reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam wszytskie mamusie
najpierw sie pochwale ze mam juz maluszka na swiecie. Maly dominik urodził sie o godz 20:55 14 lipca. Wymeczylam sie strasznie bo o 11 wody mi odeszly i przeszlam daw porody. Ale dzidzius rekompensuje wszytko jestem strasznie szczescliwa maly jest cudowny.
Zaraz poczytam was czy moze jeszcze ktoras sie rozpakowala.
pozdrawiam was
Ojej ,moje gratulacje.:-)
 
reklama
No proszę-chwilę mnie nie było, a tu takie nowości:tak:
Kolumnea-jeszcze raz gratulacje!!!!
Tak się zastanawiam i widzę, że w każdym szpitalu inaczej traktują maluszka urodzonego przed terminem-przecież Wuzelek miała termin na 05.08 a urodziła 13.07, a Kolumnea na 04.08, a urodziła 14.07 i u niej wcześniak, a u Wuzelka nie:baffled:
Ciamajdka-taka szczera rozmowa bardzo dobrze robi:tak: My też ostatnio trochę pogadaliśmy z M i od razu atmosfera inna;-) Co do pleców to bolą mnie z lewej strony, ale to od tego stłuczenia:sorry2:
Monika-no tak-golenie się to nie lada wyzwanie:blink:
Koralowa-Ty to się masz z tymi sąsiadami:no:
Polianna-a Twój ojciec na coś poważnego choruje?:sorry2:
Zielona-u Ciebie chyba powoli coś się rozkręca-nocki niestety są ciężkie:blink:

My z Basią wróciłyśmy jakiś czas temu ze spaceru-super pogoda dzisiaj we Wrocławiu-nie za zimno, nie za gorąco, słońca brak:tak: Mała pobiegała z kolegą i teraz śpi, a ja zabieram się za robienie obiadu:-p
 
Martitko witaj ponownie!!!:-)
napisz nam troszkę co i jak, bo my tu podekscytowane jak 150 bąków na łące lecące do jednego kwiotka:-D
jak się czujesz? jak synuś?
tysiąc pytań DO mam, ale nie chcę Cię umęczać...

urszulko dzieki za linka, ale u mnie w szpitalu i tak nie zapłacę, bo nie ma znieczulenia zzo ino dolargan, ale i tak tego ani tego bym nie wzięła... pójdę na żywioł, żeby mnie kroić nawet mieli...
kasia jak ja kocham Wrocław... jak piszesz o spacerze to od razu mi się przypominaja wszystkie moje pobyty w tym mieście.. nawet mojego brata w nim rozkochałam i teraz tam mieszka:) ale zmienia mieszkania jak rękawiczki i nie nadążam na jakiej dzielnicy teraz mieszka.. natomiast mam rodzinę na Nowym Dworze...
 
Ostatnia edycja:
KOLUMNEA- GRATULACJE!!!!
GSC- trzymaj się kobieto, z dwoma paluchami możesz jeszcze chodzić a chodzić.
Ja to już bym chciała, żeby się coś dziać zaczęło. Poza tym, że ledwo już chodzę to nic niestety. Ale aktywnie żyję więc mam nadzieję na szybkie rozruszanie.
 
martitko - to ja jeszcze raz gratuluję :) opowiadaj!!!!

Milusia siedzi cicho...może napiszę do niej sms-a... Coś czuje,że wykluwa się nam kolejne lipcowo-sierpniowe bobo :)
Wizyta przełożona na rano, uff... Czwartek rano,może się uda jeszcze do tej położnej podjechać. A mój tato taki chory,że po mieście jeździ. Chce we mnie wzbudzić poczucie winy. Pomimo tego,że od tygodni wiedział o wizycie to dzis powiedział "przecież ona ma męża". Ok, mam męża ,dam sobie radę. A co! A jak zacznę rodzić a M będzie w pracy i cos sie bedzie działo to młodą do sąsiadki albo siostry a sama w taxi. Umiesz liczyć,licz na siebie.
Instynkt gniazdowania mnie nie opuszcza. Zszylam taki worek na zabawki w kształcie aniołka i powiesiłam nad łóżeczkiem.Trafiły tam pierwsze grzechotki Olimpii. Teraz odmrażam lodówkę (hmm jakieś pomysły jak to się robi bo poza wyjęciem jedzenia i wyłączeniem jej ni wiem co dalej :) ), umyję podłogę i poprzeglądam ciuchy w szafie pozbywając się większości.

Widzę,że większość z nas już narzeka na stawianie się brzucha i wszelkie dolegliwości. Teoretycznie po Milusi każda może być następna ;) strzeżcie się !! :p
 
Maritka witamy!!!;)
Normalnie zrobilam sobie pazurki u nog nie wiem to zrobilam ale co sie nacwiczylam łoho ho pozy takie ze maż ze mnie lał heeh ale najważniejsze ze juz zrobione:) Jeszcze depilacja brwi i moge jechac na porodowke hehe
 
Poli, ale odmrazasz lodowke czy zamrazarke? Bo ja swojej lodowki nie odmrazam, bo jest bezszronowa. Tylko traktuje plynem do mycia lodowek. ;) Wczesniej jednak myje normalnie woda ze srodkiem do mycia naczyn. Ale jak mialam stara to musialam zbierac wode. A jak sie odmrozila to do miski lalam wode, troche octu i plyn do zmywania naczyn i takim srodkiem mylam cala lodowke. :)
 
reklama
Nie znacie dnia ani godziny:-D

Polianno a wyłączasz, wyjmujesz wszystko, ścierasz ścierą jak leci woda.. najlepiej wstawić do środka garnek z taką dosyć ciepłą wodą żeby szybciej się rozmroziła.. a jak się rozmrozi to myjesz i gotowe:)
 
Do góry