reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu - na ulotce informacyjnej szpitala jest napisane ze trzeba przyniesc posciel dla dziecka w rozmiarze na kolyske:szok:i cos do przykrycia (kocyk lub rozek) - na forum portugalskim dziewczyny potwierdzaja info....a wogole to jakies takie niewylewne sa nie lubie tego forum:no:poracha...Z ta posciela to nie tragedia - tyle ze kupi czlowiek a potem nie uzyje juz w domu bo na lozeczko jest za mala. Mek tez raczej obstawia ten drugi szpital (ten dalej) - jest juz zmentalizowany ze tam jedziemy, wczoraj nawet czas mierzylismy - w porannym korku w 30 min jestem na miejscu wiec nie jest zle. Tylko mnie sie cos poprzestawialo i zawracam gitare:sorry2:
A wogole to mam jakis dzien lekow....Boje sie ze w szpitalu bedzie koszmarnie, ze zle mnie potraktuja, ze nie bedea informowac a jak bede dochodzic swoich praw to jeszcze gorzej buuu az sie poryczalam na sama mysl:-(cholerbe hormony mozg lasuja czlowiekowi.
MamaAneta - wspolczuje ponownego szycia, napewno nic przyjemnego dla malego. A w zlobkach tak to bywa. My juz zaklepalismy miejsce u niani - niewielka roznica kosztow :)szok:myslalam ze straszne pieniadze bedzie kosztowac) a do kolejki musze juz zeby roczna Matysie przyjela.

Cayra - te kasy pierwszenstwa to taki pic na wode. Na ***j te tabliczki wieszaja ze kasa uprzywilejowana????Jak se czlowiek pomysli to sie normalnie odechciewa z domu wychodzic....

Tesciowa dupe truje...Mek znoooowu na rybach a mi zle potwornie samej ze soba....Marudze nie? Dobrze ze wieczor idzie to przynjamniej upal zelzeje - przynajmniej tyle.

No nie ciekawie ale to szycie również dzielnie zniósł a to ile u was niania u nas najtaniej 1500 a żłobek 200 więc różnica spora ,wiesz ja do tej pory byłam zadowolona mały dobrze sie rozwijał dużo uczył ,wydaje mi sie teraz sobie odpuściły bo żłobek do końca lipca tylko ,a mnie łatwiej sprawy pozałatwiać samej i szybciej bo tak bym go nie puszczała już.

Zaklinam brzuszek i małą, żeby już się pożegnali:)

Jeśli chodzi o kasy - to ja nawet nie patrzę do jakiej idę, postoję. Nie chce mi się z nikim dyskutować. Ja nerwus straszny, zrobiłabym awanturę jeszcze komuś, a tak to sobie przynajmniej oszczędzam nerwów.
Jutro KTG i USG, jejejeje. Choć KTG i tak pewnie nic nie wykaże nadzwyczajnego.


Gorąco...
trzymam kciuki abyjednak sie ruszyło ja skoleji inaczej niż w zeszłym tygodniu prosze brzuszek jeszcze chociarz o tydzień ale wczoraj już straszny ból czułam w kroczu trudno sie chodziło do tego ból brzucha codzienny wiec mała już chce do nas:tak:

Anecia No ja sobie zaklepałam termin na dzisiaj, ale moją córeczkę mało to interesuje :-) Mam co prawda bardzo mocne i bardzo nie regularne skurcze jak przy @, ale już wile razy tak miałam i nic sie nie dzieje...

Bombusia Zazdroszczę apetytu myślałam, że będę wcinała bób, czereśnie i inne smakołyki teraz bo po porodzie będzie zakaz, ale wcale nie mam apetytu... No nic a nic...

Navijka Ja uznałam, że wszędzie mogę urodzić bo wszędzie są specjaliści i o każdym szpitalu są pozytywne i negatywne opinie, ale wszystko zależy na jakich ludzi trafimy. Więc wybór nalezy tylko do Ciebie:-)
Ale pierwszy raz słyszę, żeby szpital chciał jakieś prześcieradła...

Cayra Och Ty powinnaś zruzgać ta kasjerkę!! Ja ostatnio jak była w tesco to, aż szczęke zbierałam z podłogi w kasie dla ciężarnych z 6 osób stało, a dwie kasy dalej była jedna totalnie pusta kasa, obok jedna babka w kolejce... No żesz idioci muszą stanąć tam gdzie pierwszeństwo?? Ciekawe co po?? Może po to, żeby powiedzieć że nas się nie nalezy taka kasa?? Nie wiem... Ale uznała, że świat jest pełen idiotów!!

