reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Kasiau2506 no ja mam taką nadzieję, że zdejmą mi szewek i wypuszczą, ale wiesz, ze u nas w Polsce trzeba leżeć 3 dni, aby NFZ zwrócił kasę???? paranoja,.......podobnież obserwuja po zdjeciu szwu czy nie zaczyna sie akcja porodowa, (co mnie na bank nie grozi, bo ja z tych metalowo-żelaznych szyjek i macic) potem do domu, ale wiesz ciekawe co powiedzą odnoście braku fikołka u małego czy każą czekać na termin, czy coś zaplanują, no jedna wielka niewiadoma mam nadzieje,ze w poniedz. sie dowiem konkretów.
Twój poród też koszmar kochana, właściwie przeszłaś 2 porody, to już lepiej tego uniknąć i mieć 2 CC planowane chociaż bez dobowych bóli!!!!!!!!!

Bogusia86 pisz duuużo my sie cieszymy, każdy Twój laborat to dla nas przyjemność kochana, Marcin cudowny,ze śpi na podłodze, mała je cyca więc gratulacje!!!!!!!!!
 
reklama
ehtele, o przeczuciu co do Ciebie wole nie mowic, bo Ci sie nie spodoba ;-) ale przeciez ja prorokiem nie jestem ani nawet jasnowidzem :-)
a Nasza Mała do konca dnia ma jeszcze troche czasu, zobaczymy :-p
Bombusia, ostatnio gdzies ogladałam jak sie ginek wypowiadał, ze fikołek jest prawdopodobny do samego końca, także nic nie jest przesądzone jeszcze :-)

aj jaka jestem ciekawa co tam u naszych Mamuś na porodówkach..
 
Ostatnia edycja:
teraz to wzbudziałaś moją ciekawość...noooo mów jakie Twoje przeczucia hihiih:p Będę do końca sierpnia w ciązy chodzić?
 
ja zaraz oszaleje najadlam sie tych malin i po pol godzinie zaczelam wymiotowac MAM JUZ DOSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chce aby te wymioty mi ustaly bo jak bede na porodowce wymiotowac to sie zalamie
 
teraz to wzbudziałaś moją ciekawość...noooo mów jakie Twoje przeczucia hihiih:p Będę do końca sierpnia w ciązy chodzić?

ehtele, do konca sierpnia nie, ale czuje ze wczesniej niz za tydzien nie urodzisz.. ale to tylko przeczucie, przeciez nawet Cie nie znam osobiscie :-p

Bogusiu, a moze sie oczyszczasz przed porodem?
 
oki dziewczyny mykam ide powoli smazyc placki a potem ide poleniuszkowac bo caly przelyk mnie piecze - tak wiec jutra ...;-);-);-)



Martuska 85-raczej chyba jeszcze nie bo od poczatku ciazy miewam wymioty i mdlosci wiec to u mnie norma.... ale jak bede sie oczyszczac to zapewne tego nie rozroznie
 
Ostatnia edycja:
Wow dziewczynki w końcu zniknął czerwiec z kolejki, więc już sie zbliżamy !!!!!!!

A tak w ogóle to AgaNatalia dawno nie pisała, pewnie córcie juz w domu i nie ma czasu!!!!
 
reklama
Witam wrocilam godzinke temu ale musialam nadrobic z postami no i zjadlam obiadek. Wyniki moczu ok nie ma białka ani bakteri(najwazniejsze) Zapis KTG ok wyszedl jeden skurcz na 70% heh :szok: Maly wogole sie nie ruszal dopiero na 5 minut przed koncem obudzil sie i co chwile tylko zanaczalam ruchy i do tego dostal czkawki i uszy mnie rozbolalay tak glosno mi zrobili . Lezala obok mnie ciezarna z blizniakami jeny jaki brzuchol miala ogromny i byla w 36 az sie zdziwilam bo zazwyczaj z blizniakami to rodza szybko....

Ciamajdka- Mi sie z jednej strony spieszy dlatego ze bym chciala zeby moj
M byl przy porodzie a do piatku ma urlop i pozniej sluzby 24h i 24h wolne a w wojsku
jest tak ze ze sluzby ciezko wyjsc bo musza pisac do dowodcy i jeszcze znalezc np w nocy
zastepstwo wiec lipa.No i termin sie zbliza tez fakt;p'
Z tymi scianami współczuje ,człowiek sie narobi a deszcz wszystko zniszczy no ale wina
spoldzielni...;/

Fiuufiuu
-Życze udanej wizytki:)

Bombusiu
-U mnie dzis ziemniaczki mizeria i kotlrciki z mortadeli:)

kasikz-trzymam kciuki za rozwiniecie akcji
 
Do góry