reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Panienko - gratuluję wizyty,to w takim razie dalej uważaj na was:tak:
Bogusiu86 - śliczny prezencik dostałaś, a kotek-przytulanka słodziutki;-)
AgaS-78 - dasz radę! ze wszystkim:tak:
fiuufiuu - też mam podobny plan na dzisiaj pod prysznicem (oprócz lakieru):-) to trzymam kciuki żebyśmy obie potem jakoś po ludzku wyglądały:-D
Anecia - a ja ciągle czekam na tego mojego męża, lody jeszcze nie ruszone też czekają, na szczęście już wraca,
Myślałam że może na spacer pójdziemy bo fajnie chłodno się w końcu zrobiło ale mówi że zmęczony:-( czasami patrzeć na to mieszkanie już nie mogę, ja chcę zmiany otoczenia, chcę między ludzi:sorry2: No nic może jutro...
Nie śmiejcie się - po raz n-ty oglądam Harrego Pottera:-) uwielbiam wszystkie części a teraz leci na TVN 2 część.
 
reklama
Uciekam Brzuchatki do łóżeczka... chociaż na spanie się nie zanosi bo już powoli rozkreca się walka bokserska w moim brzuchu.. dzisiaj wcześniej niż zwykle ale przynajmniej może pośpię w nocy...:-) A M jeszcze w robocie... zostaje do 23 :-( A Ty Pati masz dobrze... chociaz razem teraz pobędziecie.

Własnie złapałam komara w locie :szok:

Dobranoc!!! I oby bez wyjazdów na porodówkę :-) Daję pozwolenie jedynie Bogusi i Ehtele ;-)
 
Kochane,

Nadrobiłam Was, ale nie mam siły odpisać bo pokłóciłam się z M. :(:( Taki drobiazg, ale wkurzył mnie i se wyszłam z domku na 1,5 godzinny spacer wróciłam a teraz on wziął aparat fotograficzny i też wyszedł....:( Więc idę się kąpać i STRZELAM OGROMNEGO FOCHA:p:p:p
Jak nie przeprosi ma przerąbane hihihiihih

Czekam na info jutro, od którejś z Was hmmmm Polianna Różyczka albo Bogusia 86:):)
 
Nie wiem czy to hormony czy jak ale po raz kolejny mum mnie dziś zdrażniła. Wkońcu po x czasu wybrałam się do kumpeli w moich godzinach czyli ok 19 i zasiedziałam się do 22, bo fajnie chłodno a mum, że gdzie ja tak długo, jak z nią to nie chce. No sorki 2 godz w godzinach szczytu a 3 wieczorem to różnica a poza tym chyba czasem wyjście mi się należy :wściekła/y:

Bogusia86 niop ja też symbolicznie za zwierzaczki zeta daje :-p a Pani faktycznie miła - prezencik śliczny sprawiła :-)

Bombusia
kiedyś chyba na travel&living też było ale nie wiem czy jeszcze leci ten program

panienka
gratuluje udanej wizyty :-)
 
Niuunia to raczej hormony, ja od 2-3 tygodni sobie wkręcam ze dla mojego M. nie jestem już atrakcyjna i się ogląda za laskami :( niby pokazuje ze mnie kocha i w ogóle jest opiekuńczy...no ale.. ehh


coś od 2 godzin kuje mnie brzuszek jakby ktoś igły wbijał na chama ,i nie mogę zasnąć :( do tego burza przyszła...no ale w końcu się ochłodziło...

idę się położyć może przysnę...oby...dobranoc
 
Ostatnia edycja:
No wrociłam oczywiscie w Auchanie arbuzow brak:-(Na dzialeczce troche posiedzielismy bo juz pod wieczor nawet przyjemnie:)
Nogi jak banie moczyłam ale nic nie przeszlo i jeszcze twardnienie brzuszka mnie dopadło az bola mnie plecy i biodra....Goraco w domku jak cholera nie da sie wytrzymac ......

Bogusia86-Śliczny prezencik naprawde bardzo ładnie postapila kobitka.
Fota dobra jak pomysle sobie ze juz niedlugo bedziemy na jej miejsu ajj
Pajkaa-U mnie tez mial byc deszcz i jakos ani kropelki:(
Panienka - Dobrze ze wszystko ok z Toba i dzidziusiem to najwazniejsze
 
Dzień dobry BB:-)
Ja już od godz na nogach. Postanowiłam zajrzeć czy coś się nie dzieje ale widzę że na razie wszystkie śpią:tak: No trudno, poczekam na was;-)
Obudziłam się przed 5 i już nie mogłam zasnąć, pomimo wielu starań... A spać poszłam grubo po 24 więc dzisiaj ciekawy dzień będzie. Wstałam i od razu pod prysznic bo oczywiście po nocy klejąca - nie znoszę tego uczucia, bleh:dry: Wstawiłam już pierwsze pranie a teraz wcinam śniadanko i czekam aż mąż wstanie - a to dopiero po 8. No i czekam aż wy babeczki wstaniecie;-)
 
Witajcie kobietki;)
Ja ze spanie to od duższego czasu mam problem.
Zapowiada się kolejna upalna sobota.Tym razem weekend z małżem to może jakoś zeci;)

Miego dzionka
 
reklama
Do góry