reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Kurcze nie wiem, napisłabym do Kiniusi, ale moze śpi cały czas po cesarce np. i sie wstrzymuję!!!!!...........ale kurcze napisze, bo nie wyrabiam z ciekawości, już biore telef. do łapki:))))
Niuunia nie pływaj już kochana :))))))


napisałam...czekamy!!!!
 
Ostatnia edycja:
zanetka905 super że z mężule już zgoda:tak: i oczywiście wizyty udanej gratuluję:-D A powiedziała coś o szyjce? Czy rozwarta, zamknięta, czy czop jest???
niestety moja doktor nigdy w czasie ciazy nie badała mnie " wewnetrznie" ...yh wiec to dla mnie tajemnica jak wygląda moja szyjka...

Ale sliczna córeczka Bogusi...:-) normalnie rozpływam sie przy takich zdjęciach

Jak ja bym chciała juz miec swoje malenstwo przy sobie...kurka wodna znowu sie nastawiam noo ! :zawstydzona/y:ale wiecie chyba o co chodzi...
Ja jestem wlasnie po 2-godzinnej drzemce ;-), i normalnie obudziły mnie lekkie skurczyki :szok:, ale niezbyt reguralne, bo tak co 20-15 min... hmm a moze jednak cos sie dzis zacznie :-), fajnie by było :tak:

Wszytskim Mamusion Gratuluje Dzisiejszych wizyt :tak:!
 
jej, jaka przesłodka i przecudna ta Wiktoria :-D
zeby tak Nasza wylazła w przyszłym tygodniu, byloby super :tak:
a w niedziele jak nie bedzie padac znajoma robi nam sesje ciązową za free :-D
 
reklama
KOBITY CO ZA PRODUKCJA:szok::szok::szok::szok:

Ja ciągle przy kompie a nie wyrabiam hihihiih
Mieszkanie doprowadzone do błysku - tylko podłogi sobie schną - czekam na męża żeby obiadek wstawić...

Może dziś skoczę na lody w MacDonaldzie - ostatnie dni kiedy można wszamać czekoladę:-D

Starlet - ja również się z Wami zgadzam:tak::tak: I widzę, że jakieś zaminy w suwaczju nastąpiły...:-p

Milusia jesteś dowodem, że każda kobieta to wielka indywidualność - Twoje skurcze są dla mnie na prawdę zagadką, z taką regularnością i to nie porodowe:sorry2::sorry2: Ehhh musisz się szykować bo to musi się rozkręcić...U mnie totalna cisza... pewnie wszystko nastąpi z zaskoczenia:tak:

cyra gratuluję wizyty:-) I słuchaj wiesz jak jest, my tu z rozwarciami będziemy latać a Ty z zaskoczenia możesz wszystkie złapać i urodzić:-D Więc reguły nie ma, ale dobrze, że lekarz tak Ci powiedział, nie nastawiasz się więc poród będzie miłą niespodzianką:-p

marulko na prawdę mnie wzruszyłaś - aż mi oczy zmokły:zawstydzona/y: Dziękuję, za na prawdę z serca rady... nie będę się tu rozklejać po prostu dziękuję:tak: Nie dam się smutkom...:-)

milusiu - no teraz płaczę jeszcze bardziej:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dziękuję - oj chyba mnie melancholia jakaś dopadła - jeszcze raz dziękuję:tak:

Bogusiu007 przykro mi, że Twojej mamusi nie będzie - ale pamiętaj, że pozostaje mąż:tak:

moniczko8112 dzidzia się rozruszała? Skopała mamusię?:tak:

Różczko no to mam nadzieję, że mama Cię wesprze - bo nie powinnaś na początku byś sama...No ale fajnie, że małżon ma pracę...to też jest teraz ważne, zeby móc dzieciątko utrzymać....gorzej by było gdyby teraz szukał...

jenny83 - kobitko no to teraz wio po piłkę gimnastyczną i skaczesz!!!! Zresztą jest dużo ćwiczeń, które pomagają dzieciątku wstawić się w kanał - poszukaj na necie:tak: Powodzenia - będzie dobrze:-D

niunia gratuluję wizyty:-)

BOGUSIU - PIĘKNA TWOJA WIKTORIA:-D:-D:-D:-D
 
Do góry