reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witajcie
gratulacje dla wuzelek !!!!!

a , ja tradycyjnie zniknełam z braku czasu , próbuje wszytsko poukładać , ale to sie i tak nie uda , musze wreszcie to zrozumieć , torba spakowana, jutro o 9 musze być na czczo na IP , jeszcze jakieś badania i jeśli będzie ok to jeszcze jutro zrobią mi cc
trzymajcie sie wszystkie

pozdrawiam

to trzymamy kciuki i czekamy na info jutro !!!!!
 
reklama
witajcie
gratulacje dla wuzelek !!!!!

a , ja tradycyjnie zniknełam z braku czasu , próbuje wszytsko poukładać , ale to sie i tak nie uda , musze wreszcie to zrozumieć , torba spakowana, jutro o 9 musze być na czczo na IP , jeszcze jakieś badania i jeśli będzie ok to jeszcze jutro zrobią mi cc
trzymajcie sie wszystkie

pozdrawiam

Oj no to trzymam kciuki za Was, więc następna Mamuśka sie rozpakuje:))))
 
Witam dziewczynki
Ja po wizycie zdaję raporcik:

łożysko III stopień;
mała waży 2340g:-(;
szyjka rozwarta jest na 2 cm;

Gin powiedział, że poród może nastąpić w każdej chwili, w czwartek mam zrobić ktg jak będzie złe mają dać kroplówkę z oksy.
Myślałam że jestem do tego przygotowana ale nie.
Nie wiem jak zniosę rozłąkę z synkiem.

Miłego wieczorku
 
Witam dziewczynki
Ja po wizycie zdaję raporcik:

łożysko III stopień;
mała waży 2340g:-(;
szyjka rozwarta jest na 2 cm;

Gin powiedział, że poród może nastąpić w każdej chwili, w czwartek mam zrobić ktg jak będzie złe mają dać kroplówkę z oksy.
Myślałam że jestem do tego przygotowana ale nie.
Nie wiem jak zniosę rozłąkę z synkiem.

Miłego wieczorku

i ty tez???????? no to teraz bedziemy sie rozpakowywac jedna po drugiej. kciuki zacisniete- dasz rade- ta rozlaka nie bedzie taka dluga.
 
Ojejku, co tu sie dzieje!!!! no to lawina ruszyla:-):-):-):-) ja za 2 tyg o tej porze bede po:-)
Ciamajdko - ja pewnie tez bym sie poryczala, ale najpierw bym mu czyms dowalila. co za gnoj. jestem okropna w takich momentach, moglas mu powiedziec, ze ma szczescie ze jego matka taka glupia byla i sie pier.....la, bo inaczej by go nie bylo.
Bombusiu - swietne zdjecie:-D:-D:-D:-D
Lea - nie ma problemu mozemy sie nr wymienic.
Natko - :szok::szok:powodzenia jutro i daj znac:tak::tak::tak::tak:
Sierpien - kochana, bedzie dobrze :tak::tak::tak::tak: trzymam kciuki
 
Boże dziewczyny popłakałam się troszeczkę jak zobaczyłam, że Wuzelek urodziła ! :)
Normalnie takie wzruszenie mnie ogranęło, że sama jestem w szoku ... :)

Ja po wizycie. Wszystko w porządku, łożysko już stare ale daje rade ! :) Kamień z serca ... Mała waży 3650 g, ale to taka przybliżona waga. Nie mniej jednak na bank waży 3400, także mała kluseczka jest donoszona ;))
Szyjka bardzo krótka i bardzo miękka. Jestem przyszykowana do porodu, także teraz czekam tylko na bóle ... Jeżeli nie urodzę do 29 to mam się zgłosić do gina, ale jej zdaniem nie dotrwam - no zobaczymy :) Oby miała racje ...

Natka trzymam kciuki za Ciebie ! ;]
Zaraz kolejna rozpakowana mamusia będzie ...

NO TO SIĘ ZACZĘŁO !!! Strach mnie obleciał, czuję podniecenie, niepokój i chyba wszystko po kolei :D
 
Rrrrrrany, no to sie serio zaczelo....Jutro Natka...GSC najprawdopodobniej w szpitalu, bo nie daje znaku zycia (swoja droga ma ktos jakies wiesci????)....sierpien8 tez w kolejce i Polianne tez cos lapie....

