reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Fiuufiuu, gratuluje pozbycia sie korka. ;-)
Powiedzieli, ze znów idą upały!!!!!!!! oł noł!!!!
Taaaak, tez to slyszalam. Kurwica normalnie bierze.:wściekła/y:

A jeszcze dzis uslyszalam, ze z rzadu chca zabrac becikowe!!! Normalnie ich po*****o!!:realmad::growl: Aaa, i jeszcze podatek ma wzrosnac o 1 punkt procentowy. Co prawda niby nie na zywnosc, ale np. na uslugi krawieckie, transportowe, art. budowlane, no ale jak maja przetransportowac do nas banany to myslicie, ze banany na tym nie opjda w gore? Srednio to widze.
 
reklama
spadam słonka, do jutra
nawet nie liczę na cokolwiek tej nocy...:cool2:
Życzę przede wszystkim żeby u Milusi, Zielonej i Luziki się porozkrecało... Któraś jeszcze???:-D To za nią też kciuki w nocy będę ściskać...
dobranoc...pchły na noc, karaluch pod poduchy i takie tam:-p


Ciamajdka
oby poskutkowało:sorry2: Choć w moim stanie nalepszą pocieszycielką nie jestem - te ciągłe oczekiwanie tworzy u mnie rezerwę do wszelkich tekstów typu, lada dzień Pani urodzi...a tym bardziej do akcji w stylu sprzątam - urodzę:dry: Pseplasam

fiuufiuu WOW gratulacje kobieto - no to w tym kinie uważaj:-p

kasia2506 kochana ty się na zapas nie przejmuj, dobrze że zrobią Ci badania będzie wszystko sprawdzone...Nie płacz bo Małgosia się z Tobą smuci...a jak mamusia jest taką drobinką to jaka będzie córeczka? Chyba nie 4 kilowa... Głowa do góry..;-)

Pajkaa a Ty na co do kina idziesz?

ja ide na Ucznia Czarnoksiężnika czy siakoś tak jedyny film, który nie jest horrorem albo bajką :-D

Fiuu - ponownie gratuluję czopa ;))
Bombusiu - aaaa nie denerwuj mnie tym Twoim mężem ;) Gdzieś ty go znalazła?????? :)

Ja zapowiedzialam dzis M poważną rozmowę,już ostatnią bo więcej mi się nie chce. Domyję tylko to co mam domyć i go od telewizora odciągnę.
Po dzisiejszym sprzątaniu, czyszczeniu łazienki na kolanach stwierdzam,że zaliczam się do żelaznych macic i nic tego nie zmieni ;) Urodzę pewnie za 1.5 tygodnia, albo za 2 ale wtedy to już na wywołaniu. Grrr...

ehtele- a stęskniła. Jak mnie zobaczyła to zaczęła plakać i nie chciała mnie wypuścić. :) Niesamowita radość.

Trzymam kciuki za rozmowę
 
mallaika te co nie mają dzieci są najlepszymi matczynymi doradczyniami :-D

Bombusia niop czasem człowiekowi to ręce opadają do samej ziemi :-p a z tą tv to szkoda gadać - wielkie nic :sorry:

kasia2506to super, że szyjka zaczyna tymrazem współgrać z Tobą :tak: a wagą się nie przejmuj - cwaniara sama się w poniedziałek martwiłam, ale jak dziewczyny mówią jedna dzidziolki ważą tyle drugie mniej, a usg nie pokazuję dokładnej wagi tylko orientacyjną, więc napewno stresujesz się niepotrzebnie. A jak ręka boli?

lahimka gratuluję dobrych wiadomości. Większość z nas oczekuje po wizycie raczej wiadomości, że się skraca i miękka no ale Ty masz jeszcze czas :-)

Pajkaa na co idziesz do kina?

koralowa no właśnie mi wczoraj już coś się obiło te becikowe o uszy. Naprawdę ich pojeb*** ale takie rzeczy to tylko u nas ehh :sorry:

fiuufiuu no właśnie się zastanawiałam gdzie Ty się podziewasz. Gratki za czopka :-p to może Ty jutro w tv będziesz "kinowa mama", bo Ciamajdka jednak nie była

ehtele dobranoc kochana :*

Ja coś nie za fajnie się czuję :-( Najpierw miałam okropny ból na wysokości łopatek - łzy w oczach prawie, potem delikatnie musnęło krzyż, a teraz ból przeniósł się na brzuch :-( aj
 
Jeszcze raz Wam wszystkim bardzo dziękuję:tak: Nawet nie wiecie jak podniosłyście mnie na duchu, bo już najgorsze myśli miałam w głowie:-( Rzeczywiście jesteście najlepszą grupą wsparcia:-)
Lea-współczuję rachunku:no:
Marulka-świetny masz styl pisania-ja dalej wątpię, że jesteś słoniem;-):-D
Bombusia-ja nie brałam żadnych witamin i nie biorę;-) Złotego masz chłopa w domu;-)
Ehtele-włosy trochę skrócone-do ramion:tak:
Malagonia-powodzenia w szpitalu:tak: W którym będziesz leżeć?:confused:
Luizka-no to widzę, że u Ciebie niedługo się zacznie:tak:
Ewelinka-a dlaczego u mnie miałaby być inna godzina? Ja przecież z Wrocławia jestem;-) Ja przez jakiś czas będę prała w proszku dla dzieci, bo u nas jest niestety duża szansa na alergię:blink:
Polianna-szkoda słów na Twojego M:no::wściekła/y:
Navijka-gratuluję udanej wizyty:-)
Zielona-i jak-coś się rozkręciło?:confused:
Mallaika-współczuję wizyty:no:
Niuunia-wiem-sama Cię pocieszałam;-) A ręka już nie boli-tylko jest ślad po oparzeniu-zresztą nieduży:tak: Większą pamiątkę mam na prawym udzie i pośladku-oparzenie wodą z czajnika jak miałam 10 lat:sorry: Może jakieś skurcze się zaczynają:cool2:

 
Ja już mówię dobranoc. Mężuś jutro zaczyna nową pracę a dzisiaj zrobił sobie wychodne, więc jestem sama. Nie będę na niego czekać, a co tam! Ululałam się rockowo- bluesowymi balladami z youtuba, więc z zaśnięciem nie będę miała problemu ;-)
trzymajcie się ciepło i spokojnej nocki!
 