A do mnie dzisiaj przyjechała Pani po dwa kociaki i teraz strasznie mi smutno :-( Ale Pani bardzo miła wiem, że będą kociaki miały z Nią dobrze bo Ona taka sama kociara jak i Ja:-) Ale mnie zaskoczyła, bo jak była oglądać kotki to wypytywała czy na pewno nie chce kasy za kotki, ale jej powiedziałam, że tylko symbolicznie złotówkę za kotka, żeby się dobrze chowały-taki przesąd :-) A dzisiaj przyjechała dała po złotówce za kotka, ale dała też ślicznie zapakowany prezencik dla mojej maleńkiej.

Zobacz załącznik 265260Zobacz załącznik 265261Zobacz załącznik 265262
Oczywiście przytulanka w kształcie kotka i spodenki z wyszytym koteczkiem :-)
Śliczny prezencik bardzo miłe:tak::tak:

Melduję że żyję, ale już niedługo...
Bracik ściągnął mi wszystkie firanki, przynajmniej pozytek jako taki..
Ja poukładałam resztę rzeczy w małym i sprzatnełam w duzym pokoju...
Wyprałam dwie pralki naszych brudów, a jeszcze zapowiada się na 2...
Pozamiatałam chałupę...a i tak syf..
Jutro piore firanki, T. myje okna i wiesza..
Popołudniu do babci...
A od rana sprzątanie i ogarnianie reszty, bo w niedziele nalot teściowej..
Jak nie urodze to będę Bogu dziekować!!!

ide zdychać.
To trzymam kciuki abyś nie urodziła.:tak:
 
reklama
MamaAneta - To nie jest taka niania calkiem prywatna - ze do was do domu przychodzi itp. Ta opiekuje sie kilkoma dzieciaczkami u siebie w domu (oczywiscie ma to wszystko zalegalizowane) i w przypadku tej niani koszt to 125 euro miesiecznie plus pieluchy i jedzonko ktore sami dostarczamy. Zlobek 80 euro, pieluchy tez trzeba samemu no i jest dosc daleko - po doliczeniu dojazdu wychodzi mi niewielka roznica. Pozatym ta niania ma od lat swietna opinie i sa do niej straszne kolejki. Kolezanka oddawala syna do innej niani i on stamtad do domu nie chcial wracac:szok: Niania prywatna to pewnie kosmiczny koszt.
 
No to rzeczywiście nie taka kolosalna różnica u nas nic takiego nie ma przynajmniej ja o takiej niani nie słyszałam ,a szkoda bo uważam że całkiem ciekawy pomysł :tak:
 
Zdaje relacje z wizyty. Gin. z zastępstwa średnio miła :baffled: no ale powiedziała, że szyjka trzyma i nie skraca się :-) mam nadzieję że tak jest?! Serduszko małego bardzo krótko posłuchałam. Dalej mam uważać na siebie/nas :-)

Miłego wieczorku i weekendu :-)
 
Witam dziewczyny- nie odzywam sie ale ciagle czytam i jeszcze raz skladam ogromne gratulacje- dla wszystkich mamusiek z dzidzisiami po drugiej stronie brzuszka:)))
Co dzien jak tylko wstane to wpycham sie mezowi na komputer zeby zobaczyc czy cos jest na goracej lini:) Czekam na nastepna ture i wszystkim zycze lekkich porodow.
Ja osobiscie ciagle nie gotowa-psychicznie chcialabym zeby to bylo blizej terminu, wiec troche boje sie poniedzialku- zeby czasem nie ruszylo zaraz po sciagnieciu szwa:( no ale nich sie dzieje wola nieba- ja wiele juz nie moge.
Nie wiem kiedy sie zmoge aby Was nadrobic - ale bede probowac- w kazdym razie mam nawal pracy w domku- wszytko teraz mi sie zlewa, praca, porzadki, i inne papierkowe sprawy- ech a w Stanach jest tego tyle ze tylko mysle zebym sie w terminie wyrobila.:no:

Pozdrawiam i milej nocki:)
 
Bogusiu - przytulanka mnie rozczuliła! Kotki napewno bedą miały dobrze ;)

Juz myslalam,że mi dziwczyny wykrakałyście, bo nagle poczułam że brzuch zgubię, doszedł ból jak okres i twardnienia brzucha. Po 1.5h przeszło...
 
Anecia No ja sobie zaklepałam termin na dzisiaj, ale moją córeczkę mało to interesuje :-) Mam co prawda bardzo mocne i bardzo nie regularne skurcze jak przy @, ale już wile razy tak miałam i nic sie nie dzieje...

