reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Ethele gratulacje udanej wizyty.. spokojnie poczekaj Olek sam zdecyduje kiedy:-)

Pajeczko daj znac po wizycie u dermatologa jak tam z wysypką..

Bogusia jeszcze troszke i urodzisz i wyrwą Ci tego bolącego ząbka..

Milusia trzymam za Ciebie kciukaski.. jak ma sie rozkrecic niech sie rozkreci na maxa..

Sarka uwazaj na siebie i odpoczywaj

Polianna wspolczuje.. Twoj tata troszke zachował się jak małe dziecko, zabieram zabawki i ide z tej piaskownicy, chociaz faktycznie moze zle sie czuje i dlatego tak sie zachowuje lub tez stara sie teraz jakos swoje zachowanie usprawiedliwic..

Kolumnea super wiesci.. tak po cichu urodzic.. trzym sie cieplutko

Zielona wypoczywaj.. chociaz moze byc tak ze poród juz tuz tuz..
 
Alaa, to witaj w klubie wielkobiusciastych. ;) Ja ostatnio kupilam sobie stanik 75I (najwiekszy jaki moglam dostac i ktory pasowal). Ale i tak jest za luzny pod biustem, czyli powinnam byla kupic gdzies 70K, ale takich brak. Z angielskiej rozmiarowki znalazlam jeden w rozmiarze H, ael tam inna rozmiarowka, bo D, F, H sa rtez rozmiarami podwojnymi, wiec w polskiej rozmiarowce wyszloby gdzies wlasnie K, jak nie lepiej...

Pajkaa, co do znieczulenia w sn to zalezy od szpitala. U mnie w jednym mozna chodzic, skakac na pilce itp., natomiast w drugim jak podadza znieczulenie to musisz lezec, co mi sie srednio podoba.

Anecia, wspolczuje tego ataku psa. niezle musialas sie przestraszyc. :/

Kolumnea, gratuluje! Chlop jak dab, mimo wczesniactwa. :)

No i trzymam kciuki za milusie. :)

A my dis z bratem prowadzimy wojne z sasiadem. Dzis jednak nie wiemy z ktorym. Oczywisie idzie o drzwi do klatki schodowej, ktore znow byly otwarte. Braciak wyszel i kamienia sopd nich wyrzucil. Ledwo zdarzyl wejsc do domu (wszedl przez balkon, wiec nie widzial czy drzwi sa otwarte czy nie) a patrzymy - drzwi now otwarte. Wiec braciak wykorzystujac fakt, ze trzeba wyrzucic smieci wyszedl z mieszkania. I co? Kamienia nie bylo. Drzwi byly podlozone... kanistrem. Braciak kanister odsunal. Nie minelo 10 minut a kanister spoczal na swoim poprzednim stanowisku, czyli pod drzwiami. :/ No co za ludzie! Na szczecie wlasciciel (niestety twarzy nie widzialam i nie wiem kto to) swoja wlasnosc zabral i drzi sa jz zamkniete.

Rozplywam sie. A najgorsze jest to, ze od czwartku znow zapowiadaja ponad 30* upaly. Nerw mnie bierze na maxa...

Natomiast dziecie od wczoraj mocno mi sie wypina. :p Widac mu ciasno si erobi. ;)
 
polianno, wspolczuje z powodu zachowania ojca. Moglby chociaz wyjasnic o co mu chodzi a nie fochy strzela jak rozkapryszony dzieciak.

Ciekawe co tam u Bombusi...
 
Witam kochane,jakie super wiesci na dzien dobry widze,ze juz naprawde w kolejeczke czas stawac!!!
Kolumnea gratuluje i tak jak sie mowi,ze jak masz juz ten skarb o bolu sie zapomina,fakt po cc ciezko zajac sie maluszkiem ale najwazniejsze,ze juz w domciu jestescie i jest wszystko ok
Milusiu podziwiam wytrwalosci ale mam nadzieje,ze juz jestes przynajmniej na IP trzymam kciuki i powodzenia!!!
Navijko tak wiem oni lubia odsylac nawet po odejciu wod jak nie masz rozwarcia to sio do domu wiec nie bede sie spieszyc i najpierw zadzwonie,co do szyjki to tak jak ty bawilam sie w lekarza bo tez nikt mi jej nie oglada i mialam wrazenie ,ze wsadza palucha w kilogram miesa mielonego haha;-)
koralowa ja to chyba zaloze kluc malo cycastych ;-) zastanawiam sie jak to sie ma do pokoarmu niby mowia ZE NIC ale sie okaze troche sie martwie tym moim rozmiarem.Co do sasiadow to nie zazdroszcze takich ograniczonych ludzi miec obok siebie,Cholera przeciez to czysta zlosliwosc!!!
 