Ciamajdko - ja to bym mu sypnela ze jego matka to tez sie p....la i stad sie na swiecie wzial burak jeden!!!! Wlasnie dlatego wloze cale serce w dobre wychowanie mojego dziecka, zeby sie takim bucem nie okazalo i zebym sie w grobie ze wstydu nie przewracala:wściekła/y::angry:
KasikZ - pisalam juz kiedys - mojej przyjaciolce sciagneli krazek i akcja byla w ciagu 24h:-D
Sierpien8 - co z ta waga?Przeciez wiemy ze to tylko szacunkowe i usg czasem niezle naklamie i namaci w glowie przyszlej mamy...u mnie tez III stopien lozyska....ciekawe co mi w czwartek powiedza, a ktg tez nie mialam jeszcze. Trzymaj sie!
Natka - powodzenia!!!

Pojechalam z Mkiem kupic prezent bo tesciowa ma jutro urodziny.Kupilismy piekna orchidee bo juz dawno chciala. Przed wyjsciem z domu bolala mnie glowa - jak wrocilam i zmierzylam cisnienie to tez myslalam ze sie na IP od razu przejade....teraz juz troche spadlo....ale i tak jest na pograniczu normy:-( Niech ten dzien sie juz skonczy....Za wiele atrakcji na raz.
Swoja droga ten facet z filmiku to kretyn jakis - a dziecie tylko chcialo sie przytulic do snu. Musze Mkowi pokazac zeby do lozeczka nie wlazil:-)
Tulam i buziam wszystkie!!!

PS. A jest ktos z Portugalii zebym sie tyz telefonem mogla wymienic???????:-p
 
Luizka Witaj wśród przyszłych Sierpniowych mamusiek :-)

Kolumnea gratuluję udanej wizyty :-)

Wuzetek Wracaj do Nas szybciutko i opowiadaj jak to było :-)
A tak w ogóle Ja myślałam, że ktoś inny posypie się pierwszy Ciebie na liście nie było :-D Ale super, że synek zdrowy-Ja też chce na porodówkę...

polianna Tak jak pisała Monika czop to odszedł mi i od tamtej pory cisza, a dzisiaj oglądałam prognozę pogody i mój Wrocław będzie najgorętszym miastem w Polsce w sobotę ma być 37stopni :szok::szok::szok:
A dzisiaj była burza- trwała całe 15min :wściekła/y:

Kiniusia Wracaj do Nas jak najszybciej :-) Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko się unormowało i pewien "jeleń" już Cie nie wkurza bo dotrzymał słowa:-) czekamy na Ciebie :-):-):-)

Navijka Właśnie dzisiaj 13lipca są też urodziny brata mojego Marcina :-) teściowa w zeszłym tygodniu już mówiła, że Wiki mogła by mieć urodziny z Kubą było by fajnie :-)

Ciamajdo Ku*** aż mnie zatrzęsło jak przeczytałam co Ci się stało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i przeczytałam Marcinowi, a On od razu że by gościa zaje*** Co za prostak?? Tulam Cię mocno bo wiem, że gdy nie nasze chormony to pewnie sama byś go tam rozszarpała, a przez tą ciąże byłaś potulna jak baranek.... Bosz same ??####?? cisną mi się na usta....

Sierpień Ty też?? Kochana dasz radę przecież synek będzie w dobrych rękach, a to będą tylko 3 dni rozłąki, a później wielka radość:-)

Natka Powodzenia jutro kochana:-) Trzymam kciuki i czekamy na wieści :-) Masz komórkę do kogoś z forum, żeby napisać sms-ka co i jak???

A Ja dzisiaj umieram przez ten upał:-( Co prawda padało, zapowiadało się na wielką burze grzmiało z 30min zrobiło się ciemniej i popadało 15min cała jedna kałurza na podwórku :-( Ech szkoda słów....

Ale byliśmy z Marcinem u teściowej dać Kubusiowi (bratu M.) prezent na urodzinki, a teraz siedzę i znowu się duszę pomimo, że wiatrak chodzi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No wrociłam. Wszedzie wentylatory wysprzedane pustki na polkach bede musiala do castoramy zajrzec jutro ale mysle ze bedzie to samo.....
No jestem ciekawa co mi moja gin powie w czwartek jutro rano jade zawiesc mocz mam nadzieje ze nie bedzie tych wstretnych bakteriii:-(

A co do numeru to moze tez jedna z was mi poda tak w razie co;)
 
Do góry