Bombusia Zazdroszczę apetytu myślałam, że będę wcinała bób, czereśnie i inne smakołyki teraz bo po porodzie będzie zakaz, ale wcale nie mam apetytu... No nic a nic...

Navijka Ja uznałam, że wszędzie mogę urodzić bo wszędzie są specjaliści i o każdym szpitalu są pozytywne i negatywne opinie, ale wszystko zależy na jakich ludzi trafimy. Więc wybór nalezy tylko do Ciebie:-)
Ale pierwszy raz słyszę, żeby szpital chciał jakieś prześcieradła...

Cayra Och Ty powinnaś zruzgać ta kasjerkę!! Ja ostatnio jak była w tesco to, aż szczęke zbierałam z podłogi w kasie dla ciężarnych z 6 osób stało, a dwie kasy dalej była jedna totalnie pusta kasa, obok jedna babka w kolejce... No żesz idioci muszą stanąć tam gdzie pierwszeństwo?? Ciekawe co po?? Może po to, żeby powiedzieć że nas się nie nalezy taka kasa?? Nie wiem... Ale uznała, że świat jest pełen idiotów!!

A do mnie dzisiaj przyjechała Pani po dwa kociaki i teraz strasznie mi smutno :-( Ale Pani bardzo miła wiem, że będą kociaki miały z Nią dobrze bo Ona taka sama kociara jak i Ja:-) Ale mnie zaskoczyła, bo jak była oglądać kotki to wypytywała czy na pewno nie chce kasy za kotki, ale jej powiedziałam, że tylko symbolicznie złotówkę za kotka, żeby się dobrze chowały-taki przesąd :-) A dzisiaj przyjechała dała po złotówce za kotka, ale dała też ślicznie zapakowany prezencik dla mojej maleńkiej.

Zobacz załącznik 265260Zobacz załącznik 265261Zobacz załącznik 265262
Oczywiście przytulanka w kształcie kotka i spodenki z wyszytym koteczkiem :-)

W sumie to malutka do końca dzisiejszego dnia ma jeszcze czas, dokładnie 2 godz :-D Więc może jeszcze coś ruszy.... :-)
A ubranka śliczne, kotek-przytulanka też :-)

Melduję że żyję, ale już niedługo...
Bracik ściągnął mi wszystkie firanki, przynajmniej pozytek jako taki..
Ja poukładałam resztę rzeczy w małym i sprzatnełam w duzym pokoju...
Wyprałam dwie pralki naszych brudów, a jeszcze zapowiada się na 2...
Pozamiatałam chałupę...a i tak syf..
Jutro piore firanki, T. myje okna i wiesza..
Popołudniu do babci...
A od rana sprzątanie i ogarnianie reszty, bo w niedziele nalot teściowej..
Jak nie urodze to będę Bogu dziekować!!!

ide zdychać.

Cimajadka ... czyżby porzadki przedporodowe ;-)

Jedna z lipcówek wrzuciła ten link i mnie rozwaliła na łopatki :-D


http://izismile.com/img/img3/2010071...456_640_47.jpg

Dobre :-D

:-D:-D:-D
hahaha.gif


u mnie spadł deszcz taka ulewa była, ze szok
poklon.gif
mam nadzieje, ze nie spieszycie sie z
dziecko.gif
i poczekacie no chyba ze Bogusia i Ehtele :)
dobra ja zmykam buziaczki przesyłam i do juterka ide z emkiem oglądac filmik i moj ukochany mąż kupił mi dużego loda
chomik.gif

Daj tutaj trochę tego deszczu proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdaje relacje z wizyty. Gin. z zastępstwa średnio miła :baffled: no ale powiedziała, że szyjka trzyma i nie skraca się :-) mam nadzieję że tak jest?! Serduszko małego bardzo krótko posłuchałam. Dalej mam uważać na siebie/nas :-)

Miłego wieczorku i weekendu :-)

No widzisz, nie było tak źle :-) Gratulacje!
 
reklama
widzę, że wizyty wszystkie pozytywne :)to dobrze. Jak dobrze, że słońce już zaszło, jest czym oddychać. Dzisiaj czeka mnie misja specjalna- ogolę nogi, to i owo i zmyję lakier z paznokci u stóp- tak się zastanawiam czy jest sens myć się przed- bo się napocę ja sto diabłów :D no nic trzeba próbować, a nóż widelec mi się uda wszystkie czynności wykonać za jednym razem- ale będę dumna! Zdjęcie z lipcówek wymiata:D rozwaliło mnie na maksa.
 
Do góry