reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

mama mikolaja dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Pajkaa oj kąpiel zbawienna, choć ja jakoś się boje o infekcje. Ot inteligentne brzuch opalają ale cóż i takie bezmyślne są niektóre. Ja byłam tydzień temu nad morzem to ciągle śmigałam w koszulce

Alaa ale duuuży chłop hi hi :-) kurcze ciekawe ile moja już waży
 
reklama
Dziewczyny,mam dwa pytania w sumie związane z pielęgnacją ciała/włosów ale się nie znam...

Możecie polecić jakiś dobry kosmetyk ujędrniający biust,który mogę stosować?? Po ciąży piersi już nie takie , w tej ciąży jeszcze gorsze i boję się że po karmieniu to zostaną mi już jamnicze uszy... ;-/ Już teraz denerwuje mnie spanie bez stanika i katuję się wbijajacymi się fiszbinami :/

I drugie pytanie - ile powinien kosztować balejaż, czy też farbowanie włosów długich 2-3 kolorami ? Mam jden salon,który fajnie przygotował mnie do ślubu ale nie umiem nawet ocenić czy są drodzy,czy nie...
 
Alaa to gratuluje duuużego dzidizusia
jenny, ale mnie sie wydaje, że Martitka to pisała, ze czop jej odszedł i ona na 2 dzień zaczęła rodzić...no wody jej odeszły, tak kojarzę, jak było dziewczyny????
Pajko dobrze, ze zasłaniałaś brzuszek, ja w zeszłym roku jak byłam na wakacjach nad samym jeziorem, to tam dziewczyna w ciązy zaawansowanej codziennie sie opalała i wystawiał brzuch!!! a ja, z niedowierzaniem na to patrzyłam:szok:
ewelinka jajku to ja Ci współczuje jutrzejszej "wycieczki", bo ma być jeszcze cieplej niż dziś:baffled:

A ja sobie płakusiałam, bo mój synek juz pojechał i mi smutno,:-:)-( teraz będe sama codziennie w tygodniu, a takto to było chociaz komu sniadanko zrobic, pomagał mi, a teraz sama będe...ochhhhh:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Bombusiu a na ile Adi pojechał? Dasz rade, chociaz wiem ze to ciezkie. Ja mieszkam z siostra która tydzien temu pojechała do kuzynki. Niby sie kłócimy i i trudno nam sie dogadac ale teraz jej barkuje :no: Jednak przywiazanie jest silniejsze. Na szczescie za dwa dni wraca :tak: bedzie miał mi kto dokuczac :-D
 
Bombusiu -odpoczniecie sobie oboje sie nie smutaj:)
polianno - nie wiem jak za balejaż ale ja za farbe- dwa kolory i ścięcie z modelowaniem, średnich włosów płace koło 220 zl
 
Ostatnia edycja:
Jenny- Bombusiu , ja też wiem że Martitce odszedł dzien przed porodem.

Bombusiu , głowa do góry ;) Niech sie chlopak rozerwie przed tym liceum :)
 
Ale duszno:no: Popłakałam się przed chwilą, bo przeczytałam na necie, że przez cały następny tydzień dalej takie upały:no::-( Z jednej strony się cieszę, że mała jest jeszcze w brzuszku-przynajmniej nie cierpi w taką pogodę-pamiętam jak Basia marudziła, jak było tak gorąco:sorry2:
Załatwiłam zaświadczenie w szkole (do kredytu mieszkaniowego), plac zabaw zaliczony, zakupy też:tak: i uwaga-NIE DZIAŁA U NAS WINDA-a mieszkam na 9 piętrze:baffled::crazy:
Super, że Wuzelek już wychodzi z Jasiem do domu:-):-):-)
Jenny-ale ten czop odszedł w sobotę Bogusi86, a Martitce dopiero teraz:tak:
Pajkaa-super, że się wypluskałaś:tak: Ja też ostatnio nad wodą zasłaniałam brzuch i siedziałam pod parasolką;-)
Alaa-duży synuś-dobrze, że wszystko w porządku:-)
Mama Mikołaja-dziękujemy:happy2:
Bogusia007-a może czymś się strułaś?:sorry2:
Pati-mi też dzisiaj słabo-ale to wina tej duchoty:dry:
Bombusiu-tak jak mówiłaś-powód do płakania się znalazł;-) Wiem, ze Ci smutno, ale jest też dobra strona-wolna chata:tak:
Polianna-uważaj na siebie;-)
Ola-ja uwielbiam te nadziewane cukinie:-p Co do sklepu to ostatnio sama w kasie dla kobiet w ciąży wciskam się w kolejkę-oczywiście komentarze są:nerd:
Ciamajdko-super avatorek:happy2:
Lea-tak jak dziewczyny piszą-lepiej, zeby w szpitalu sprawdzili czy wszystko jest ok, niż miałoby się coś stać-myślimy o Tobie:tak:
Kasikz-mi też twardnieje brzuch od jakiś dwóch dni, ale to tylko takie ćwiczenia macicy:tak:
Koralowa-ja też śpię z kołdrą;-)
Zanetka-gratuluję wizyty:happy2:
Riba-jak po wizycie?:blink:

 
acha czyli cosik pokrecilam z tym czopem;-)ale pomimo tego tak jak pisalam przy moich ciaglych infekcjach za wszelka cene nie chcialabym,zeby mi odszedl duzo wczesniej
 
Bombusia No mi się wydaje, że jagody mogły by dziecko uczulać i nie można jeść produktów mącznych, a pierogi to sama mąka :-)

Niunnia Są jeszcze bo nikt jeszcze do mnie nie dotarł ;-) Może pocztą wyśle :-D

Pati no Ja mam dużą kuchnie, a zamiast basenu prysznic więc u mnie może Ci się też spodobać :-)

Ehtele Ja chodzę do wc fakt kilka-kilkanaście razy w ciągu godziny... A dzisiaj miałam kilka strasznie mocnych ukłuć...Ale jak szybko się pojawiają tak szybko znikają...

Ewelinka Mi też się nie chciało iść 2 raz na plac po kolejną porcje jagód, więc jutro dorobie resztę pierogów:-)

Kasiu2506 Współczuje wchodzenia na 9 piętro... ja bym nie dała rady... Jak mieszkałam na Kwiskiej to kilka razy winda nie działała,a mieszkałam na 10 pietrze więc wiem co znaczy wchodzić tyle schodów...

Jenny Tak jak napisała Kasia mi odszedł czop w sobotę i od tamtej pory cisza, a Martitce odszedł wczoraj :-)

A czytałyście opowieść z porodówki Lipcówki z dzisiaj?? Ja czytałam rano ale zapomniałam Wam napisać... Dziewczyna poszła na normalną wizyte do ginka i okazało się, że ma już rozwarcie na 2 cm, pojechała do szpitala i cały czas rozwarcie cały czas się powiększało, a Ona nic nie czuła:szok::szok::szok:
 
reklama
ewelinko Adrian wraca 27.07 potem 7 sierpnia jedzie na obóz jeszcze .

Ja wiem dziewczynki, że mu sie należy odpoczynek, sa wakacje i co roku jeździ na obozy itd. i nigdy nie odczuwałam tego tak jak teraz jest mi źle i już:(((( wszystko przez te hormony, ja chce wrzesień...i tak będe ciągle powtarzała
 
Do góry