reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hejka
witam się i ja,,, dalej w dwupaku:) ale w odróżnieniu od dziewczyn jakoś daję sobie jeszcze z tym radę;) więc nie będę szła za radą Fiuu z tym olejkiem;p

Milusiu, Bogusiu nikt o was nie zapomni.. choć ja też czasem mam wrażenie,że mnie zapomnicie...

Coysa gratulacje:)

Mamuśki dajecie sobie świetnie radę, jakieś małe problemiki muszą być, aby życie było życiem:) Jesteście super!!!

Mallaika, Lahimka ja też jeszcze w dwupaku...; zwolnienie mam tylko do końca sierpnia; jutro idę na wizytę do mojego ginka i chyba od wtorku wyśle mnie do szpitla a w czwartek chyba będzie wywoływał bo ma dyżur...:/

kochane miłej niedzieli
 
reklama
Witajcie Mamuśki i Dwupaczki!!!
Od czwartku jesteśmy już z Alperkiem w domu, ale jak zapewne doskonale wiecie teraz troszkę czasu brakuje na siedzenie przed kompkiem. Codziennie obiecuję sobie, że dziś na troszkę zajrzę i zobaczę, co u Was słychać, ale zawsze kończy się tak samo :sorry2:

Oczywiście postaram się jakoś zebrać i opisać Wam naszą przygodę oraz prześledzić, jak tam się u Was sprawy mają.

Póki co pozdrawiamy.

PS
Zaraz wrzucę fotki naszego Skarba na wątek
 
pati ja tez mam takie kryzysy ze moze cos zle przy nikoli robie. ale to chyba normalne.

dziewczyny u malej jeszce pepek nie odpadl. to juz ponad 3 tyg a on caly czas jest. traktuje go 2 razy dziennie oktaniseptem i widze ze troszeczke sie odkleja ale czy to nie za dlugo? jak bylismy u pediatry tydzien temu to mowila ze lada dzien odpadnie a tu nic. trzyma sie nadal.

Kassia to strasznie długo ma córcia ten kikut, mojemu odpadł po 10 dniach,ale ja nie uzywałam osceniseptu tylko zwykła wódką 40% czysciłam jak kazała połozna i ślicznie sie zagoiło, moze spróbuj wysuszyć sprytem lub własnie czystą wódką !
Cześć Kobietki :-)

Miło mi poinformować, że 22.08. o godz. 17:16 przyszedł na świat nasz długo wyczekiwany synek Mikołaj :-)
Waga 4450g, wzrost 58cm. Kawałek chłopa po tatusiu :-) Poród przez nieplanowane wcześniej cesarskie cięcie.
Serdeczne Gratulacje!!!!!!!! DUUUUZY chłopczyk:)))

lahimka my mieliśmy mieć wcześniaka - takie były opinie lekarzy po teście Pappa, no i czekamy, czekamy... Termin minął a tu nadal głucho:dry: ja też mam L4 do 3 września a 5 jak nie urodzę to powinni mnie przyjąć na patologię, bo gin ze szpitala powiedział, że taka jest praktyka jak maluch się nie urodzi do 10 dni od terminu. Zobaczymy jak to będzie...
Mallaika jak to po teście Pappa było wiadomo, ze ma byc wcześniak???? ....hmmm ja wiem, ze te testy to od czego innego są, od podejrzeń wad genetycznych (taka statystyka) ale pierwsze słysze, iż mówią one o wcześniactwie??? jakie parametry o tym świadczą???? jestem ciekawa, bo ja miałam te testy i "dzięki nim" przeryczłam 2 m-ce ciązy!!!!!!!!!!


Pajko myślisz, ze od ciasteczek owsianych nie mógł zrobić kupki???? hmmm to nie są "ciężkie" ciasteczka, ja tez czasem podjadam ciasteczka maslane lub biszkopty i na razie cisza. Ale maluszek też o 6.00 rano sie pręzył do kupki i tatuś na przewijaku poćwiczył z nim nóżkami i zwalił mu taaaką kooope, ze kurna 3 pampersy pooooszły do kosza;((((

Pisały do mnie Ciamajdka i Anecia z informacją, iż dziś wychodzą do domu ze szpitala!!!!!

