bardziej pogodny. Pierś moją i tak kocha nad życie i bez niej nie zaśnie- musi sobie pociumkać :) dzisiaj wieczór dla rodziców- kochany ten mój maluch...
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Ja wpadam tylko na chwilę powiedzieć, że żyję-tylko czasu brak:sorry2: W weekend zaliczyliśmy urodzinki mojej siostrzenicy Hani, a dzisiaj byliśmy u teściów na obiedzie:tak:
Małgosia w dzień ładnie śpi, chyba, że brzuszek daje znać o sobie, to trochę popłacze, ale gdy tylko zrobi kupkę jest ok:tak: Boję się już jutrzejszego dnia-zostaję w końcu sama na placu boju-M idzie do pracy, a ja z dwójką w domku-zobaczymy jak sobie poradzimy:cool2:
Ciamajdka, Marulka-witamy w domu:-)
Cosya-gratulacje:-)
Pajkaa-ja też jem ciemny chleb-na początku jadłam tylko białe pieczywo, ale ostatnio zmieniłam... Nie słyszałam, że powoduje wzdęcia...
Idę do łóżka, bo noc może być różna... Dobranoc:-)
 
Witajcie :-) Dopiero co weszłam na bb. Dzień u rodzinki bardzo miło spędzony :-)

Teraz Was troszkę poczytam, bo mam zaległości. Jutro mam wizytę u lekarza, więc może się dowiem co i jak...?
Pozdrawiam Wszystkie mamusie i te 2w1 :-)
Spokojnej nocy :-)


ps: Teraz mi coś niedobrze... :-(
 
Ledwo żyjemy...mam nadzieję, że sie unormuje, bo na razie czuję się jak na marsie, nie wiem o co biega......nie czuje nawet że jestem u siebie w domu, obcość...

jestem spuchnięta od płaczu.. nie o było sie bez nieporozumień z T. ale to kwestia tego, że nie umiemy znaleźć odpowiednich słów w odpowiednim czasie... np: gdzie jest ręcznik??? a ja mówię: w wózeczku.. chcoiaż chodzi mi o łóżeczko.. masakra.

do tego te cycochy i walka z małą o sen..
 
Ciamajdko witaj w klubie mam ale cie pociesze po tygodniu juz jest lepiej mi tez tak mowili a nie wierzylam ale to prawda.Placz hmmmmm mialam to non stop tez mija a cycochy tez przestana bolec.Po kilku dniach przywykniesz do braku snu...Ja to juz jakies normalnie zwidy mialam ale troszke snu pomoglo.Glowa do gory trzymam kciuki
 
No chyba, ze mały ma takie problemy po ciemnym chlebie, ale kurde w sumie zalecany jest ciemny chleb.

Pajkaa ja tez zjadlam 2 dni temu razowy chleb i mialam takie jazdy ze nie wiedzialam jak sie nazywam... dziecko wylo a ja razem z nim.... jestem teraz na jasnym pieczywie i na razie jest w porzadku!
 
ciamajdka spokojnie,wszystko sie ułozy i wyciszy.Potreba czasu.
Pajkaa,Esch u nas tez ciemny chleb odpada,to pewnie o ten zakwas w chlebie chodzi,jakis ciezki dla maluszków(mówie o razowym chlebie).


U nas kolejna udana nocka,mała nadal spi,troszke zrobiła sobie przerwe o 3.00,ale to dlatego,że kupa była i trzeba było zmienic pampka.
ja mam cos koszmary w nocy,ale to dlatego,ze zbliża sie dzien pójścia synka do przedszkola,eh...gorzej przeżywam,niz on.
 
Dzień dobry z rana:-)
Noc spokojna, bez skurczyków mimo, że wliczając udział we wczorajszej paradzie labków i tradycyjny spacer wieczorem przeszłam 10 km:szok: chyba nic mnie nie ruszy:baffled: a energii mam tyle, że mogłabym maraton przebiec:oo:
o co tu chodzi?:confused:

Dziewczyny, problemy z karmieniem na pewno miną. Trochę przeraża mnie dieta karmiącej mamusi, ale co począć? Wszystko dla dobra maluszka. Ja Wam zazdroszczę, że możecie tulić swoje szkraby i trzymam kciuki, żebyście miały duuużo siły :-)

czy wiadomo co u ethele?
 
Witam!!!!!!!
U nas nocka przespana pięknie i do tej pory synek spi .....w moim łóżku:):-D
Melduję,ze to prawda, ze przy suszarce do włosów dziecko usypia jak, któraś Mamuśka tu radziła!!!!!!! Nasz wczoraj padł o 22.30 tata właczył suszarkę, choć patrzył sie na mnie jak na wariatkę i mówi "wierzysz w cuda", a ja odpowiedziałam "tak, wierzę", dziewczyny dziecko spało po 1 min. jak suseł:szok::szok:!!!!!!
Nie wiem na ile razy to wystarczy, ale jak bone done pomogło, więc jak bedziecie miały straszny kryzys to polecam, można spróbować:tak:!!!!!!
Odkurzacz tez tak działa, no ale nie włączę odkurzacza po nocach heh:-p:-p!!!!

Mallaika to teraz kapuje o co chodzi z tym testem, czyli potwierdza sie, zę to są dane statystyczne i tylko prawdopodobieństwo "czegoś" jak widac po Tobie ma to odwrotny skutek, czego przykładem jest nadal widniejący brzuszek:baffled::rofl2:!! ale juz zaraz sie posypiesz noooo masz jeszcze 2 dni!!!!!! do końca sierpnia oczywiscie, chyba że sie bedzie pchał na 01.09 jako pilny uczeń:-D!!!!......u Ehtele wszystko dobrze:)

Marulko witaj z Franusiem w domku, pozdrawiam Was;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,
ja tez dzisiaj sama z dwójką. Starszak układa puzzle i dość dobrze się zachowuje, ale trochę jest głośny i zwraca na siebie uwagę. ale już za 2 dni do przedszkola więc ok.

mała trochę marudna, ale udało sie zassać smoka i lezy spokojnie. Bo takie cycolenie co chwilkę to męczące.

Ciamajdka - moja pierwsza cesarka też byłą dla mnie jakims szokiem i szybko to wszystko sie działo, jakby poza mną a ból potem nie do zniesienia.
teraz już wiedziałąm co mnie czeka a doszłam do siebie zaskakująco szybko.
U nas w szpitalu przez dwie doby dzieckiem zajmuja się pielęgniarki, ale jak wstałąm to miałąm mała przy sobie.
tym razem jakos ta rana po cc mi nie dokucza jak poprzednio, nie ciagnie itp. wpiatek w 6 dobie zdjęli mi szwy. to na zewnatrz to tylko skóra a wewnątrz i tak sa dalej szyw rozpuszczalne wiec tam sie to trzyma kupy tak czy siak.

poślę męża po ta maść Contratubex

Ooo mała wypluła smoka i kwęka.. chyba ją brzuszek męczy bo się pręży.

poza tym teraz, jak juz mala jest z nami to moge sie w koncu zajac domem, bo jeszcze mamy sporo do zrobienia.
 
Do góry