reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
To znowu ja...
Poczytalam wszystko co naskrobalyscie....tylko do odpisywania weny cos brak dzisiaj....
Jak mnie dzisiaj wzielo to posprzatalam caly dom prawie, zrobilam lancz i jeszcze sie wybralam z tesciowa do naszej wiochy:szok::szok::szok:Zmeczylam sie troche ale dalej mnie d...a swierzbi. Jesli to ten nieszczesny syndrom wicia gniazda to trzymajcie mnie bo sie wykoncze :-D:-D:-D a moze sie poprostu raz a dobrze wyspalam?? Zobaczymy co bedzie jutro:tak:Aaaa i szylam ten przybornik jeszcze:-p
M znowu na rybach - no comments:angry: oczywiscie byly lzy i obiecanki bo o spacer na plazy wieczorkiem to sie juz 2 tygodnie prosze....:no:

Weroneczko - wszystkiego naj naj naj kochana!!!! Czasami tak to bywa - nie ma sie co smutac - juz za niedlugo nigdy nie bedziesz sama:tak: (to slowa mojego 10-letniego brata, ktore kiedys uslyszalam na pocieszenie...)

Polianno
- na poczatku bylam zawiedziona ze mi tak odpowiedzial, a potem uswiadomilam sobie ze on jednak czuje jakas "presje"....tylko co z tego jak go ciagle nie ma:no:

Sierpien8 - gratulacje!!! Kolejna niespodziankowa mama!!!

Ciamajdko - wlasnie...to na kiedy w koncu masz ten termin??? Moze juz jestes w tym bezpiecznym okresie hihihi Sierpien czopa zgubila i juz ma dzidzie....:-p

Pajka - ten filmik pokazuje ze one sa poprostu normalnymi kobietami tak jak i my:tak:Jakby nas wizazystki wymalowaly to tez bysmy wygladaly jak gwiazdy:-D Ja ostatnio smigam bez makijazu. Nigdy nie mialam tak pieknej cery jak w ciazy:szok: a mowia ze "coreczka urode zabiera" hehehe! Szkoda ze nie ma takich filmikow coby pokzaywaly te nalane buzki jak one w ciazy byly:-D Ciesze sie ze krem cos pomaga:tak:

Bombusiu - lacze sie z Toba w cierpieniu.....ja tez chce deszcz.....tyle ze u mnie to baaaaaaardzo nierealne:baffled:!!!!Chyba wysle mojego M do twojego na jakies przeszkolenie:tak: bo normalnie przegina ostatnio.

Gratuluje wizyt i duzych dzieciorkow - ponoc takie latwiej sie rodzi....z sila grawitacji klocek latwiej w kanal schodzi a potem idzie taranem:-D:-D:-D ojjj bedzie szycie hihihihi.
Mam nadzieje ze z mala Bogusi bedzie wszystko ok.....tego najbardziej sie onawiam ze jest tyle rzeczy ktorych nie widac jednak na usg....
Nie smece juz wiecej ide sobie browar bezalkoholowy do zamrazalnika wlozyc to za 20 minut bede sie upajac:-p
 
Witam na chwilke jeszcze w dwupaku!
nie mam sil nadrobic dzisiaj was od wczoraj sproboje ile sie da:sorry2:
czuje sie okropnie brzuch caly czas praktycznie twardy, bole @ daja mi popalic, klucia jakies dziwne tam na dole wiec leze plackiem a raczej spie caly czas. wczoraj odwiedzila mnie moja tesciowa:wściekła/y: nie mowiac wczesniej nie dzwoniac ze przyjedzie i tak mnie wku.....a ze nie moglam dojsc do siebie do wieczora dala mi do zrozumienia ze to moja wina ze ta szyjka tak szybko sie poddala i ze mam juz rozwarcie i ze urodze pewnie wczesniaka az sie poryczalam przy niej no co za malpa jedna no!!! :angry: ale nie wazne.
dzis juz mam w doooopie to co uslyszalam od niej wczoraj :crazy: M mnie pocieszyl pozniej nagadal jej swoje i mam nadzieje ze wiecej nie bedzie mi wyrzutow robila!!! sorki ale musialam sie wyzalic.

