reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

brejka to Ty sie powolutku szykujesz na cud narodzin:)));-)
Polianna nie nakręcaj sie, z małą na pewno wszystko dobrze!!!!:tak:

Na obiad gotuje gar leczo, chłopaki będą sobie tylko odgrzewać, bo M późnawo wraca to nie ma czasu na gotowania.
Ja jestem już cała mokra taki upał u nas:wściekła/y::crazy: a jeszcze ide teraz z Adim na rynek po zakupy to sie ugotuje:wściekła/y:.

Ja też mam taką cichą nadzieje, ze mi zrobią jakieś USG w tym szpitalu:tak:bom ciekawa ile waży synuś:-)
 
reklama
hej hej....

Luizka4don - przykro mi spowodu rybek:-(

Ehtele & Milusia - trzymam za was kochane kciuki moze sie wkoncu rozkreci oj napewno juz niebawem :-)

Brejka- kazde krawienie najlepiej nie omijac lepiej wstawic sie na IP przynajmiej tak mi powiedzieli jak bylam w czerwcu na IP

Maad- Witaj w naszym gronie ;-)

Małagonia -masz skierwanie i powinni cie przyjac idz na Ip, powiedz ze sie martwisz i tyle ;-)

A ja dzis taka zaspana gdyz pogoda senna ... Pawel dzis mowil ze stekalam czyzbym przez sen hmmmm byc moze bo czulam sie kiepsko przed zasnieciem ... ciagle czuje klucie w pochwie tak jak by mnie rozrywalo kosci ale to na szczescie od czasu do czasu nic nieregularnego ... juz kolejny dzien wymiotuje ale teraz nawet jak nic niezjem i tylko zolcia - jutro mam ostatnia wizyte u gina wiem mu powiem to robi sie naprawde meczace - tak wiec zaraz ide sie polozyc.

Pozdrawiam was wszystkie i za wszystkie trzymam kciuki


 
No to mnie Pajko zestresowałaś bo na usg w 30 tygodniu pępowinę miala przy szyji,choć lekarz mówił,że nie jest okręcona. A na ostatnim usg lekarz (ten w zastępstwie) w ogóle tego nie sprawdził.
Nie bralam jeszcze zaświadczenia.

Nie ma się co stresować maluszki przeciez bawia się pępowiną także to, ze była przy szyjce nie oznacza, ze nadal tam jest. Ale maluszek musi mieć jakiś powód, dla którego nie chce jeszcze wyjść. Głowa do góry lekarz na pewno sprawdzi co i jak.
 
hejka

dzisiaj o 4 obudziły mnie skurczybyki, do 5 miałam kilka i już miałam łzy w oczach, że akurat dzisiaj jak bedę sama. mój M wraca dzisiaj pociągiem i będzie ok 22. tyle muszę wytrzymać 2w1. Ale na szczęście mi przeszło.

wczoraj pomyłam wszystkie podłogi (100m2), może to przez to.

dzisiaj o 5 wstaliśmy żeby zawieść mojego braciaka na pociąg, potem dospałam 2 godzinki, a Konradowi wcisnęłam komputer.. no nie musiałam go specjalnie namawiać :zawstydzona/y:

w czwartek pójdę do ginki znowu, niech zobaczy co tam się dzieje, i dam wyniki moczu - dalej bakterie:wściekła/y:

nie wiem czy już mam jechać na KTG? mam skierownie.

Bombusiu - ciekawe czy zdjęcie szwu coś ruszy.

madziujka - jestem kuzynką Zebry(Kasia L.) była u mnie tydzień i mówiła,że jesteś też sierponiówką, to dzięki niej zajrzałam tu znowu:happy:

jakoś raźniej jak się czyta, że nie tylko mnie męczą te skurczybyki i inne dolegliwości.

ja chyba dzisiaj dopakuję torbę, muszę jakieś ubranie na wyjście przyszykować gdzieś pisało, że takie ubranie jakie się nosiło w 6 miesiacu...:sorry:

no właśnie co do przegryzania ?? biszkopty? herbatniki? sucharki?

jak poprzednim razem M mnie odbierał z porodówki, to zapomniał... butów :laugh2: na szczęście to był ciepły maj i wróciłam w klapkach.

łóżeczko czeka na poddaszu na złożenie, w sypialni wczoraj zmieniłam firanki na świeże( brat wieszał), materacyk odświeżony też czeka zafoliowany, pościel wyprana czeka w torbach do przechowywania, tak samo ubranka 6-9 msc są zapakowane, a te 0-3 i 3-6 czekają w komodzie.
 
