reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
A jednak Anecia urodziła i tuli juz swoje malenstwo:) super!!!!!

Hopsasanka ja jakos nie za bardzo wierze w te metody bo wg nich juz powinnam urodzic:p hehehhe... natura sama wie:) tyle ze chyba u mnie jest skołowana prze dwukrotne wyciszania:tak: Ale ja sie nie stresuje spokojnie czekam, bedzie co mam byc:tak: Tylko niech moje malenstwo sie wreszcie zacznie pozadnie ruszac bo jak na razie to mnie tylko delikatnie smyra:(
 
Witam się i ja
My po ciężkiej nocce, zresztą wczorajszy dzień nie był łatwiejszy a dziś wygląda na to że szykuje się powtórka z rozrywki :-( Nie wiem czy coś zjadłam i młodemu w mleczku zaszkodziło ale prawie co godz chce cyca, pręży się, jest bardzo niespokojny, łapie tylko krótkie drzemki do 30-45 min, no i ogólnie widać że zachowuje się inaczej niż wcześniej i coś mu dolega. Od wczoraj była tylko 1 mała kupka a wcześniej nie miał z tym problemów. W nocy z tego płaczu w końcu padł i spał jakieś 3 godz ale tylko raz. Uspokaja go tylko cyc i nic poza tym. Boję się cokolwiek zjeść żeby nie pogorszyć :-( W dodatku dziś będziemy sami bo mąż będzie długo w pracy i wróci pewnie po 2 w nocy. Macie jakieś rady? Położna kazała mnie wypić herbatę rumiankową. \sorry że tak egoistycznie tylko o sobie i małym ale jestem wkończona, nie mam siły odnieść się do waszych postów, poza tym piszę 1 ręką bo na drugiej mam młodego ;-)
Gratuluję rozpakowanym mamom a tym 2in1 życzę cierpliwości choć z własnego doświadczenia wiem że o niełatwe. Przygotowujcie sobie wszystko dla maluszków, gotujcie obiadki na zapas i do zamrażarki żebyście mogły potem tylko dochodzić do siebie i zajmować się swoimi skarbami :-) Ręka mi odpada więc na razie kończę. Buziaki dla was

Nasza miała tak dokladnie wczoraj. a co dzien jem wlasciwie to samo, wiec mysle, ze to kwestia gorszcyh i lepszych dni zwyczajnie. abo polozna, ktora byla rano Ją wkurzyła :p bo zanim przyszla bylo ok, a jak tylko wyszla o 11 to sie zaczelo i tak do wieczora. za to dzis Sara to anioł :))
 
Witam i ja
odliczam dni a nawet godziny bo jutro termin ale niestety skurczy brak, dzisiejsze KTG na spokojnie, tylko jeden skurcz na 55. Najważniejsze że tętno prawidlowe.
ciamajdka poruszyła zastój, rodzą dziewczyny jedna za drugą:-)
dziś powinna przyjechać furka dla maluszka:-)
Spokojnie na forum, wszystkie mamusie zajete dzidziusiami a nie tak dawno trzeba było po kilka stron czytania nadrabiać;-)
hopsasanko nie próbowałam tylko 3 i 4, ale i tak nie wierzę w te domowe sposoby.
 
Miałam w planach uciąć sobie drzemkę po powrocie z ktg, ale zadzwoniła babeczka z kadr ode mnie z pracy, że nie mogę zacząć macierzyńskiego już teraz i są w kropce. No więc musiałam jechać do gina po L4 i dostałam kolejne na tydzień. Przy okazji mnie zbadał i stwierdził, że szyjka mięciutka ale się nie skróciła, no i mały główkę ma już baaardzo nisko. Teraz po badaniu brzuch mam twardy jak kamień a synuś czka zapamiętale ;)
Już się nie mogę doczekać porodu :/
 
Dziewczyny jade na IP mały sie prawie dzis nie rusza musze to sprawdzic, czekam tylko jak małż z pracy wróci. Pewnie mnie zatrzymaja na patologii. Bede pisac jak by co.
Trzymajcie sie!!!
 
Hej!U mnie jakby coś się zaczyna.Miałam takie słabe skurcze pobolewające,chodzę co ok 2 godz do WC ale to raczej nie wody.Teraz mm brzuch twardy.
życzę rozkręcenia akcji i porodu :-)

Dziewczyny jade na IP mały sie prawie dzis nie rusza musze to sprawdzic, czekam tylko jak małż z pracy wróci. Pewnie mnie zatrzymaja na patologii. Bede pisac jak by co.
Trzymajcie sie!!!
pewnie jedź sprawdź, po co się denerwować. Powodzenia...!
 
reklama
Do góry