reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Kurcze no sama nie wiem... u Bogusi pierogi, u Marulki imprezka ciężarówek nad basenem:-D no i gdzie by tu uderzyć??? :-p:-D:-D:-D
Fajnie że Wuzelek już wychodzi do domu, oby jak najszybciej doszła do siebie po porodzie. Ciekawe jak tam Martitka - cisza jakaś...
Ja też się dziś nie za dobrze czuję, przedtem troszkę drzemałam z wiatraczkiem;-), teraz zjadłam obiad i powinnam się powoli zbierać na tą budowę, ale kurcze nie wiem jak dam radę... cały dzień mi dziś jakoś słabo, niedobrze, pewnie od tych upałów, nie wiem czy coś ciśnienie nie leci...
edit - zadzwoniłam do męża i zwolni się szybciej z pracy i po mnie przyjedzie, zabronił się ruszać autobusem skoro tak się czuję, a chciałam się z nim spotkać w połowie drogi... ale to dobrze że przyjedzie bo coś faktycznie brak formy dziś :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
;-) witam sie ponownie

ukrop jak diabli juz niemoge wytrzymac caly dzien w sumie lerze bo ciagle co zjem wymiotuje masakra niedawno przlknelam troszke obiadu na szczecie nie zwrocilam a sie balam ...

kassia181- ty kobito troszke sie oszczedzaj bo jak tak bedZiesz zasuwac to zaraz tu nam urodzisz
Alla- super ze wizyta udana pozdrawiam

Lea28- trzymam kciuki mocno za ciebie

Zielona 26- kochana siara u nie kazdej wylatuje u mnie np jest jej nawet sporo i dlatego nosze juz wkladki laktacyjne bo staniki plamie.
 
witajcie mamuski
jestem mama czerwcowa ale moja mala urodzila sie 29 maja wiec chyba mama majowa :-):tak::-D

tak was podczytuje bo niedawno mialysmy te same problemy co wy i zycze wam wszystkim : spokoju- szybkich porodow- zdrowych bobasow bo to najwazniejsze !!:-):-):-)

czas tak szybko leci ze za kilka tygodni juz wszystkie bedziecie rozpakowane wiec zajrze znowu co u was slychac.

pozdrowienia z chlodniejszej nareszcie Holandi:happy: bo 3 tyg upalow wszystkim chyba sie daly we znaki mamy juz dosc.Wczoraj przeszlo takie tornado i ulewa ze skutki miasto bedzie kilka dni sprzatac!!:szok::szok:
 
Bogusia86 ale wszystkim narobiłas ochote na te pierogi. Ja tez chce! A chyba sie skusze i zrobie. Tylko ze musze isc po jagody. A to jest mozliwe dopiero wieczorem.:-(
Ciamajdko widze ze wzieło Cie na zmiany. Juz nie długo kazda z nas bedzie miec swojego bąbla w avatarze :tak:
Kassia uwazaj na siebie i nie przemęczaj sie!
Monika wiem jak to jest siedzenie samej w domu. I z nadzieją na kolejny dzien ze chłop przyjedzie. Znam to..:no:
Wuzelek super ze juz wychodzicie :tak: dosc szybko. Czekamy na szczegóły :tak::-)
polianna wiele z nas ma te słabości w sklepie :( ja tez.. Ostatnio tez mi sie słabo zrobiło . Na szczescie przepuscili mnie w kolejce:szok: ( pierwszy raz i bylam mego z szokowana!) I kasjerka nawet moje zakupy spakowała odrazu do reklamówki.:szok::szok:
mama mikołaja dziekujemy :tak:

Zjadłam loda, pomoczyłam sie w basenie, wypiłam dwie litry wody i odpoczywam. Oczywiscie przy wiatraku:happy:

Dzisiaj okropna lampa :crazy:
 
ja juz po usg, wszystko dobrze :) Synuś waży już 3kg:szok: z pomiarów wychodzi mi o 2 tyg starszy, ale nie ma sie co tym sugerować. Ułożony główkowo, więc tylko czekać na poród :)
 
no powróciłam z wody było cudnie :)
siadłam sobie w jeziorku troszke popływałam mipodzio wróciłam do żywych oczywiscie brzu zasłoniety, ale widziałam kilka ciężarówek intekigentnych opalających sobie brzuch :szok:
ogólnie mam spalone ramiona i buzke:p ale waryo było wyluzowałam sie zrelaksowałam i moge isc rodzic :p
 