Bogusia 007 no tak ale położna mi mówiła żeby jechać jak będzie czerwonokrwiste krwawienie a nie lekkie plamienie, no i już sama nie wiem co mam robić. Z małą wszystko ok bo rusza się strasznie :)

Olyv urodziła, wyczytałam na lipcówkach:) Gratulacje a miałyśmy identyczne terminy :)
 
Mallaika niestety ale to prawda z tymi żlobkami.Ja dowiadywałam się na Mokotowie bo najlepiej by mi tu pasowało.Na prywatny mnie nie stać a nawet gdyby to wolałabym posiedzieć z maluszkiem niż do pracy zapitalać(ceny od 800 do 1600zł).Państwowy wychodzi ok 200-300zł miesięcznie.Jak dowiadywałam się w piątek to na tą chwilę jest oczekujących 400 podań do jednego żlobka.Więc warto zająć się tym wcześniej.Tylko te podania są jakieś bez sensu.Kazano mi złożyć już teraz a tam takie pytania:czy dziecko siada,czy trzeba je karmić,czy samo się ubiera itp.I co ja mam im napisać???????Tak urodziło się i jest od pierwszych chwil samodzielne!!!!!!!!!!
 
dziewczyny dziękuję za powitanie:-)

wiecie coś Wam powiem- w pierwszej ciąży leżałam 3 razy na podtrzymaniu, za 4 razem poszłam do szpitala 7 dni po terminie i stwierdziłam że kolejnej nocy na patologii nie spędzę i tak od godziny 12 w południe do 22 łaziłam po szpitalu, po schodach, rodzice i mąż którzy do mnie przyszli łazili ze mną i o 22:30 zaczęły się skurcze(wcześniej na KTG nie było nic a nic, rozwarcie tylko na 1 cm), tak więc "wychodziłam" sobie Adusię, sprawdzony sposób wg. mnie:-)jak moi rodzice wróca z urlopu to po 9.08 zaczynam łazić:-)
 
Brejka ja plamię od tygodnia tzn mam taki brunatny śluz taki dziwny, nie jest to czysta krew i lekarka mi mowiła, ze moze powolutku tak odchodzic czop. Ja nie panikuje na razie aczkolwiek za każdym razem jak ide do wc to się troszke jednak stresuje. W czwartek ide na pobranie krwi w sobotę mam wizytę wiec podpytam co i jak jednak lekarka mowiła, ze tak moze byc. A małego tez czuje dobrze.
Ja znalazłam cos takiego

Odejście czopa śluzowego przed porodem
Ten „korek” przez całą ciążę chroni szyjkę macicy przed infekcją. Kiedy szyjka zaczyna się rozwierać – kilka dni lub godzin przed porodem – czop wypada. Często jest to lekko zakrwawiona masa śluzu, ale możesz też zauważyć zwiększoną ilość wydzieliny (od bezbarwnej, przez różową, do brązowej).
 
reklama
Witam dziołchy! Widzę że niektóre to spania nie mają =)

Cayra GRATULACJE KOCHANA

Bombusia ja też czekam na deszcz jak na zmiłowanie, no zwariować można!

polianna no niestety wiedza w cenie, ja też jestem przerażona bo robię podyplomówkę i teraz znów muszę zakupić jakieś czytadła. Normalnie ceny są przerażające :szok::szok::szok: A co będzie jak nasze Dzidziory zaczną się edukować.
No ale jak pisze ehtele to może warto coś wypożyczyć lub pokserować

andzia1987 skoro termin teoretyczny to ja życzę teoretycznie rozwiązania :-D

MiriannaK czyli nie przygotowałaś tak wszystkiego na gotowe, tylko będzie M wyciągał jak będziesz w szpitalu? U nas niestety wszystko przygotowane i nie mam co robić =) Tylko pościel w łóżeczku ubrać, choć i tak pewnie się nie przyda dla takiego malucha.


Mam kuzyna na wakacjach i idę z nim do kina na "Rysia", ale nie liczę tak jak fiufiu na darmowe bilety bo u mnie nic sie nie dzieje. Jedynie co to przewracam się jak waleń z boku na bok. Momentami to niechce mi się kłaść do łóżka bo to większa męką niż stać i chodzić.

Upał u nas niesamowity, ale ponoć od jutra ma padać (i przepraszam wszystkich wakacjowiczów) ale niech leje, grzmi i żabami rzuca bo mi się przy tym upale nic nie chce.

Trzymajcie się!

P.S. Nie wiecie czy dzisiaj jest jeszcze problem ze zdjęciami??
 
Do góry