reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajkaa mi czop odszedł dopiero koło 1 w nocy, a Adę urodziłam 11:35 więc reguły nie ma, no i to był taki galaretowaty rożowy śluz z domieszką krwi
 
reklama
Pajko, wg tego opisu to trudno nawet się na cokolwiek nastawiać. Mam taką ilość śluzu,że wkładki nie dają rady ale jakoś hmm..nie wydaje mi się,zeby to był czop. Gdyby jakaś nitka krwi sie pojawiła to może,ale taki mleczno-przezroczysty ?
 
Przepraszam za pobieżne odpisywanie ale u mnie sił i pozytywnej energii brak:( No ale czytam i jestem na bieżąco:)

marciamaja gratulacje:) Jakie to musi być niesamowite uczucie wiedzieć kiedy dokładnie to nastąpi:) Bez wyczekiwania, myslenia kiedy...

Bombusia tak mi teraz przyszło na myśl, 2 tygodnie temu po zdjęciu szewka moja koleżanka, miała KTG, zeszła z łóżka i wody chlusnęły... oczywiście nie chcę Cię straszyć w końcu jesteś przygotowana, ale kochana coś czuję, że może się u Ciebie rozkręcić:) Pisz jakby co - będę wyczekiwać wiadomości od Ciebie...

Pajkaa tak, ale on od dwóch dni nie ma jeszcze butków wystawionych - jak zerkniesz na stronę - o mnie - on sprzedaj na trzech kontach...na żadnym na razie nic nie ma...ale dodałam go obie do ulubionych i dostane maila jak coś wystawi bo kupowałam już u niego nie raz i na prawdę cena super niska a jakoś też dobra. A jakich butów szukasz?

Informacje o Użytkowniku venezia_trendy - Aukcje internetowe Allegro

idę na pocztę, bo leniwy listonosz wczoraj zostawił awizo grrrrrr jak ja tego nie lubię...
mam wizję odejścia wód na poczcie...:p
a brzuch ciągle napiernicza...:(
 
Właśnie dorwałam się do "BAŁAMUTA" czyli słonecznika.I na razie plany dnia dzisiejszego poszły na bok.Paluchy są już czarne a ja szamam,mniam...

Ja codziennie jednego obrabiam i nie ma zmiłuj.......tak lubię:)))

MiriannaK przy pierwszej ciązy nie ruszyło nic,a nic też byłam zacerowana i mogłam później biegać, szaleć zero czegokolowiek.....niestety:(((( więc nie łudzę sie zbytnio he he .
Maad czyli u Ciebie schody sie sprawdziły, bo nie masz żelaznej macicy:)))) ja też biegałam po schodach, bo mi kazali i NIC!!!!
weroniczka oby nasze prośby o aurę sie sprawdziły!!!!

Od godziny czekam, az mój syn sie wyszykuje na rynek .....teraz suszy włosy, zaraz dostane furii i kur...a mnie weźmie, na razie odliczam po cichu!!!!!!!!!!
 
Pajkaa mi czop odszedł dopiero koło 1 w nocy, a Adę urodziłam 11:35 więc reguły nie ma, no i to był taki galaretowaty rożowy śluz z domieszką krwi

Ja nic nie napisałam o tym, ze czop musi odchodzic tydzień mowie, ze u mnie odchodzi sobie powolutku równie dobrze moze odejsc minutę przed odejsciem wód płodowych... ;-)

Pajko, wg tego opisu to trudno nawet się na cokolwiek nastawiać. Mam taką ilość śluzu,że wkładki nie dają rady ale jakoś hmm..nie wydaje mi się,zeby to był czop. Gdyby jakaś nitka krwi sie pojawiła to może,ale taki mleczno-przezroczysty ?

no własnie on moze mieć rózne konsystencje dlatego ja jakos nie panikuje, ze mam brunatny sluz bo wiem, ze u mnie się rozwarcie zrobiło wiec moze to byc normalne i nie odszedł cały czop wiec nie panikuje ;-)ale czytałam, ze moze to byc tez zwiększona ilość śluzu równie dobrze, ale lekarz jak Cię zbada będzie wiedział :)

Przepraszam za pobieżne odpisywanie ale u mnie sił i pozytywnej energii brak:( No ale czytam i jestem na bieżąco:)

marciamaja gratulacje:) Jakie to musi być niesamowite uczucie wiedzieć kiedy dokładnie to nastąpi:) Bez wyczekiwania, myslenia kiedy...

Bombusia tak mi teraz przyszło na myśl, 2 tygodnie temu po zdjęciu szewka moja koleżanka, miała KTG, zeszła z łóżka i wody chlusnęły... oczywiście nie chcę Cię straszyć w końcu jesteś przygotowana, ale kochana coś czuję, że może się u Ciebie rozkręcić:) Pisz jakby co - będę wyczekiwać wiadomości od Ciebie...

Pajkaa tak, ale on od dwóch dni nie ma jeszcze butków wystawionych - jak zerkniesz na stronę - o mnie - on sprzedaj na trzech kontach...na żadnym na razie nic nie ma...ale dodałam go obie do ulubionych i dostane maila jak coś wystawi bo kupowałam już u niego nie raz i na prawdę cena super niska a jakoś też dobra. A jakich butów szukasz?

Informacje o Użytkowniku venezia_trendy - Aukcje internetowe Allegro

idę na pocztę, bo leniwy listonosz wczoraj zostawił awizo grrrrrr jak ja tego nie lubię...
mam wizję odejścia wód na poczcie...:p
a brzuch ciągle napiernicza...:(

szykam własnie jakis butów na wesele i tak do chodzenia :) chyba mam chęć wydawania kasy :p

Bombusiu nie nerwowo musi się chłopak wypięknic :)
 
Ehtel wiedziałam że tez będziesz...
teraz Ty a potem mogę ja..daję Ci pierwszeństwo za długo czekasz..no i Milusi tez:-)

Marianna :-) super że Zeberka pamieta mnie bo ja ja również..teraz podkradamy sobie na nk w grze:-)
a kiedys tyyyyyle pisałysmy:-) uściskaj ją ode mnie mocno przy okazji:-) uwazajac na swój brzus oczywiscie:-)
 
reklama
Starlet,poprostu cudownie!!!!!! ;) Limit na dzien dzisiejszy sie powoli wyczerpuje,bo z tego co kojarzę ktoś miał mieć CC na dziś?

Ta moja córcia nigdy nie śpi,naprawdę ona rusza się cały czas. Czuję to w trzech miejscach. Z prawej strony do góry (pupcia), z lewej biegające kuleczki a na dole "wkręcanie",czyli główką daje czadu. Jak mi lekarz powiedział,że mam obserwować czy ruchy nie są gwałtowne to chcialam mu się w twarz zaśmiać- gwałtowne,haha. Ona cały czas się gwałtownie rusza, wykręca mi brzuch na wszystkie strony. Olimpia przy niej to pikuś. Też tak czujecie?? Ta to normalnie pobija rekordy. Nie wiem czy dodatkowo rączkami puka w kości miednicy czy co ale czasem czuję jakbym tam dwoje dzieci miała a nie jedno.
 
Do góry