reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu - na ulotce informacyjnej szpitala jest napisane ze trzeba przyniesc posciel dla dziecka w rozmiarze na kolyske:szok:i cos do przykrycia (kocyk lub rozek) - na forum portugalskim dziewczyny potwierdzaja info....a wogole to jakies takie niewylewne sa nie lubie tego forum:no:poracha...Z ta posciela to nie tragedia - tyle ze kupi czlowiek a potem nie uzyje juz w domu bo na lozeczko jest za mala. Mek tez raczej obstawia ten drugi szpital (ten dalej) - jest juz zmentalizowany ze tam jedziemy, wczoraj nawet czas mierzylismy - w porannym korku w 30 min jestem na miejscu wiec nie jest zle. Tylko mnie sie cos poprzestawialo i zawracam gitare:sorry2:
A wogole to mam jakis dzien lekow....Boje sie ze w szpitalu bedzie koszmarnie, ze zle mnie potraktuja, ze nie bedea informowac a jak bede dochodzic swoich praw to jeszcze gorzej buuu az sie poryczalam na sama mysl:-(cholerbe hormony mozg lasuja czlowiekowi.
MamaAneta - wspolczuje ponownego szycia, napewno nic przyjemnego dla malego. A w zlobkach tak to bywa. My juz zaklepalismy miejsce u niani - niewielka roznica kosztow :)szok:myslalam ze straszne pieniadze bedzie kosztowac) a do kolejki musze juz zeby roczna Matysie przyjela.

Cayra - te kasy pierwszenstwa to taki pic na wode. Na ***j te tabliczki wieszaja ze kasa uprzywilejowana????Jak se czlowiek pomysli to sie normalnie odechciewa z domu wychodzic....

Tesciowa dupe truje...Mek znoooowu na rybach a mi zle potwornie samej ze soba....Marudze nie? Dobrze ze wieczor idzie to przynjamniej upal zelzeje - przynajmniej tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anecia - no te z wisienkami też już jadłam - są super:-) Ale ostatecznie na razie się z jedzeniem lodów wstrzymałam i czekam na męża - zjemy sobie razem - bo będzie mi marudził że sama wyjadam;-)
 
Zaklinam brzuszek i małą, żeby już się pożegnali:)

Jeśli chodzi o kasy - to ja nawet nie patrzę do jakiej idę, postoję. Nie chce mi się z nikim dyskutować. Ja nerwus straszny, zrobiłabym awanturę jeszcze komuś, a tak to sobie przynajmniej oszczędzam nerwów.
Jutro KTG i USG, jejejeje. Choć KTG i tak pewnie nic nie wykaże nadzwyczajnego.


Gorąco...
 
Anecia No ja sobie zaklepałam termin na dzisiaj, ale moją córeczkę mało to interesuje :-) Mam co prawda bardzo mocne i bardzo nie regularne skurcze jak przy @, ale już wile razy tak miałam i nic sie nie dzieje...

Bombusia Zazdroszczę apetytu myślałam, że będę wcinała bób, czereśnie i inne smakołyki teraz bo po porodzie będzie zakaz, ale wcale nie mam apetytu... No nic a nic...

Navijka Ja uznałam, że wszędzie mogę urodzić bo wszędzie są specjaliści i o każdym szpitalu są pozytywne i negatywne opinie, ale wszystko zależy na jakich ludzi trafimy. Więc wybór nalezy tylko do Ciebie:-)
Ale pierwszy raz słyszę, żeby szpital chciał jakieś prześcieradła...

Cayra Och Ty powinnaś zruzgać ta kasjerkę!! Ja ostatnio jak była w tesco to, aż szczęke zbierałam z podłogi w kasie dla ciężarnych z 6 osób stało, a dwie kasy dalej była jedna totalnie pusta kasa, obok jedna babka w kolejce... No żesz idioci muszą stanąć tam gdzie pierwszeństwo?? Ciekawe co po?? Może po to, żeby powiedzieć że nas się nie nalezy taka kasa?? Nie wiem... Ale uznała, że świat jest pełen idiotów!!

A do mnie dzisiaj przyjechała Pani po dwa kociaki i teraz strasznie mi smutno :-( Ale Pani bardzo miła wiem, że będą kociaki miały z Nią dobrze bo Ona taka sama kociara jak i Ja:-) Ale mnie zaskoczyła, bo jak była oglądać kotki to wypytywała czy na pewno nie chce kasy za kotki, ale jej powiedziałam, że tylko symbolicznie złotówkę za kotka, żeby się dobrze chowały-taki przesąd :-) A dzisiaj przyjechała dała po złotówce za kotka, ale dała też ślicznie zapakowany prezencik dla mojej maleńkiej.

P7161179.jpgP7161181.jpgP7161180.jpg
Oczywiście przytulanka w kształcie kotka i spodenki z wyszytym koteczkiem :-)
 
Melduję że żyję, ale już niedługo...
Bracik ściągnął mi wszystkie firanki, przynajmniej pozytek jako taki..
Ja poukładałam resztę rzeczy w małym i sprzatnełam w duzym pokoju...
Wyprałam dwie pralki naszych brudów, a jeszcze zapowiada się na 2...
Pozamiatałam chałupę...a i tak syf..
Jutro piore firanki, T. myje okna i wiesza..
Popołudniu do babci...
A od rana sprzątanie i ogarnianie reszty, bo w niedziele nalot teściowej..
Jak nie urodze to będę Bogu dziekować!!!

ide zdychać.
 
Bogusiu piękny prezent Ci pani zrobiała,jak miło
Ciamajdko no to brat sie tym razem przyda:)

A ja sobie przyszłam do Adriana pokoju do komutera i sie rozsiadłam ,bo M zajął lapka i se myśle zajrze na BB,a tu ...dooopa, komputer woła hasło!!!!!!
Hmmm se myśle no nie tak być nie może i dzwonie do mojego syna, podał mi hasło, ale najpierw mnie wypytał, a po co??? a dlaczego??? bo ja mu nigdy nie siedze przy kompie.
W kazdym bądź razie mam na 10 dni osobisty komp he he. Tylko inna jest klawiatura i mi sie gorzej pisze:(
W TV nic nie ma, no poprostu zero. Aha jabyście miały program DISCOVERY TRAVEL to w niedziele o 22.00 jest ten porgram "Ciąża z zaskoczenia", oprócz tego również na tym programie jest codziennie o 14.30 jakby, ktoraś miała ochote pooglądać rzeczy czyt. ciąże niemożliwe-a mozliwe to polecam!!!
 
reklama
Do góry