reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

I ja witam z rana:tak:
Noc gorąca, ja cała klejąca... Pół nocy spałam na kanapie (do M się nie odzywam:no:), a od 4 w swoim łóżku z Basią, której odechciało się spać (M poszedł na kanapę)...
Zaraz śniadanko zjemy, jak tylko M wróci ze świeżym pieczywem ze sklepu:tak: Jedziemy do teściów-wymoczymy się w baseniku, bo przy takiej temperaturze nic innego nie zostaje;-)
Pajkaa-Ty nie strasz tymi skurczami;-) Mam nadzieję, że to tylko takie przepowiadające:tak: Powodzenia na wizycie:happy2:
Bombusia-ja właśnie dzisiaj spałam bez wiatraka, bo był u Basi-myślałam, ze spłynę:sorry2:
Izunia-no to ważne masz zadanie za tydzień:tak: Ja też byłam świadkową na ślubie siostry 10 dni przed poprzednim porodem;-)
Ehtele-jak tam sytuacja z M? Mam nadzieję, że lepiej niż u mnie...

 
reklama
Pajkaa ja też porozmawiam z Twoim Sebkiem telepatycznie, że nie czas jeszcze :-p Ma wyjść podobnie jak moja Amelka dopiero w sierpniu. No tak maritka to chyba nie tylko nas zaskoczyła, ale i siebie i lekarza :-pAle czekam na relacje z Twojej wizyty
 
Czesc Dziewczyny!

Dzisiejsza noc minęła mi nawet dobrze, można powiedzieć, że wstalam wyspana i wypoczęta. Poczytam co u Was, zjem sniadanko i wezmę się za porządki.

Pajkaa powodzenia na wizycie!
Shyla witaj, jak miło, że do nas wróciłas. Nie rób już sobie takich przerw:).
Cayra1984 ja już się nie nastawiam, że ktoś mnie przepusci w kolejce do kasy. Ludzie są chamscy i albo udają, że brzucha nie widzą albo nie mają pojęcia, że to zadna przyjemność stac z takim cięzarem. Od momentu gdy brzuch mam spory i ustać w jednej pozycji mi trudno ja idę siąść na ławkę za kasami a mąż stoi w kolejce z koszykiem. I mam ich w nosie! Czasem nawet Mąż głośno powie " idz Kochanie sobie usiądz nie bedziesz przecież tyle stała, a tu nikt nie raczy Cię przerpuscić" i jak już ide na ta ławkę to wtedy ktos tam rzuci " oo to paniw ciązy, nie musi pani stac w kolejce" kpina.
Malgonia extra widoczków na usg zyczę!
Bogusia86 ale miło ze strony te pani. Mało dzis taki ludzi zyczliwych. Twoje kotki napewno będą miały z nia dobrze:)
Bombusiu przynajmniej jeden plusik jest z wyjazdu syna- masz komputer do dyspozycji:)


Miłego dnia Kochane zyczę, burz, wiatrów, spadku temeratury i co tam jeszcze chcecie:)

 
Pajkaa powodzenia.
Powiem Ci,ze ja tez mam podobne akcje w nocy,ale przechodzą.Jakos mnie to nie martwi,bo w sumie mogłabym rodzic juz,ale wole poczekac az sie ochlodzi troszke.KTG często nie wykrywa skurczy,szczególnie te z krzyza.
 
Pajkaa powodzenia.
Powiem Ci,ze ja tez mam podobne akcje w nocy,ale przechodzą.Jakos mnie to nie martwi,bo w sumie mogłabym rodzic juz,ale wole poczekac az sie ochlodzi troszke.KTG często nie wykrywa skurczy,szczególnie te z krzyza.

No ja własnie wiem, ze tych krzyżowych nie wykrywa ale mnie bolał i brzuch (tylko nie wiem czy te skurcze to taki ból jak na miesiączke??) i z krzyża.
Dobra Słoneczka ja zmykam
 
I Ja się witam w sobotni poranek :-)

Nocka cudowna jak zawsze :-( O pierwszej nad ranem nalałam do wiadra zimną wodę wsadziłam do niej nogi i było troszkę lepiej na 15 min .... Później myślałam, że rodzę bo do bólu bioder jestem przyzwyczajona, a tym razem miałam taki od środka jak bym się miała rozerwać... Szkoda słów...

Ehtele, Kasia Mam nadzieję, że już jesteście pogodzone z eMkami :-D W Naszym stanie hormonalnym kłótnie małe i dużo to norma :-)

Pajkaa Powtarzaj sobie, że już chcesz urodzić to na 100% nie urodzisz- Patrz na mnie i Kalinkę :-D

Bombusiu Ach widzę, że mamy tego samego kochanka :-D Ja też bez wiatraka ani rusz-moja wakacyjna miłość :-D
 
