reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

polianna tulam Cię mocno. Kurcze to faktycznie nie masz fajnie z tatuśkiem ;/ nawet nie wiem jak to rozwiązać czy faktycznie źle się czuję czy symuluje
 
reklama
Przepraszam ze teraz bede malo sie odzywala i pisala tylko o sobie ale chcialam zebyscie wiedzialy co u mnie. Zapomniałam wam napisac ze mam rozwarcie na dwa palce.. i dzis obudzilam sie strasznie z opuchnieta twarza oczy jakby ktos mi podbił.. ale jakoś dam rade..Wszystko mnie boli.. Ciągnie strasznie w dól..
Powiedzcie rozwarcie na dwa palce to sporo prawda?
Boje sie ze lada dzien porod bedzie. Chociaz z jednej strony juz chce bo strasznie sie mecze ale z drugiej boje sie.
 
Kolumnea - a dlaczego cesarka tragedia?? cos Ci zle zrobili?? czy ciezko do siebie dochodzilas??
Ja miałam w znieczuleniu ogólnym, podtrazniona tchawica chcesz odchrzaknąc i ból bo szew. Ogolnie podbrzusze bolało przez 2 dni tragicznie. Chodzee do dzis jak kaleka. a dziewczyny po normalnym super poprostu po 3 godzinach na nogach z maluszkami. Zreszta po 12 godzinach zostawili juz nam maluszki i wyobrażcie sobie wstawaj z potwornym bólem co chwile do brzdąca a jeszcze to moje pierwsze dzidzi wiec ja ne bardzo wprawiona a odbic nie mogłam go bo dzwigac ciezko bo ból. A po normalnym porodzie bajka nosisz chodzisz wszytko prawie normalnie i w szpitalu tylko 2 doby po cesarce 3 ale ciezkie uwież mi. ja musialam 5 dób dostawalam juz świra i ryczałam. Zreszta ja samo znieczulene nieprzyjemniej wspominam niz te skurcze naprawde.
 
Rozwarcie na dwa palce to inaczej na 4 cm. Bogusia ma na 3 więc to tylko cm różnicy. A dziewczyny i lekarz mówiły Bogusi, że z takim rozwarciem jak nie ma skurczy można i 2 tygodnie chodzić. Tak więc kładź się do łóżka i oszczędzaj się na maxa. Kontroluj sobie ciśnienie w związku z ta opuchizną. I najważniejesz bądz dobrej mysli. Ja trzymam kciuki.
 
GSC, bedzie dobrze :-) 2 palce to faktycznie sporo, pewnie TO juz niedlugo :tak:
chciałabym ale sie boje to popularny dylemat, zwlaszcza wsrod kobiet ;-). mam dokladnie to samo, poza tym w ogole jakos to wszystko do mnie nie dociera. nie martw sie, jak przyjdzie co do czego, nie bedzie czasu nawet o strachu pomyslec :tak:

Kolumnea, no widzisz, wiec chyba kazdy ma inaczej. moja mama z kolei po cesarce szybko doszla do siebie, nic ją nie bolało, a mowi, ze te babeczki po SN u niej na sali chodzily obolałe rozkrokiem i płakały.

no ja marze o SN, ale niestety nie tylko od nas to zalezy, co sie potwierdza i u Sierpniowek niestety. no zobaczymy..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny SZOK:tak:

kolumnea tak cichaczem nas wzięła - GRATULACJE - :-D:-D:-D:-D

milusiu słońce jedź na porodówkę, bo już 100% będziesz następna - powodzenia - trzymamy kciuki żeby było lekko, SN i bez nacięcia:tak::tak: Już dziś będziesz Wiktora tulić - jejciu jak ja zazdroszczę:-(;-)

monika8112 powodzenia na jutrzejszej wizycie kobitko:-)

Lea28 no to w czwartek zrobisz się na bóstwo:-D:-D A na tę ciszę przed burzą po cichu liczę - ale już oswoiłam się, że muszę czekać...

S_A_R_K_A współczuje paciorka - co za cholerstwo:wściekła/y: Dbaj o siebie, wypoczywaj...

polianna jejku ale na co on obrażony??? Zachowuje się dziwnie - nie powinien fochów robić akurat w momencie gdy jesteś od niego zależna - on to przecież wie!!!! Straszne - przyszykuj sobie pieniądze na taxi, zeby nie musieć zdawać się na jego łaskę:no:

Bogusia86 my to chyba na końcówce będziemy hihihihii:-p:happy::happy:

zielona26 podziwiam kobitko za spokój...no to teraz musisz trochę przystopować jak chcesz zatrzymać dzieciątko w brzuszku:tak: ZERO mycia okien hehehhe

Izunia23 chłopaki górą:tak: A Sebuś to Pajeczki jest u mnie będzie Olek:-D:-D
 
ojej, czyli jednak może zacząć się wodami mimo ze pierwszy poród.. a podobno to sie rzadko zdarza, zwykle najpierw skurcze. ja to mam ostatnio takie upławy, że co czuje, że mi leci, to mam stracha :/
 
reklama
Do góry