ehtele tak, tak :-) przepraszam za pomyłkę, myślałam ze zdąże zmienić zanim przeczytasz ale byłaś szybsza ;-) jeszcze raz przepraszam za pomyłke, wybacz












 
Ostatnia edycja:
hello to znów ja!

kolumnea cichaczem nas wziełaś! super że masz już małego koło siebie, widzę że chłopaki królują:) serdeczne gratulacje i trzymajcie się.

polianno przykro z powodu taty, ale może rzeczywiście źle się czuje?

milusia gdzie jesteś?
bogusia007, andzia my jutro wizytujemy razem:)

a gdzie jest marulka? może tez nam zaraz napisze że już Franek w domku!

dziewczyny nie mogę z tym moim brzuchem, masakra jakaś mega się stawia! ledwo żyję , na tę okoliczność postanowiłam zrobić sobie golenie, mąż lał jak wszedł do łazienki i zobaczył moje pozy a ja stoję na pufie przed wielkim lustrem w łazience z jedną noga na umywalce i jechana, pytał mi sie czy jakąś joge czy co trenuje? ha ha ha
teściu dziś wyskoczył z wyjazdem nad morze bardziej to M. jest mu potrzebny a nie ja ale pytał czy jedziemy z nimi, oczywiście moja odpowiedz była jednoznaczna w żadnym wypadku, jutro mam wizytę może juz ostatnią:) muszę sie dowiedzieć co i jak, a męzowi powiedziałam żeby nie wyskakiwał że on pojedzie bo kto mnie zawiezie na porodówkę jakby co, jak nikogo w domu nie będzie. to sie chłopina przestraszył i poszedł powiedzieć że nie jedziemy!
 
Witajcie:rofl2:

Bogusia86 czyli się zaczęło... tzn. że teraz juz spokojnie możesz czekać na skurcze, bo szyjka ładnie sobie rozwarcie wypracowuje:tak:gratuluję:-pale tez słyszałam że z rozwarciem to sobie można pochodzić...
navijka no wiesz co? po cos sobie tam grzebała?:-) ja to nie tykam... co ma być to będzie.. mam nadzieję że już Cie nie boli...:tak:
Wuzelku pozdrawiam Cię serdecznie, Ty nasza niespodziewajko hehehe:-D
Milusia ja mam zapas maszynek na nastepne miesiące, mogę Ci podesłać jak coś:-D ojojoj widzę że różnie przechodzimy przepowiadające, Ciebie rwie i rwie a kogoś zbiera i raz a porządnie:sorry2: ja, mimo, że lekarz mówi że nie możliwe bym już miała-to wiem, że mam przepowiadające.. i może one BARDZO mnie nie bolą, i mam je rzadko-kilka razy na dzień- to boli mnie jakby za chwilę miała zacząć się miesiączka, więc nie jest to jakiś szczyt bólu... Milusia jaka akcja wieczorno-nocno-skurczybykowa:) MILUSIA CZYLI TO CHYBA JEDNAK TO-teraz doczytałam posta z rańca:tak: trzymaj sie!!!
Ehtele i u Ciebie też wszystko zupełnie inaczej się rozpoczyna z akcją przedporodową... cieszę się bardzo, że podeszłaś do tego wszystkiego teraz spokojniej, że już teraz tylko cierpliwie czekać Ci zostało, no bo co więcej...:sorry2: najlepsze jest to, że już nie będziesz miała następnej wizyty... :-) Oluś ma widzę świetne warunki, cieplutko, duzo wód... ehh:-pbolał ten masaż? jak go robił? aha, doczytałam, czyli bolał.. ojj niedobrze, niedobrze.. mam nadzieję że moja szyjka pójdzie jak po bandzie i się sama "rozszerzy":-D
Bombusiu powodzenia na USG!!!:-)
Pajko no pięknie Cię urządził ten antybiotyk.. przykro mi bardzo, ale pewnie coś zaradzą.. nie martw się-wiem prosto się mówi, ale maluszkowi na pewno nic złego się nie dzieję.. Twój organizm zebrał żniwo wysypki:tak:
Polianno to ja też za "Twój czwartek" trzymam kciuki;-) czyli fałszywy alarm... ehh. ojj no co temu Twojemu tacie jest:baffled: może on ma jakieś przesilenie wszystkimi sprawami... może źle się dziś czuje.. nie martw się na zapas!!!
Ewelinko w jakim banku oni piją soczki na widoku klientów???:szok::szok::szok::szok: oby wyniki były dobre:) i narobiłaś mi ochoty na kawusię...
Anecia1111 wysyłam dobre fluidki oby dzisiejszy dzień był zdecydowanie lepszy:tak:
Monisia no mężuś chciał się pochwalić no....:-D oj z tym latającym brzuchem to też to znam, tylko patrze czy ludzie widzą.. bo jakoś bym takie chwile chciała zachować dla siebie i T. a nie dla całego supermarketu na przykład:-D ważne że przetrwałas te badania...
Riba_1 nie zamierzam się śmiać , bo sama wierzę w to, że zmarli dają znaki... dużo by pisać.. ale na pewno Twoje sny nie mogą nastawiać Cię negatywnie do 27 -ego... nie myśl tak o tym.. może po prostu ktoś chciała dać o sobie znać, że jest z Toba:tak:
równiez trzymam kciuki za czwartek... co jest z tym czwartkiem??:-D
Bogusia007 to tym razem trzymam kciuki za środę.. ło jezuuuśku, zdrętwieją mi te kciukasy:-D:-D:-D
martuśka85 jak wypiorę i poprasuję to będę normalnie trzymała w szafce...;-)
kasia2506 kciuki zaciśnięte za "hemoglobinkę":tak: jak kręgosłup? boli jeszcze?
Sarka oj znowu paciorek atakuje....:-( obu maluszek chciał jeszcze posiedzieć...:tak:


wychodzi na to, że masz brąz!!!!:-D:-D:-D super!!!! zdrówka i oby z dnia na dzień mniej Cię wszystko bolało... :sorry2:

zielona26 Ciebie tez te przepowiadające łapią... yyyyyy-za pranie biorę się dzisiaj:-D no nie chcę mi się jak nie wiem....:dry:
GSC z takimi rozwarciami się chodzi!!! czasami tygodniami.... po co się martwisz? urodzić musisz:tak: spokojnie czekaj... na pewno jeszcze nie czas... delektuj się czasem;-)



u mnie spokój, cisza... siku kilka razy, brzuszek twardy ale nie boli... pogoda mi się podoba, w domku czysto, i biore się za pranie..
wczoraj z T. powazna rozmowa na temat imienia, chrztu, jego powrotu do świadków, na temat jego i moje rodziny, na temat naszych relacji .. tak jakoś zaczęliśmy rozmawiać i kocham go nad życie... swietna rozmowa, wiem, że się zgadzamy:tak: ale oczywiście siedziałam w domu z wieloma myslami a jak wszedł i zapytał jak się czuję, to sie popłakałam i tak sobie pogawędzilismy...

no ciekawe co z Milusią...
 
reklama
Hej mamuśki
Przeczytałam dziś w tv i na necie że szpitale bezprawnie pobierają opłaty za znieczulenie na żądanie i za lepsze warunki pobytu w szpitalu. U mnie w szpitalu znieczulenie ma być dopiero od 1 sierpnia a za ile to jeszcze nie wiem.
Tutaj jest ten artykuł: NIK: szpitale bezprawnie pobierają opłaty od rodzących - Biznes w Onet.pl
Kolumnea gratuluje syneczka i współczuje tych przeżyć, super że macie sie dobrze a rana szybko się zagoi;-)
Chyba się przejde na maisto, pochodze po lumpkach bo dawno nie byłam. To siedzenie w domu wykańcza.
 
Do góry