reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdka oj nie jednej z nas chciałoby się płakać na Twoim miejscu - współczuje. Ale masz rację trzeba hałasu narobić, bo oni grzeją swoje dupcie w super lokalach a to, że innych zalewa mają gdzieś wrr
 
reklama
Ciamajdko nie popuść administracji jak najbardziej, partacze naprawiali wcześniej w takim razie!!!!!!!
Czyli Ty mieszkasz na ostatnim piętrze tak, ze tak zalało????????
Kurcze ja na parterze więc nie mam tych problemów!
 
dzięki... kurde... teraz latam do pokoju non stop patrząc czy ta woda nie wychodzi gdzieś...
mieszkam na drugim pietrze, w bloku sa cztery pietra... i zalało tylko mój pion, czyli mnie i sąsiadke...no i klatkę.


poza tym czerwcówki "wywalili" bo napisałam do admina, w końcu.. w zasadzie to za 3 dni powinni i "wywalić" lipcówki...porządek musi byc;P
 
ciamajdko roznieś ich w tej spółdzielni!!! gnoje siedzą dupskami na stołkach i nic nie robią...

Ja melduję się po wizycie. Mam 3cm rozwarcia, szyjka zgładzona i jej brak właściwie. Lekarz mówi, że w zasadzie zostało mi czekanie na skurcze i do szpitala. Zapowiedział też, żeby przytulać się do granic możliwości, bo dzięki temu szybciej mi to wszystko pójdzie- to się poprzytulam do poduszki, bo Jasio na wyjeździe. Mały waży 2800 i doktor mówi, że jego waga ułatwi mi poród, a nadrobi na mleczku mamy :) no to zaczynam się nastawiać na poród- chociaż ja mam w piątek kino jak wiecie!!! :-)
 
fiuufiuu no to ładnie podobny termin mamy - ciekawe co mi jutro lekarka powie

Ciamajdka no ktoś musi pilnować porządku, więc dobrze, że jesteś :-)

info od milusi na gorącej - swoją drogą ta kobitka to jest wytrwała
 
Ostatnia edycja:
fiuufiuu to co ci pozostało, jutro wróci Jasio to zabieraj się za niego:) super wieści z wizyty!

milusia podziwiam ty jeszcze chcesz wracać do domu, po tych wszystkich akcjach! kobietko inne na twoim miejscu to dały by sie pochlastać:)
 
Ostatnia edycja:
nie wiem jak Wy, ale ja milusię podziwiam:tak: Ja bym już na tę kroplówkę się zdecydowała, a ona upracie NIE!!!!!!!! To jest wprost niesamowite...:szok:


lahimka
witaj - napisz nam coś więcej o sobie...:)

fiuufiuu no to świetne wieści...tylko wiesz jak to jest:-p Chyba ostudzę Twoje szczęście, żebyś się tak jak ja nie rozczarowała, w 37 tyg. dowiedziałam się, że to lada dzień i czekam do dziś hehehehe.... Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku..teraz spokojnie do kina...:):)

Niuunia powodzenia na jutrzejszej wizycie.. o której masz?:-):-)

ciamajdko - Ty moderator nad moderatorami jesteś:p Podniosłaś nas na poziom wyżej:):):):)
 
reklama
ehtele moja doktor przyjmuję od 9 do 12, więc jak przyjdę tak zostanę przyjęta :-) ale pewno jako jedna z pierwszych będę, bo rano idę także zamówić orkiestrę na weselicho :p
 
Do góry