reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie :-) U mnie noc spokojna. Dzień deszczowy, więc będzie znów leni**** wanie na całego :-D

Ciekawe jak tam Anecia i inne mamusie 2w1?

Miłego dnia, będę zaglądać...
 
reklama
Witam się i ja:-) Nadal 2 w 1:-)
Widzę, że nas już malutko zostało. Ciekawe jak Anecia, nie ma info żadnego. Mam nadzieję, że już tuli maluszka:-)

Dziś deszczyk i chłodno i może dlatego mam jakiś nadmiar energii. Lecę zaraz sprzątać kuchnię i się zastanawiam czy ubrać dla małej łóżeczko czy zostawić to mężowi jak ja w szpitalu będę. Jak myślicie?:-D
 
Hejka
przejrzalam wlasnie liste mam sierpniowych i z tych osob ktore sie udzielają regularnie zostalo chyba 5 czy 6 sierpniowek:)
zobaczymy kto będzie ostatni;) wcale sie nie zdziwię jak ja, bo u mnie dalej cisza spokój wakacje:)
no ale wiadomo, że sytuacja moze się zmienić z chwili na chwile

coraz nas tu mniej i jakos tak smutniej sie zrobilo, na poczatku i tak do poczatku sierpnia bylo nas tu duzoo a teraz ... cichutko....

jeśli u mnie nie ruszy się nic do srody to lekarz bierze mnie w czwartek (2 wrzesień) na wywoływanie:/// no ale nie ma co gdybać, jeszcze trochę czasu zostało...

zycze wszystkim sierpniowkom milego dnia

lahimka jak masz siłę to ubierz to łożeczko, a mężowi zostaw odkurzanie i ścieranie kurzów kiedy będziesz w szpitalu
 
Ostatnia edycja:
gratuluje marulce. :) No to moj chlop moze byc podobny wymiarowo. ;)

Ja nadal 2in1. Noc w miare spokojna, tylko nad ranem rewolcja, bo na noc gruszke zjadlam. :p

Fakt, koniec sierpnia tuz tuz, a nas w dwupaku jeszcze troche jest. ALe ja i tak czy chce czy nie bede sierpniowa mama. ;)
 
Cześć dziewczyny!
Ja już rozpakowna od 21 sierpnia. Mała Amelka i ja od wczoraj jesteśmy w domu. Jest cudna. Je i śpi. Mam trochę problemów z przystawianiem do cyca, ale dzielnie walczę. Pozdrowienia dla wszystkich rozpakowanych i w dwupaku.

wymiary małej: 58 cm, 3750 gramów
 
Witajcie!
Ja też nadal w dwupaku:-(
właśnie wróciłam z KTG - mały ma się rewelacyjnie; zanotowały się ze 3 skurcze na 80-90 ale akurat wtedy synek się przeciągał, poza tym sporo było takich powyżej 30 niestety bez regularności, więc nie ma co się cieszyć:no:
a jak do 5 września nie urodzę na wyląduję na patologii:dry::baffled:
chyba się zdrzemnę, może humor mi się poprawi:sorry2:
 
U mnie wczorajsze katg pokazalo tylko, albo az jeden skurcz, do tego o sile 55%. I tyle. :p Za godzine mam nastepne, ale cos czuje, ze tez bedzie cisza....

Ech, u Was tez taka pogoda do niczego? Normalnie zasnac na siedzaco mozna....
 
U nas lało od rana, ale teraz wyszło słoneczko! Dostałam jakiegoś powera, zmieniam właśnie naszą pościel, pranie się już pierze i ubiorę dziś łózeczko małej, tak jak Ola radzi :-) Tylko jeszcze pościel muszę wyprasować.
Może jak się pogimnastykuje to coś mnie ruszy :-)
 
Dziewczyny, czy mogę podać ponad 3 tygodniowemu dziecku herbatkę ułatwiającą trawienie mimo iż jest po 1 miesiącu?:( Odstawiłam małej debridat po 2 tygodniach i problemy wróciły:(

Ja sie przyznam bez bicia, ze podałam juz taką ze 3 razy :zawstydzona/y:i spoko:).....Hippa granulowaną!

Jejkus dziewczyny jaka u nas okropna pogoda!!!!!:crazy: A zapowiadają na przyszły tydzień po 14,15 st. u nas!!! :szok::szok:Jakis koszmar.
Czy ja juz z malym do wiosny będę sie kisić w domu????? oby nieeee!:no::wściekła/y::angry:
Dobrze, ze jest Adrian to chodzi po zakupy, ale zaraz zaczyna szkołe i co???? porażka:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się dzisiaj:)
położna juz była więc mamy spokój była u nas 3 razy. Akurat jak przyszła mały spał.
Sebuś ma nocne problemy z kupką:( dzisiaj w nocy miałam powtórkę z wczoraj o 4:30 sie obudził, prężył, denerwował, płakał trwało to 1,5 h :(potem usnął razem ze mną

Radek na zakupach to jakiś koszmar :) dzwoni co 5 minut:)

Dziewczyny, czy mogę podać ponad 3 tygodniowemu dziecku herbatkę ułatwiającą trawienie mimo iż jest po 1 miesiącu?:( Odstawiłam małej debridat po 2 tygodniach i problemy wróciły:(

ja bym raczej nie podawała. Dzisiaj mi połozna mowiła, ze jedna z jej pacjentek sama piła te herbatki i miały wpływ na dziecko wiec moze tak spróbuj.

Cześć dziewczyny!
Ja już rozpakowna od 21 sierpnia. Mała Amelka i ja od wczoraj jesteśmy w domu. Jest cudna. Je i śpi. Mam trochę problemów z przystawianiem do cyca, ale dzielnie walczę. Pozdrowienia dla wszystkich rozpakowanych i w dwupaku.

wymiary małej: 58 cm, 3750 gramów

gratuluje:)
 
Do góry