U nas dziś nocka spoko, ale wieczór oczywiście odjazdowy do 23.00, potem padł i spi do tej pory z przerwami na mlenio:))))

Inkaa równiez dla Ciebie WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!
 
Hej;)
Witam Was dopiero teraz bo wcześniej nie miałam nawet czasu;p
Właśnie wróciłam z małą ze spaceru, dla towarzystwa wzięłam sobie synka mojej siostry i nie rozumiem dlaczego wszyscy mówią jaki to on jest niegrzeczny, ze mną to czysty aniołek:szok::tak:
Później jedziemy z M do teściów na grilla, przyjedzie też szwagier ze szwagierką i córeczką więc będzie wesoło:-)
Dzisiaj nawet się wyspałam, mała budzi się w nocy z 2 razy a od 8 rano to już całkiem nie śpi, tak więc kładę się 22-23 (wtedy mała zasypia na parę godzin) i szczerze nie jestem wcale jakaś padnięta.
Dzisiaj będę łapać małej mocz do analizy, jutro czas na kupę... zapomniałam wczoraj kupić pojemniczka:zawstydzona/y:
Zaraz pewnie mój żbik się obudzi, dostanie butlę i będzie się domagać żeby z nią gadać, więc pewnie spędzę godzinę gugając z nią na łóżku, ewentualnie w bujaczku:tak:
Miłego i nie deszczowego dnia życzę:)
 
Bombusiu to była jedyna rzecz nowa, którą zjadłam. No chyba, ze mały ma takie problemy po ciemnym chlebie, ale kurde w sumie zalecany jest ciemny chleb. No Radek mi powiedział, zebym jadła jasny zobaczymy jak mały bedzie sie zachowywał wtedy.
 
Witajcie kochane :-) chyba z miesiac nic na ogolnym nie pisalam :szok: ale poczytuje was czesto :tak::tak:. u nas wszystko sie normuje. jutro bede pierwszy dzien sama, maz do pracy, mamy pojechaly. cudownie nam pomagaly, a tesciowa nawet zabrala malego na kilka nocy do swojego pokoju, wiec spalismy 7 h :-):-):-). niestety nie karmie piersia :no::no::-:)-(, dopadl mnie masakryczny baby blues :-:)-(, ale juz jest duuuzo lepiej i wszystko zaczyna w koncu mnie cieszyc. synus jest cudowny, rosnie, wazy juz 5 kg i ma 59 cm. 1 wrzesnia mamy 3 duze badanie, tzw U3 (tutaj dziecko do 13-15 lat ma 10 badan,a co smieszne, na ksiazeczce malego mam wypisane juz daty tych badan :-) i daty szczepien). je co 2-3 h, zaczyna miec juz co raz dluzsze przerwy w spaniu, usmiecha sie i zaczyna wodzic za nami oczkami. mamy problem z ropiejacymi oczkami :-:)-(, ale przemywamy woda przegotowana i sola fizjologiczna. mam nadzieje, ze minie. krostki tez ma, i lekarz powiedzial ze to z przegrzania :wściekła/y::wściekła/y:. Smoczek jest rowniez u nas wielkim przyjacielem :-). M radzi sobie swietnie z malym. w nocy, do karmienia sie zmieniamy, a jak bedzie bardzo ciezko chcemy robic sobie jedna noc w tyg, ze tylko ja sie zajmuje, a M idzie do innego pokoju i jedna noc, ze ja sie wysypiam, a M ma "sluzbe" :-):-). Pozdrawiam was bardzo mocno i mam nadzieje, ze juz nie dlugo wroce do czynnego udzialu na bb :-):-):-) aaa, chcialam sie zapytac co z ethele?? Bombusiu wiesz cos??
 
