reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

bombusia ładnie synusiowi powiedziałaś:) a w główkę to ty sie nie pukaj bo jeszcze pojedziesz do szpitala ale zamiast na porodówkę to do chirurga!

bogusia twoje opowieści to balsam na moje obawy, dziękować dziękować:)

navijka dobrze że ci parę kropel deszczu spadło! ale z tym sprzątaniem to przeginacie,co niektóre to chyba z nudów sprzątają, hi hi hi.

fiuu ja bym sie chyba osrała jakbym miała zostać teraz sama w domu, mi już sie ostatnio śniło że zaczęłam rodzić i nikogo nie było, wzięłam kluczyki od samochodu,( nie mam prawka ale jeździć umiem) mamy automat więc nie ma problemu i sama sie zawiozłam do szpitala. a co do wędrówki na pieszo to przez las mam 20 minut spacerkiem więc myślę że też bym dała radę ze skurczybykami tam dojść:)

ciamajdko 3 razy na kibelku, wow ja od tygodnia znów mam zaparcia i bez czopka ani rusz:(
kazikz powodzenia!
 
reklama
Ja tez sie boje wizyty w poniedz.

po 3 . spytam co z CC tzn. czy w moim przypadku wyznaczą datę czy będą czekac bóg wie na co???????
tysiąc pytań do???........!!!

powiem Ci ze wielu lekarzy czeka na rozwarcie i jakas akcje i tna..ale teraz coraz częściej robi sie cc na zimno

ja nie mogę oglądać takich filmów z porodów... słabo mi..
a do tego jak one krzyczą to ja płacze od razu...

własnie obejrzałam jeden.. wole tego nie widzieć.
wyobraź sobie ze moze nie widzialam ale nasłuchałam sie będac non stop na porodóce ..ale sa takie co sa ciche jak myszki..niesamowite...

Witajcie kochane
B Rozwarcie na 1,5-2 palce czyli 3-4 cm. Czopa nie a ma:) Teraz czekamy aż Pola sie zdecyduje wyjść na świat i zaczną sie skurcze. Narazie tylko napina sie brzuszek
Buziaki dla was wszystkich
wow kolejna:-)

Kasiu2506 właśnie mam przeczucia że moja szyjka taka wredna jak Twoja...bo się dziwili ze nic nei reaguje nawet sie nie skraca..a ja tez po wymrażaniu podwójnym:-( zapytam gina o to..a Tobie wspolczuje tych bóli..ale jak sama wiem..zapomina sie;-)
 
Monika - zapewniam Cie ze to nie z nudow sprzatam:-D:-D:-Dtylko z syfu ktory robia pozostale 4 osoby w domu. Przeklety ten syndrom a tesciowa sie cieszy:laugh2:

Ehtele - nie smutaj kochana!!!Do konca sierpnia nie ma szans ze bedziesz chodzic, bo Ci sie lekarz nie pozwoli 4 tyg przeterminowac!!!Do konca sierpnia albo i dluzej to ja moge pochodzic:crazy:bo termin na 19-20 hehehe. I nie mysl ze masz zelazna szyjke, bo przeciez sie skraca. Wyrzuc to cale myslenie, bo co ma byc to i tak bedzie. Wszystkie mamy juz serdecznie dosc na finiszu, zwlaszcza jak inne ida, rodza, wracaja z dzieciatkami do domu i jest super a my sie dalej kulamy....Kazdego dnia wypatruje wiesci od Ciebie i serducho mi peka jak widze jak sie smutasz....Pomysl tak - kazdy dzien Olka w brzuchu jest mu potrzebny, a Ty jestes z nami na BB....bo co to bedzie jak Cie nie bedzie:rofl2:
 
ehtele, ja co do siebie tez mam niestety przeczucie, ze sie przeterminuje i mnie to wkurza :wściekła/y:, ale jakos musimy dac rade :tak:

Martuśka ja Ci tylko przypominam, ze zgodnie z planem Twojego M zostało Ci do porodu 5 h :))))))) czego Ci życzę:)))

Ehtele, a ja myslę,ze do 5 sierpnia sie rozpakujesz. CZemu tak myślę????, nie wiem, nie umię wróżyc he he:)))
Milusia halo co z Tobą kobieto?????????? zgłoś sie!!!!!!!
 
Ja mam wrażenie, że mamuśki, które chcą mieć swoje szkraby już ze sobą będą przeterminowane i do tego grona chyba też dojdę ehhh
 
opadłam z sił...
na środku małego pokoju i w kuchni stała kałuża wody...

jutro jade do spółdzielni, dzwonię do ubezpieczalni.. ja im k!@#$$@a pokażę.. już jestem umówiona z sąsiadką, którą teraz też drugi raz zalało!

ruszę telewizje lokalną jesli nic z tym nie zrobią...!!!

jak mi zgnije styropian pod spodem-pod panelami..jezu
dziewczyny płakac mi się chce, jestem na terminie a tu takie cyrki.. nie mam sił, boże...:-(

spółdzielnia będzie to robic teraz i to w trymiga!!!!!:wściekła/y:
 
opadłam z sił...
na środku małego pokoju i w kuchni stała kałuża wody...

jutro jade do spółdzielni, dzwonię do ubezpieczalni.. ja im k!@#$$@a pokażę.. już jestem umówiona z sąsiadką, którą teraz też drugi raz zalało!

ruszę telewizje lokalną jesli nic z tym nie zrobią...!!!


współczuję!
 
navijka jesteś kochana..na prawdę miłe to co piszesz...muszę czekać tylko martwi mnie brak skurczy....:( Bardo Ci słońce dziękuję...

Ciamajdka grrrr zrób tam jazdę jakich mało..........ja bym szału dostała - na szczęście u mnie nowy blok więc takie cholerstwa jeszcze nie wychodzą....Współczuję...

martuśka - no to czekamy...
 
reklama
Witam wszystkie:)
Trochę późno dołączyłam do Was, ale wcześniej niestety praca, praca, praca i nie było już czasu na nic.
Chciałam trochę nadrobić i poczytać co tam u Was, ale chyba bym tak do porodu siedziała i czytała:-D
Tak więc włączam się na bieżąco:-) Też mam nadzieję, że szybciej troszkę urodzę, bo na początku września mój M musi wyjechać na około 2 tygodnie, a nie wyobrażam sobie żeby go przy mnie nie było:-(

Ciamajdka nie łam się, tylko postaw ich tam na baczność w tej spółdzielni i niech robią porządek!
 
Do góry