Brzuchatki gratuluję ogólnie udanych wizyt! Poza tym gratuluję naszym świeżym mamusiom :-) No i oby u kilku kolejnych się rozkręciło!!!


Miej nocy!
 
kasia2506 ja też mam na nodze "pamiątkę" ale po ugryzieniu przez psa :sorry2:

Dr House leci - idę obejrzeć i lulu. Chyba macica ćwiczy znowu - było pare dni luzu ehh. Dobranoc brzuchatki :*
 
Juz po zebologu...a raczej pani zebolog;-)Co sie okazalo - ona tez w ciazy, termin na pazdziernik - brzuch miniaturowy:szok:Ja w szoku bo na pierwszej wizycie 01.07 to wogole nie zauwazylam:zawstydzona/y:a ona mowi ze ma cos z metabolizmem i schudla 4 kg w ciagu miesiaca:szok:Na szczescie z dzidzia wszystko ok tyle ze max z mamusi ssie. Mloda fajna babeczka - nic nie bolalo, tyle ze mojej dziecinie nie podoba sie odglos wiertelka:-D

Mallaika - co za denna lekarka.Nie moze wypisac swistka z data o 2 dni do przodu???U mnie tak robia zeby ich nie meczyc:-) Moje zwolnienie zaczyna sie jutro (dzis konczy sie stare) a dostalam je we wtorek.
Ehtele - no to zdrowko!!!Za co pijemy???Aaa za czekanie hehehe
Pajka - 36 godzin chyba kazdego by zmoglo.....a dziwne jest to ze nie daja nic na zmiekczenie szyjki tylko od razu oxy na zywca:eek:
Fiuu - nastepna odczopowana:-Doj kreci sie kreci!!!
Ciamajdko - plan nieziemski:tak:czekamy na realizacje:-D:-D:-D
Kasia2506 - nie plakusiaj - jutro wszystko posprawdzaja:tak:A jak z dzidzia bedzie nie daj Boze cos nie tak to juz jestes w tym bezpiecznym okresie i nie dadza jej w brzuchu dalej siedziec...Nie kazde dziecko rodzi sie z 4kg.Trzymam kciuki - bedzie dobrze. I moooocno tulam!

Lahimka - ja to sie modlilam zeby moja do 2500 g dobila i tez mi wychodzily pomiary ze o tydzien lub o 10 dni do tylu - a teraz wszystko pieknie nadrobila. To sa naprawde indywidualne sprawy. Rowniez gratuluje wizyty:tak::)

Luizka - dobrze ze moje lekarki takimi tekstami nie sypia bo bym do glowy dostala:-D

Polianno - powodzenia z M....

Zmykam bo jeszcze Mkowi musze jakies papu trzasnac na jutro.
Ja do 03.08 nie rodze bo:
- czekam na paczke od mamy
- ide woskowac piczke:-D
Zycze dobrej nocki. hehe owocny ten tydzien po pelni:-D

GSC - gratulacje!!!

PS. Trzymam kciuki za wszystkie mamuski w szpitalach - troche sie ich nazbieralo....i za jutrzjsze wizyty!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam się pięknie z rana, zgagą i niestrawnością jakąś,
produkcja na bb pełną parą, próbowałam cokolwiek nadrobić i się poodnosić, ale czasu potrzebuję, żeby do wprawy dojść, wybaczcie

wuzelku, kolumneo,Maritko-26,Paula25, sierpień8, Natko, Bogusiu86, Kiniusiu, Lionne86, zanetko905, Puchatko, GSC GRATULACJE

marulko nie no, tekst gościa mnie rozłożył na łopatki, nie martw się, a on to z tych płaskich czy "mięsień piwny" miał

Bombusiu ja podobnie jak Lea28 owoce i warzywka, do tego żelazo i magnez, jak karmilam synka to bralam co drugi dzień, tańczący banan wymiata

Lea28 trzymam kciuki, zeby udało się na raty rozłożyć, ja siedzę jak na szpilkach bo lada moment mam dostać rozliczenie roczne za gaz, coś mam czuja że sporo do dopłaty wyjdzie, w złotówkach, ale i tak budżet uszczupli


bogusia007 mnie też meczyły mdłości i wymioty i odkad odstawiłam witaminy już nie, więc spróbuj jak pisze Bombusia odstawic i sprawdzić reakcję organizmu


luizka4don dobrze, ze jeszcze w razie czego możesz jechać do nich sprawdzić

ciamajdko bardzo ładnie dziękuję, przytulam mocniutko

dziękuję wszystkim za pamięć i wsparcie, trzęsłam gaciami okropnie przed tą cesarką,na szczęście córeczka się obróciła za tydzień do kontroli, mój stary-nowy położnik mówił, że termin mogę mieć wg niego na 18sierpnia i do tego czasu będziemy ewentualnie czekać, ehh mi jest trudno wytrzymać teraz a ile do 18.08???

dziś dzień pełen zajęć, nachodzę się po urzędach jak oszalała, będę rodzicom auto z zagranicy rejestrować itd miłego dnia
 
Do góry