Hejoooo!!!!!

wrócilismy dzisiaj i własnie T. usypia małą... ja w stresie jem rosołek zrobiony z kostki knorra z zacierkami.. ja pierdziu!! jestem chora na pkt żarcia, nie wiem co jeść...
cyce mam jak donice i mi odpadną.. nie wiem kiedy nadrobię to wszystko na bb... dosłownie spać mi się chce jak jasny gwint, ledwo siedzę..

mała właśnie zwaliła 3 kupsko w ciągu godziny... jest bardzo niespokojna, chociaż zjadła z dwóch cyców (szaleństwo ten ból) i z butli na poprawkę to ma gdzieś sen...

zaraz opiszę poród, ale to naprawdę traumatyczne przeżycie jak dla mnie...
chociaz będą pewnie smieszne fragmenty...

jesli trzymałyście kciuki to dziekuję:)

postaram się bywać jak mi sen pozwoli.. ale lapka będę mieć włączonego zwykle:)
 
Cześć Ciamajdka!Fajnie że jesteś już z małą w domu.Niezła kluseczka z niej.Ja nadal 2 w 1.Jutro idę na KTG a we wt na patologię wreszcie.
Jak miałabyś chwilę to uzupełnij listę mam które urodziły.
 
Bombusiu to była jedyna rzecz nowa, którą zjadłam. No chyba, ze mały ma takie problemy po ciemnym chlebie, ale kurde w sumie zalecany jest ciemny chleb. No Radek mi powiedział, zebym jadła jasny zobaczymy jak mały bedzie sie zachowywał wtedy.

A ja znowu boje sie jesc ciemny chleb (choć podjadam), bo podobnież wydziela kwasy taki chleb, tak mi zawsze mówiono i ze po takim chlebie są wzdęcia, ale mówie co słyszałam:(

Hejoooo!!!!!

wrócilismy dzisiaj i własnie T. usypia małą... ja w stresie jem rosołek zrobiony z kostki knorra z zacierkami.. ja pierdziu!! jestem chora na pkt żarcia, nie wiem co jeść...
cyce mam jak donice i mi odpadną.. nie wiem kiedy nadrobię to wszystko na bb... dosłownie spać mi się chce jak jasny gwint, ledwo siedzę..

mała właśnie zwaliła 3 kupsko w ciągu godziny... jest bardzo niespokojna, chociaż zjadła z dwóch cyców (szaleństwo ten ból) i z butli na poprawkę to ma gdzieś sen...

zaraz opiszę poród, ale to naprawdę traumatyczne przeżycie jak dla mnie...
chociaz będą pewnie smieszne fragmenty...

jesli trzymałyście kciuki to dziekuję:)

postaram się bywać jak mi sen pozwoli.. ale lapka będę mieć włączonego zwykle:)

WItmy witamy!!!!!!!! fajnie, ze juz jesteście, buziaczki ślę i czekamy na ten traumatyczny poród ze śmiesznymi wątkami oczywiscie:)))))
 
reklama
Hejoooo!!!!!

wrócilismy dzisiaj i własnie T. usypia małą... ja w stresie jem rosołek zrobiony z kostki knorra z zacierkami.. ja pierdziu!! jestem chora na pkt żarcia, nie wiem co jeść...
cyce mam jak donice i mi odpadną.. nie wiem kiedy nadrobię to wszystko na bb... dosłownie spać mi się chce jak jasny gwint, ledwo siedzę..

mała właśnie zwaliła 3 kupsko w ciągu godziny... jest bardzo niespokojna, chociaż zjadła z dwóch cyców (szaleństwo ten ból) i z butli na poprawkę to ma gdzieś sen...

zaraz opiszę poród, ale to naprawdę traumatyczne przeżycie jak dla mnie...
chociaz będą pewnie smieszne fragmenty...

jesli trzymałyście kciuki to dziekuję:)

postaram się bywać jak mi sen pozwoli.. ale lapka będę mieć włączonego zwykle:)

witamy witamy :)

A ja znowu boje sie jesc ciemny chleb (choć podjadam), bo podobnież wydziela kwasy taki chleb, tak mi zawsze mówiono i ze po takim chlebie są wzdęcia, ale mówie co słyszałam:(



WItmy witamy!!!!!!!! fajnie, ze juz jesteście, buziaczki ślę i czekamy na ten traumatyczny poród ze śmiesznymi wątkami oczywiscie:)))))

Bombusiu na to wychodzi, ze to ten chleb moze to powodowac :( a zalecali dla mam karmiących własnie ciemny chleb szlag mnie trafia z tym żarciem.
 
Do góry