reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Oj,ale ciepło...
u mnie parę skurczy poprzedniej nocy(bolesnych nawet),juz miałam nadzieje,a potem do rana cisza i nadal w dwupaku.
Wuzelek czekamy na relacje z porodówy.
no to czekamy na kolejnego maluszka.

Dzis miałam KTG,dziecie grzecznie spało cały czas.
a w ogóle u mnie MEGA -apetyt,drętwienie nóg,nie moge spac,ciągle ryczę...koszmar.
 
reklama
M4 wysprzątane, zimny prysznic wzięty teraz relaksik....

Kurczę cały czas mam bardzo mocną mleczną wydzielinę z pochwy, czy Wy też tak macie? Wieczne uczucie mokrości w majtkach:sorry2::sorry2:

monika8112
pewnie nie odp jak byla w szpitalu....

Alaa gratuluję wizyty:-D

Pajkaa no to wytapłaś się - zazdroszczę:-)

rozalka ja już się o Ciebie martwiłam...zostaw swój nr tel.;-) Szkoda, że akcja się nie rzowinęła....

Bombusiu nie smuć się, Adi zasłużył na solidny odpoczynek...w sumie rozumiem bo miałaś z niego wielką pomoc...jakoś kochanana dotrwasz do tego września:):):)
 
Ostatnia edycja:
Hej!Byłam dziś na KTG-ok wyszło,ciśnienie też,przez te 2 tyg przytyłam 0,5 kg-brzuch mam już strasznie wielki.Do lek za tydzień bo do niedz. jest na urlopie.
Poprałam jeszcze ubranka,jutro raniutko albo dziś w nocy poprasuję.
U nas upał nadal,teraz coś grzmi.Kurcze,wszystko mnie wkurza-najbardziej starsze dzieci(są u drugiej babci,dopiero niedawno raczyli zadzwonić choć stale o to prosiłam-mają wył komę albo ich w domu nie ma jak dzwonię) i matka jak zwykle-czepia się o byle co i wszczyna awantury,powiedziała że nie może przeboleć że kiedyś tak bardzo chciała ze mną zamieszkać,żal jej tych dzieci.Kurcze-jak tylko uzbieramy kasę to jej się pozbędę ale kiedy to nastąpi?
 
M4 wysprzątane, zimny prysznic wzięty teraz relaksik....

Kurczę cały czas mam bardzo mocną mleczną wydzielinę z pochwy, czy Wy też tak macie? Wieczne uczucie mokrości w majtkach:sorry2::sorry2:

rozalka ja już się o Ciebie martwiłam...zostaw swój nr tel.;-) Szkoda, że akcja się nie rzowinęła....

Ja tez tak mam,bardzo duzo wydzieliny.Podobno przy koncu tak jest.:tak:
Wysłałam PRIV;-)
 
Się dzieje się. Dziewczyny się sypią, yupi!

Ja byłam przekonana, że zostawiłam sobie już tylko większe rzeczy do prania i prasowania i się okazało, że jeszcze mam całą szufladę, ech.
Mokro w majtach, hue hue - ja mam takie wrażenie ciągle, ale to bardziej dlatego, że mi się dupka poci:D
Rodzić, rodzić chcę już:)
 
Ehtele Ja też tak mam od wczoraj jej po prostu masakra, aż pomyślałam, że mi wody odchodzą... I też słyszałam, że to normalne pod koniec ciąży :-)
 
Ehtele ja tez mam wydzielinę codziennie, bez wkładek byłaby tragedia buuuuu:((((
A oni w TV powiedzieli, ze jutro popada w Łodzi, jejkuś błagam, aby te słowa stały sie święte he he:))))


EDIT: Oni sie pomylili już leje i idzie burza, jejku dostarczyli mi tlen, jest wiatr....jak to mało potrzeba do szczęścia:))))
 
Ostatnia edycja:
Bombusia Popieram prośbę Kasi prześlij troszkę deszczu do Wrocławia :-)

Ja czekam aż Marcin się wykapie i idziemy na spacerek :-) Może rozchodzę poród :-D
 
reklama
Do góry