Witam w sobotni poranek :-) juz standart, najpierw wiadomosci pogodowe:-), a wiec u nas totalne zachmurzenie i baaardzo przyjemnie :-):-):-) noc calkiem calkiem. pospalam do 9tej. dzisiaj w planach ciasto z truskawkami, ale takie na zimno - mialo byc juz wczoraj, ale wyobrazcie sobie, ze dwa razy zwarzyla mi sie kremowka przy ubijaniu :szok::szok::szok:. mam nadzieje, ze dzisiaj mi sie ubije, po calej nocy w lodowce. troche trzeba posprzatac, zmiana poscieli, pranie, i pastowanie podlog - ale to juz bedzie robil M specjalna maszyna, takze ja umywam rece :-) a wieczorem przyjedzie moj tata, ktory wraca z urlopu z pl. jadac do siebie przejezdza przez hh, wiec wpadnie zobaczyc swoja coreczke :-):tak: ciekawe co jej przywiezie:no::no::no::no: norma.
Pati1982 - niezla godz na wstawanie:szok::szok::szok::-) ale wtedy najlepiej sie sprzata :tak::tak:
monika8112 - milego malowania:-) - ja chyba zboczona jestem, bo lubie remonty, zawsze cos nowego, no nie?? :-):-)
Izunia - i jak tam fryzurka?? ja mam w poniedzialek, ciekawe czy dotrwam:-(
Pajkaa - no to nie bardzo ciekawa nocke mialas :no::no: uwazaj na siebie kochana:tak::tak::tak:
Bombusia - myslisz, ze jesli maly sie mniej rusza to dlatego, ze mu tez cieplo?? bo ja schizuje juz powoli. wszyscy mi mowia, ze mam bardzo uwazac na ruchy teraz przy tym malowodziu. no i oczywiscie od wczoraj sa slabsze. :-:)-:)-( za jakas godz przychodzi polozna akupunkture mi robic, wiec wypytam sie jej jeszcze. ale wczoraj jedna z dziweczyn tu pytala - kiedy mam zaczac sie martwic?? jak ile nie bede czula ruchow?? jak mam to okreslic?? tysiac pytan:szok::szok::wściekła/y:
 
Witam!!!! Noc straszna cała nie przespana od godz 19 do 24 walczylam z twardniejacym brzuchem a potem zaczely sie skurcze z krzyza ktore przechodzily na krocze i biodra czulam jak by mi tam wszystko wyrywali maskara i walczylam z tym do 6 skurcze byly nieregularne wiec nie sialam paniki bo maz juz sie zeschizowal ale zasnal jakos:) Za jakies 2h jedziemy z M nad jeziorko na dzialke ktore jest za miastem 40 km i bedziemy tam spac i stwierdzilam ze zabiore torbe do szpitala bo nie wiadomo czy dzis nie wroca skurcze......Wiec jak cos napisze sms :) Opuchlizna z nozek nic nie zeszla i do tego cale dlonie mnie bola:-(Śniadanko zjedzone ( chlebek w jajku smazony mmmm z kethupkiem) teraz ide sie umyc bo jak reszta z was klejaca po nocy jestem;p

monika8112
- u mnie tez zapowiadaja i ani kropli nie widze ale niby w
niedziele ma byc 24 stopnie zachmurzenie i deszcze oby.Powodzonka przy
malowaniu:)
Pajkaa-Widze w nocy miałysmy te same doswiadczenia
 
Witam, nocka u mnie spokojna - opróćz już tradycyjnych bolów jak na okres - z którymi zdążyłam się zaprzyjaźnić:-p cisza - zero skurczybyków:-D
Pogoda wakacyjna - planów na dziś konkretnych brak...


Myślałam, że pojadę do Częstochowy bo chciałam odwiedzić nasze sanktuarium, żeby się pomodlić za mojego Oleczka i może do spowiedzi pójść - bo wstyd ale już dawno nie byłam...:-( Ale oczywiście to zależy od mojego Szymon czy ruszy dupkęi mnie przeprosi...achhh Gdzie Ci mężczyźni:sorry2::sorry2:


Izunia23 ślub mamusi? Bosko;-);-) Jajku to będzie niasamowite....powodzenia u fryzjera- zrób się na bóstwo:-p:-p

Pajkaa Sebuś ma płucka rozwinięte prze sterydy więc nic się nie martw:-D:-D Jak będzie chciała wyjść to wyjdzie - wkońcu jak dobrze mówiłaś to on wybiera właściwy moment:tak: Trzymam kciuki, powodzenia i szybciutko nas informuj co na wizycie..:-):-)

Bombusia Bogusia86 Kasia
- foch dalej trwa - nie rozmawiam z nim:no: Ale w sumie, wiem, że miałam rację i dlatego nie mam zamiaru w tym wypadku pierwsza wyciągać ręki...zobaczymy czy on coś zrobi...
Kasiu a u Ciebie o co poszło???
 
reklama
riba no ja nie schizuje, bo ruchy czuje ciągle tylko wiesz mój to kopie baaardzo mocno, tzn. wypina sie już teraz tak, ze boli mnie skóra, ale w te upały jest delikatny, lekko smyra i ma czkawki, dopiero późnym wieczorem i raniutko o 6,7.00 znów daje czadu, potem w dzień znów leciutko. Ja nie licze żadnych ruchów, nie sprawdzam tego i nie kotroluje, poprostu mnie to przerasta. Jak nie było upałów to dawał czadu w dzień ciągle. MYśle, ze ma to jakiś wpływ i nie będe sie dobijała, czy on o np.11.00 10x kopnął. Nie denerwuj sie i nie nakręcaj, choć wiesz ja mam wody w normie .......no chyba, we wtorek mam USG echo serca, boje sie jak cholera i już tym sie schizuje i za przeproszeniem sram w gacie. M mówi znów coś wymyślasz, jak przed każdym badaniem zresztą. Myślę, ze mały sie jednak nie przekręcił, no nic we wtorek sie dowiem, jade z mamą, bo to w takim szpitalu po drugiej str. miasta mi robią to echo, na NFZ, podobniez cuuudowna dr (mówiła mi Kiniuisia specjalizuje sie typowo echem serca płodu i dzieci, jest kardiologiem) więc moze będzie jakoś miło:)))) oby:)))
 
Do góry