reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdko-Nie denerwuj sie przez tego pajaca....głupich nie sieja sami sie rodza tak jak to moj tata mowi heh niech sie wali zgred...Jak mozna tak sie wogole zachowywac jeszcze do kobiety w ciaz...szczyt chamstwa;/ Trzymaj sie i nie pakusiaj:-)


Ale mały daje czadu po obiadku co za figle tam robi ze az mnie boli w dole brzucha doslownie jak by sie tam przebic chcial skubaniec;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
ała... ja coś mam dzis " nie tak " . Biegam co chwile do toalety,jakby mi jelita pracowały 20 razy szybciej, godzinke czułam bóle jak na okres a teraz mnie strasznie boli w jednym mijscu jakby nad pępkiem, takie uczucie "rozrywania". Nie dam rady usiedzieć. Ała...
 
Ciamajdko...CO ZA IMBECYL! nie przejmuj się tym "czymś" bo po takim zachowaniu wobec ciężarnej to człowiekiem bym tego nie nazwała.
i najbardziej mnie wk****a fakt, że my nosimy qrna przyszłość tego narodu w brzuchu, która będzie zarabiać na emeryturkę dla takiego palanta. Dziwi mnie tylko, że ta baba co z nim siedziała w samochodzie nie zaregowała...pipa jedna!
jestem zbulwersowana!
Smyramy i pocieszamy
 
Qurde, gdzie w Warszawie padało.. ??!!! U mnie ani widu, ani słychu deszczu...
Navijka no właśnie sama się zastanawiam, co ja takiego powera dostałam :) a ogródek masz duży do tego skopania?? :):):)
Ciamajdka walnij loda na pohybel głupim chamom... ważne, że z dzidzią w porządku... i jak pisały dziewczyny w doopę Ci się należy za to latanie po supermarketach..
 
O mamusiu nie było mnie pare godzin i Wuzelek nam się rozpakowała no pięknie hi hi to się zaczęło :-) Sądziłam, że ehtele jako pierwsza poruszy fale. Jak tak czytam to stwierdziłam, że w tym tygodniu już wszystko muszę mieć gotowe, bo nie znamy dnai ani godziny

Ciamajdko tulam Cię mocno - do takich głupków to normalnie nie dość, że brak to szkoda słów - pier*** i tylko patrzeć czy równo puchnie :rofl2: ja dziś też byłam na zakupach i po raz kolejny przeszła mi myśl, że ciężarne powinny mieć prawo do stawania na miejscach dla niepełnosprawnych, bo ciężko naprawdę jest wyjść z auta jak jakaś dooopa obok Nas zaparkuje lusterko w lusterko (a takich to u nas pod dostatkiem).

Widzę, że wszystkie oprócz narzekania na upały narzekamy na brzuszki twardnienia itp itd ehhh :-( mnie w sklepie złapało - stoje obok lodówek i mówie do mamy, że idę na dwór (wiatr), bo lało się normalnie ze mnie (duszno, kłucie w boku). Chyba jedynie zamknięcie w tej lodówce by mnie uratowało :-p
 
Witam sie po bardzo długiej przerwie, ale musze powiedziec ze podczytywałam Was codziennie, tylko z odpisywaniem było ciezko...:sorry2:
tak jak pozostałe Sierpnióweczki, dopadła mnie tak jakby depresja przedporodowa...związana z tym czy dam sobie rade z moim malenstwem...
Oczywiscie Gratuluje Aga-Natalia ślicznych córeczek ! 10 czerwca - jest do dla mnie tez wazna data- dzien moich urodzin :);-)
Wuzulek-takze gratuluje Syneczka !;-)

widze ze piszecie o upalach, u mnie była dzis taka burza, ze z bloku na przecikwo zerwało dwie blachy z dachu, a za blokiem powaliło wielkie drzewo na srodek drogi....:szok:
w czwartek czeka mnie wizyta + pierwsze KTG, poza tym czuje ze moja Doktor jest bardzo staroswiecka...eh ale nie ma co teraz zmieniac lekarza, do porodu zostały mi jakies 3 tygodnie...
przepraszam ze napisałam tak egoistycznie....ale nie jestem w sstanie odpowiedziec na wszytskie posty :sorry2:
Pozdrawiam Was :tak:
Ciamajdko, nie przejmuj sie tym Dziadem ;-)

Edit: zapomniałam dodac, ze od jutra w Cerrefour jak cos mozna kupic chusteczki nawilzane Pampers za 24.99 zł 6 paczek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jejku ale sobie pospalam ale mi teraz dobrze !!!!
i co wchodze na BB a tu prosze:-D mamy juz kolejne sierpniowe dzeciatko ale numer no to sie zaczelo!!!!

WUZELKU SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!

a ja sie przyznam ze torbe do szpitala tez mam spakowana i to byla szybka akcja w niedziele jak zobaczylam u siebie jakis taki dziwny sluz z niteczkami krwi ale nie takiej zywej to poszlo mi jak burza hahahah tylko zostaly *******ki na koniec do dopakowania ale zeby nieczego nie zapomniec to mam ta liste co mi jeszcze do torby brakuje na lodowce przyczepiona o!

Ciamajdko co za imbecyl jeden no:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kochana przyjedzie Tobi z pracy to Cie utulka narazie to my Ciebie tulamy moooocno!!!!
 
Do góry