Martitka trzymam kciukasy i ciekawe czy juz po wszystkim
ehtele no ciekawe kto nastepny,terminy mamy podobne ale ja jeszcze czuje pochodze maly ani sni wbic sie w kanal,wczoraj polozna sprawdzala to sobie chlopakplywa luzniutko wiec prosze bardzo wpuszczam przed siebie w kolejeczke;-)
Bogusia ja ja tez chce!!!Chyba faktycznie mozesz juz sie szykowac bo mysle,ze organizm sie oczyszcza;-)
Bombusia z tymi chyba jagodami trzeba uwazac podczas karmienia ale jak to z nimi jest ja myslalam,ze na biegunke ale one raczej wspomagaja trawienie?Dlatego zawsze chcialam mies siostre;-)
Koralowa jak ci zazdroszcze tych nocy u mnie dramat co1,5 godz na siusiu bo jak przeciagne to bol jeszcze gorszy a jeszcze znajoma mi wczoraj nagadala,ze jej kolezanka w ciazy chyba musiala za bardzo przycisnac mala i sie urodzila z glowka troszke plaska z jednej strony wiec dzisiaj cala noc na bacznosc a swoja droga jak myslicie to mozliwe?
zanetka wazne ze na Usg wszystko bylo ok,glowa do gory!!!
zielona jak juz wyzej pisalam nocki u mnie inedtycznej jak opisalas nie wiem jak mam spac chyba na stojaco byloby najwygodniej,co do siary to tez jej nie robie:-D
ola bravo nam tez naleza sie jakies przywileje;-)
lea trzymam kciuki i napewno bedzie gites a tak jak juz dziewczyny pisaly2,5kg to nie tak malo niektore dziewczyny rodza takie dzieci w terminie.Moj maly tez podobno zaden wielkolud i nawet nie mam pojecia ile moze wazyc a tu prawie 38 tydz:-)

Ja wlasnie ledwo przytachalam arbuza ale nie moglam sie powstrzymac ciagle robicie mi z czyms ochote a tu male pole do popisu,moj maly wczoraj narobil mi strachu a pozniej byla kupa smiechu przec poltora dnia prawie sie nie ruszal polecialam do poloznej niby wszystko ok ale wyslala mnie na ktg dla pewnosci.Kobieta zaklada mi pasy a ten jak zacza szalec normalnie ja skopal;-) a ja tu paniki nasialam ale bylam pewna i szczesliwa,ze wszystko ok

Wracajac do czopa zobaczcie a moze sie myle Martitka pisala,ze czop jej odszedl tydzien temu i tak mysle,ze to wcale nie jest takie dobre ja wolalabym,zeby mi odszedl przed samym porodem bo jednak chroni dzidziusia a po odejsciu jest duze prawdopodobiensto infekcji co tez sie przytrafilo Martitce.Jak myslicie?
 
Alaa super ze wszystko dobrze :-) Synus duzy chłop :-)
Pajkaa zazdroszcze tego jeziorka :tak: A jesli chodzi o opalanie brzucha w ciazy to widząć cos takiego jest sie nad czym zastanowic :no: Brak odpowiedzialnosci :no:

Jeju ale mnie suszy dzisiaj. nie do wytrzymania. Butelke z woda musze miec cały czas koło siebie.
Kurcze jutro tez ma byc takie goraco a ja mam ciezki dzien. Rano musze jechac do miasta obok oddalonego o 30 km. Po akt urodzenia. Poźniej tutaj isc do USC umówic sie na ślub. A wieczorem jeszcze 20km do parafi w której byłam chrzczona po akt chrztu :no: Niewiem jak ja to przetrwam:no:
 
reklama
Witam dziewczynki.
Ja tak na chwilkę się przywitać wpadam.
Miałam dzisiaj nst wszystko wporządku, w poniedziałwek powtórka.
Wieczorem mam nadzieję Was poczytać.
Miłego dnia
 
Do góry