reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dzien dobry :-) dziekuje dziewczyny za mile przyjecie;-)
Luizka4don - ja tez mam problem z nogami:wściekła/y: a biodra bola,ze szkoda gadac,a co do arbuzow to uwielbiam i nie popuszcze jak juz gdzies zobacze:-)
pati1982 - ja nie spie od 6,sniadanko zaliczone i kawka aktualnie:-)
sierpien8 - no dokladnie goraca sobota juz nie ma czym dychac u nas:-( ale damy rade;-)
 
reklama
witam!

drugi dzień zapowiadali burzę i deszcze i co ...dupa blada ani widu ani słychu:( gorąco jak cholera, pobudka o 6 rano , jak na mnie to tak długo pospałam, ale wczoraj dość szybko szliśmy spać więc może wystarczyło.mąz wczoraj wrócił o 20 zaliczyliśmy jeszcze wyjazd na naszą budowę i spacerek co by nie było.

plan na dziś malowanie pokoju , chociaż jak widzę jego minę to wiem że zabranie się za to będzie mu sprawiało wielki problem, ale jak zacznie to juz jakoś pójdzie, tak szczerze to nawet nie wiem jaki kolor chce mieć :)

trzymajcie sie i nie dajcie tym gorączką! miłego weekendu!
 
I ja sie witam z rańca :-)
U nas właśnie pada deszczyk i troche grzmi, takze napewno jest lepiej bez tego słońca ale duchota nadal pozostała co mnie trochę dreczy, bo jak wyjde z domu to odrazu cała mokra jestem, zwłaszcza na twarzy, juz mam tego dosyć :-(
Jade na 9 do fryzjerka, także moze troche mnie odpiękni :-D i poprawi nastroj, a za tydzien czeka mnie ślub mojej mamusi i mam być świadkową :szok: nie wiem jak to zniese jak będzie upał, troszkę mi to nie na rękę ale mama sie uparła i już, jak będę kapać z ryjka i włosy będą całe mokre to nawet do zdjęcia nie stane, nie chce sie takiej pozniej ogladać :-) no nic, lece sie ubierac
MILEGO DZIONKA












 
Dzień dobry :happy2:


3289.gif
 
witam sie
w nocy miałam akcje jak nigdy :szok:dostałam takich bolesnych skurczy, ze myslałam,z e meza bede budziła:szok: i od brzucha i od krzyża nie wiedziałam jak mam sie ułozyc, zeby przeszło :szok:(i se mysle kurde a jak nie przejdzie??) no, ale były nieregilarne, ale mocne. Dobrze, ze mam wizyte to mozliwe, ze ktg mi zrobi ;-)dzisiaj boli brzuch wiec nie wiem czy jest to po nocy czy kolejne skurczyki :-( Gadam do Sebka, ze ma tam siedziec. Ale miałam własnie ostre kłócia wczoraj tam w środku i sobie mysle boże nie moge być następna jeszcze nie czas.
Jakby cosik się działo to napisze eska do którejś z Was.
Buziaki lece przygotowywać sie na wizyte no i dopakować torbe bo na wszelki wypadek ją wezme ze sobą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry :) lecę na śniadania, bo się obudziłam głodna jak wilk! Zjadłabym konia z kopytami. Oby dzisiejsze burze ochłodziły nieco atmosferę!
 
Wiatm i ja z rana ;-)
Noc okropna, praktycznie w ogole nie przespana było tak gorąco ze z samegorana pierwsze co zrobiłam to poleciałam pod prysznic :sorry2:, mysle zeby dzis pojechac nad wode, ale oczywiscie w stroj sie nie mieszcze :-), zobaczymy co z tych moich planow wyjdzie, jak na razie zycze wszytskim milego dnia i udanych wizyt :tak: !
 
Cześć!!!

navijka to fajnie macie z tymi Nianiam, a jak juz maluch do domu nie chce wracać to niezłe jajca he he, u nas brak takich niań
Panienka naważniejsze, ze serduszka posłuchałaś, wypoczywaj jak każa i juz
AgaS to to trzymam kciuki za zdjecie Twojego szewka i daj znać ju zpo zabiegu co i jak u Was???
Ehtele czy foch juz Ci minął????
Niuunia pewnie, ze ci sie wyjście nalezy i to jak najbardziej wieczorem kiedy jest troche tlenu, a mamie przejdzie
Monika u nas też wczoraj miały byc deszcze i NIC...jedna wielka dooopa
Izunia no to nie lada zadanie Cię czeka ztym swiadkowaniem ho ho i to swojej Mamusi, no musisz stanąc na wysokości zadania
Pajko powodzenia na wizycie i wracaj do nas nie na porodówkę, bo do jutra straaaszne upały

Ja sie obudziłam tradycyjnie klejąca wrrrr, M jest dziś i jutro w domu,zrobi zakupy, ja nigdzie nie wychodzę, poprostu mnie ten upał już wykańcza, wieczorem przewalałam sie z boku na bok, aby usnąć, bo brak tlenu miałam totalny, gdyby nie wiatrak to bym umarła na zaduszenie sie!!!! Mały dopiero późnym wieczorem zaczął porządnie fikać, wieć też na bank odczuwa te upały!!!
KOSZMAR!!!!!!!!
Nidgy nie myślałam, ze zaprzyjaźnie sie na 24 godz. z wentylatorami

Moje dziecie od 2 w nocy jedzie nad morze do Darłówka. Czy, któraś z Mamusiek mieszka niedaleko tego miasta???? Gdyby tak prosze mi czasami zdać relację jaka u Was pogoda????
 
W nocy duszno i burzowo - wogóle się nie wyspałam :baffled: ciągle ściana-sufit-podłoga i na dodatek klejące się ciało ehh. Nadchodzą kolejne czarne chmury oby padało

Izunia23 z rańca już u fryca szalejesz :-p nie będzie źle za tydzień dasz radę :-)

Pajkaa :szok: o kurcze. Mam nadzieję, że to tylko macica się przygotowuje i jeszcze trochę w dwupaku zostaniesz

Bombusia u mnie wentylator też 24/24. Jak na chwilę wyłączę to już nawet jakoś dziko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niunia mam taką nadzieje, chociaz jak widac po Martitce lekarz swoje a dziecie swoje:) pamietam jak mowiła, ze lekarz jej mowił, ze wsio dobrze, a dzien pozniej miała juz ze soba małego:-D ja mam cicha nadzieje,z e moje rozmowy z Sebkiem dadzą rezultat.
 
Do góry