dobra to teraz zabiore sie ze czytanie i gratulowanie;-)
 
No posprzatane ( znaczy prawie bo ja zrobilam wszystko co zamierzalam ale moj M rozwalil plyty w calym pokoju i wielce od 1,5h zabiera sie za sprzatanie i nie moze skaczyc bo robi wszystko tylko nie to wiec pewnie to jeszcze potrwa)

U mnie pada wreszcie w miare swieze powietrze ``Boze dziekuje,,

A u mnie znowu brzuch jak kamien az boli mam nadzieje ze w nocy mi przejdzie bo znowu nie bede mogla spac...
 
lea nie smutaj się:) przecież nie robiłaś jakiś akrobacji czy niewiadomo czego żeby ci się szyjka skróciła. olej babę i sie nie przejmuj. dobrze że mąz jej nagadał!

polianno od 9 rano do wieczora w terenie ty to masz zdrowie kobieto:) ja poszłam dziś do miasta nie było mnie może 3 godziny a do domu to człapałam z powrotem:( cały dzień nogi jak banie właśnie moczę je w zimnej wodzie z solą chłodzącą do stóp.

dziewczynki a u mnie cały czas chłodno:) i znów kropi na jutro zapowiadają na cały dzień deszcz i tylko 18 stopni ale jestem szczęśliwa.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny nie moge usiedziec brzuch kamien ide do wanny !
zycze spokojnej nocki jutro spokojnie poczytam.
Riba jakby cus sie dzialo to na pewno dam Tobie cynk dzieki ze pomyslalas o mnie. ale czekamy teraz na 27 i twoj dzien!!!!!
dobranoc mamuski!!!!!!!!
 
Milusia ajaj pani Kapitan.. torba po częsci spakowana, lista rzeczy wydrukowana, wiec jak czegos zapomne lub tez nie spakuje M mi dowiezie.. bo np nie wiem czy laktator brac od razu..

Ciamajdko trzym sie dzielnie..

Sierpień.. o kolejna niespodziewanka. tak po cichaczu:-) Gratulacje

Andzia gratuluje udanej wizyty.. maluszek juz duzy..

Weroneczka wszystkiego najlepszego, aby maluszek wszystko Ci wynagrodził..

Lea wspolczuje tesciowej.. a z rozwarciem jeszcze sporo mozna chozic wiec spokojnie na pewno nie urodzisz za wczesnie.. glowa do gory

AgaS nigdy nie jezdziłam automatem.. chociaz powiem szczerze ze jakos lubie biegi.. jakos mi z tym dobrze.. fakt jezdziłam po anglii polskim autem.. było troszke dziwnie ale dało sie przyzwyczaić.. gorzej jak przylatywałam do polski i chciałam sie trzymac lewej strony... było pare wpadek ale bez kolizji..

bolą mnie plecy.. kregoslup na wysokosci zapiecia od stanika.. ale to chyba ze zmeczenia, zginania itp.. no i doszlo jeszczse cmienie jak na @.. ide sie położyc.. trzymajcie sie ciepło.. Dobrej nocki

 
Dziękuję za gratulację:-)

Milusia Nie podali mi kroplówki z oksy jedynie co to ok. 6 przebili mi pęcherz płodowy i akcja poszła pełna parą.Ale ostatecznie jestem zadowolona bo położna nie nacieła mnie.Poszła mi jakaś żyłka założyli mi dwa szwy rozpuszczalne i tyle.
Mała jest silna co prawda spadła z wagi do 2560g i przez trzy dni nic nie przytyła ale też nie schudła.
9 sierpnia mamy kontrolę właśnie wagi.

Acha niunia ma na imię Patrycja

Trzymam za Was kciuki i czekam z niecierpliwością na kolejne dzieciaczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Lea28 szkoda nerwów na teściową, przecież wiadomo, że to nie twoja wina, ja pierwszego synka urodziłam w 40 tc tzn. 39tc2d i to robiłam wszystko żeby przyspieszyć, tak jak teraz nasza Ehtele.
A ten lobuziak już wychodzi, a wcale inaczej się nie zachowuję jak w poprzedniej ciąży, więc nie ma reguły, co ma być to będzie i raczej od nas to nie zależy.
 
reklama
Do góry