reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdka ale czemu katastrofa? Jeśli daty Ci się pomyliły, to po prostu szybciej wszystko się potoczy, nie będziesz musiała długo czekać...a z maleństwem wszystko ok?

Czy ktoś ma telefon do Czekolady?

I teraz - trochę samolubnie - to nie tylko ja mam mdlości?! Yupi! Nie wiem, czy to male kopie w żołądek, czy mój organizm chce coś wydalić, ale raz dziennie - podobnie jak przy tych z I trymestru na wieczór - mdli mnie przeokrutnie. I kłuje parę razy dziennie. A w nocy myślałam, że zejdę - mała szalała jak nie wiem co, w każdą stronę, dostawałam co chwilę ataku gorąca, nie mogłam normalnie oddychać, tylko jakbym maraton przebiegła, bleh.
 
reklama
Ciamajdko tutaj to normalne i kazali przyjsc sami umowili termin i tyle.POszlam porozmawialam z lekarzami,poloznymi i w ostatecznosci sie zgodzilismy.Zawsze jest tak,ze niby nikt cie do niczego nie ma prawa zmusic.Dla Nas poprostu jest to nie znane a co obce to straszne zazwyczaj.Co do bóli i skurczy to ja tez juz od kilku dni mam takowe ale cierpliwie czekam a Ty najwyzej zostaniesz wczesniejsza mama;-)
 
Witajcie :-)

Te upały mnie wykańczają i sprawiają, że nic, absolutnie NIC mi się nie chce... :-( Ja chcę jesień.........

Stopy mi strasznie popuchły, myślałam, że to będzie mijało po nocy, ale dupa - nadal są jak balony... :-( Zaraz wsadzam je do miski z zimna wodą....

Tak więc - jak widać - i mnie dopadł mały kryzys... Kurczę, jeszcze 3 tygodnie do porodu, a co będzie pod sam koniec :baffled:

Biorę się za nadrabianie Waszych pościków, bo jak zwykle produkcja u nas niesamowita :-D
 
w zasadzie to macie rację.. przecież prędzej czy później urodzę...tylko jeszcze tyle do zrobienia a ja mam tak mało siły...
z maleństwem ok...
no nic, dzisiaj sie dowiem co i jak.. może lekarz sie zdziwi, że cos się rusza, albo ja się zdziwię, że sie nie rusza nic:)

idę myć okno w małym, szafę.. i zaczne sobie układać rzeczy, a później zostanie mi pranie i prasowanie...
 
dzien dobry.
u nas troszke zimniej dzisiaj. paczka rozpakowana i robie juz pierwsze pranie. 0 11.00 przychodzi do mnie polozna i mam nadzieje, ze pomoze mi podjac decyzje czy jechac do szpitala czy nie. cale moje cialo jest w pryszczach. jak nie male czerwone to skoropodobne potowki czy cos w tym stylu. nie wiem juz co mam robic. dzisiaj w nocy myslalam ze nie dam juz rady, ze sie zadrapie. skonczylo sie kapiela w zimnej wodzie o 4 rano. oczywiscie z placzem. moj M pojechal do pracy ale czeka na tel. mam masci, mam leki homeopatyczne, mialam akupunkture, odstawialam slodycze i owoce. nie wiem co jeszcze mam robic. moja gin mi powiedziala, ze mam do skornego isc. poczekam na polozna...
Aga_Natalia - codowna wiadomosc :-)
jenny - jesli jest to standardowe postepowanie to nie martw sie kochana, napewno lekarze nie robiliby nic co mogloby zaszkodzic. najwazniejsze, ze sie udalo i wszystko jest w porzadku. :tak::tak:
Ciamajdko - lekarze na podstawie USG musza umiec ocenic wiek dzidzi. takze nawet jak sie pomylilas to lekarz to powinien zauwazyc. mi tez na pierwszym USG powiedziala, ze maly jest tydzien starszy, ale potem ze jednak nie. kochana nie martw sie. wypytaj sie lekarza dokladnie.
Malagoniu - mi tez dokuczaja ostatnio mdlosci, nawet czasami jakis pawik sie trafi. ni z tego ni z owego potrafi mi zaczac bolec zoladek, mysle ze synus czasami w niego kopnie.

dam znac co mi polozna powiedziala. nie chcialabym jechac do szpitala, ale meczyc sie tez nie chce. juz wole te upaly, jakies bole niz to tragiczne swedzenie...
 
Witajcie...
u mnie katastrofa, tak jak przewidziałam, chyba za dobrze nie pamiętam daty ostatniej miesiączki, bo dziecię od poczatku o 2 tyg starsze a termin 25 sierpień wynika z OM. poza tym miałam nieregularne. lekarz od poczatku sugerował sie datą miesiączki która podałam.
więc jeśli tak, to wychodziłoby że jestem teraz w 37 tyg ciazy... a o czym to świadczy?
od 3 dni mocne (naprawdę bolące) przepowiadające, skurcze na dole brzucha ale pojedyncze albo bardzo nieregularne, kilkanaście razy dziennie kłucie w szyjce, do tego dziś rano doszły wymioty... dobrze że dziś wizyta bo bardzo się boję już. boże, dziewczyny... jak ja się boję że pomyliłam date miesiączki listopadowej z październikową.. ja po prostu nie zapisywałam dat... a miałam tyle spraw na głowie w tym okresie że mogło mi sie popieprzyć.


ja chyba z psychą nie wyrobię...


Oj nie martw sie.Może akurat cos sie ruszy,a dzidzia to najlepiej wie,kiedy wyjść.

;-)
Mój synek po raz kolejny sprawdza,czy "łóżeczko dla dzidzi jest wygodne",ja zwariuje.Przykryłam łóżeczko duzym kocem,by sie nie kurzyło,tłumacze cierpliwie,ale cóz..starszy braciszek juz sie troszczy o siostrzyczke:-D,no i zabawki jej tam układa do przytulania.Oj wesoło bede miała w domu...jak mała juz bedzie.
 
Kurcze nie wiedziałam, że jak można kochać słońce tak można mieć go dość ehhh. Poprostu czekam na deszcz. Obudziły mnie coś bóle brzucha i pleców, ale brzunio miękki. Wczoraj się przeraziłam, bo koleżanka miała dwa tygodnie po mnie termin patrze a tu info, że ona w szpitalu i urodziła szkraba w 33 tyg. Ale miewają się dobrze - mały nawet w inkubatorze nie jest. W szoki byłam ale przeraziłam się, bo ja jeszcze prania nie wstawiłam :no:
Za wizytujące trzymam kciuki i czekamy na relacje

Ciamajdka każdy się może pomylić. Ja też mam wrażenie, że powiedziałam prawidłową datę ost miesiączki a ona ma zapisaną inna (różnica 4 dni tylko). A Ty szybciej się spotkasz z Konwalią ;-) Pójdziesz na wizytę to się dowiesz - czekamy na info

Aga_Natalia super wiadomości - cieszymy się razem z Tobą :-)
 
Ciamajdko, nie martw się, ja mam w sumie 3 terminy do wyboru-z OM, z USG i mój wymyślony. Dziecko wie kiedy jest gotowe do przyjścia na świat. Jeśli masz naturalny poród w planach, to po 34 tygodniu ciąży już jest w miarę bezpiecznie rodzic.
 
Witam,
Bombusia.. jak widzę, dzisiaj będzie dalszy ciąg.. teraz czeka mnie okno balkonowe..
Ciamajdka, Bogusia jak tak dalej pójdzie i nie przestanie lać się żar z nieba to zabraknie mi roboty w domu, także kto wie.. upały się utrzymają i zacznę sprzątać u znajomych :)
Opal aż mi ślinka pociekła..
Riba przegoń tę burzę do mnie ... i zdaj relację co położna na to Twoje swędzenie..
AgaNatalia to trzymamy kciuki, żebyście za 2 tyg. były już wszystkie w domu.
Jenny qurde nic nie słyszałam na temat takiego przekręcania malucha.. ale dobrze, że masz to już za sobą.

Trzymam kciuki za dzisiaj wizytujące i czekam na relacje..
 
reklama
Dzin dybry, nareszcie jakas sensowna temperatura i noc calkiem przyjemna :tak:

Jeszcze raz wizytujace mamsuki trzymam kciuki!!!!!!

Aga Natalia
super wiadomosci!!!!!

Jenny najwaznejsze ze wszystko poszlo ok, tylko niech maly juz tak zostanie:-D

Och Ciamajdko to zadna katastrofa , pokoik juz prawie gotowy zdazysz z wszystkim kochana:tak: a zobaczysz tez co Ci dzisiaj lekarz powie!!!! no i glowa do gory bo na dooope dostaniesz!!!!!!!!

ide wyprowadzic psa i M :-D na spacer!!!! do pozniej mamcie!!!!
 
Do góry