martuśka85
http://psychozytywnie.pl
Anecia, ale masz dobrze
ile bym dała, żeby mój M był teraz z nami a nie w pracy.. eh :/ juz niedlugo..
ile bym dała, żeby mój M był teraz z nami a nie w pracy.. eh :/ juz niedlugo..Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
ile bym dała, żeby mój M był teraz z nami a nie w pracy.. eh :/ juz niedlugo..
i chyba jeszcze pospie poki moge to wykorzystam. Wiesci od riby jeszcze nie mam jak tylko mi smsa przysle to dam wam znac.
wow, to miałaś przejścia kobietko... a jednak pełnia ruszyła ciszą w eterze ;-)






Tak mi sie smacznie spalo ale oczywiscie z pobudkami na wc. Wczoraj zebralo nam sie na przytulanki i zaraz po dostalam skurczy ale nieregularnych chodz bolesnych niestety przeszly bo jakos usnełam
Jejku, jak ten czas leci...
AAA!!! Doczytałam!! Duralex już rozpakowana!!
Hurra!!! Gratulacje!!

No to miałaś ciekawą pobudkę...
Więc może jednak Twój sen się nie spełni i obie urodzimy SN 
POPRAWINY POPRAWIN?? Podziwiam 
Myślałam, że w nocy będę miała przez to jakieś skurczyki czy cuś... a tu dalej nic
Małego chyba nic nie ruszy, ma być sierpniowy i koniec 
