reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
jenny jak to wypada pępowina???????? pierwszy raz o tym słysz,.koszmar jakiś Ci opowiedzieli znowu!!!!!!!
Niuunia gratuluje udanej wizyty, ............ale wierz mi, ze w ZUSie nie pracuja tylko upośledzone suki:(((( nie można mierzyć wszystkich jedną miarką!
 
354f7182f9663dcbmed.jpg
jenny
tez słyszałam o wypadaniu pępowiny:baffled:
Niunia Cayra gratuluje udanych wizyt....

a ja zaraz zwymiotuję, juz 2 godziny walczę ze zdjęciem od Bogusi co by je wstawić, ale te pieprzone kable, telefony, Bluetoothy, sterowniki.... wrrr... zaraz sie powinno udać, bo już sie spociłam przy tym:crazy:

dobra jest OTO WIKTORIA BOGUSI:-D:-D:-D:-D

troche mi sie poprzestawiało i pisze posta pod postem bo mi teraz nie chce dytować.. już nie mam siły.... uparte dzieciątko i uparte zdjęcie:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 354f7182f9663dcbmed.jpg
    354f7182f9663dcbmed.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Bombusiu chodzi o to,ze miednica jest nie wypelniona luzna bo dziecko jest wysoko nie wstawione i w momencie odejscia wod nie ma zadnego hamulca w postaci glowki,ktory stanowi bariere wiec pepowina ktora sobie tam w srodeczku jest moze poprostu wyplynac.Nie wiem juz ale doszlam do wniosku,ze w Polsce zajmuja sie jednymi aspektami a tu innymi:szok:chyba oszaleje,jesli odejda mi wody mam wezwac pogotowie i czekac z uniesiona miednica
 
Bombusia mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym zus-em. Bo sama mam znajomą w ZUS-ie i nie narzekam, a mamuśka ostatnio chodziła do obcej babki to bardzo jej pomogła a drugiego dnia była inna to nawet gadać się z nią nie chciało.

Zadowolona z wizyty zamówiłam wózek he he - jutro ma być okaże się

Ale słodziak :-)
 
Ostatnia edycja:
jenny to poprostu tak zrobisz i już.....wiedzą co mówią widocznie, najważniejsze, ze z dzidzią jest wszystko ok, a że lubi pływać hmmmm no cóż w końcu są upały...nie martw sie:)))))

Bogusiu jaka śliczna ta Twoja córcia, poprsotu cudeńko, jak słodko śpi!!!!
Ciamajdko dziękujemy,ze jakoś udało Ci sie wstawić tą piękną fotkę:))))
Niuunia spoko:))))

Ja też już chcę robić takie fotki!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry