reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
dziś rano dwa... a teraz to boli mnie ogólnie bo mam biegunke...

ale spokojnie... nie czuję ze to to... moja intuicja mówi: e nieee...
 
Witam kochane brzuchatki,

Nie będę już marudzić na te upały bo to i tak nic nie da, jak wczoraj byliśmy w auchanie to myślalam że tam wiatraki za darmo dają bo co drugi klient miał w wózku wentylator :-)
Ja zmieniam zdanie co do sklepu www.biustonoszedokarmienia.pl - już chciałam oddać stanik bo wydawał mi się ybzt ciasny i niewygodny a po godzince noszenia bardzo ładnie się dopasował. Jeśli karmienie dojdzie do skutku to kupię sobie jeszcze jakiś...
Tak ciężko jest dopasować stanik przez internet, fajnie że Ci się udało. Ja cały czas się zastanawiam jaki rozmiar zamówić.

super z tymi ciuszkami!!!!!!!!!!!!!!!

a ja niedawno wrocilam ze spacerku nad morzem i z lodow- fajnie wieczor spedzilam a teraz jestem padnieta. ide spac. dobranoc
morze...nie dawno wróciłam a już bym znowu tam jechała, ale dla mnie to prawie 500km :-( jak ja Ci zazdroszczę.....

Mi dziś lekarz powiedział, że jeśli wszystko z dziewczynkami będzie postępować tak jak teraz i nie będzie żadnych problemów oraz jeśli załapią karmienie, to za 2 tygodnie powinny być w domu. Oczy zaszkliły mi się ze szczęścia.

Super, że malutkie rosną i dobrze się rozwijają, trzymam za nie mocno kciuki! Już niedługo będą z Tobą :tak:


jenny83 ten sposób na obracania mnie przerazil, ale dobrze że się udało i oby mluszek już tak sobie siedział. Gdyby u nas coś takiego robili to ile dziewczyn uchroniło by się przed cc.

rozalka mój synek też bardzo chiał wyprobować kołyskę, ale jedynie na próbe przewijaka mu pozwoliłam :-D Bardzo się cieszy i wyszukuje wsród swoich zabawek jakieś odpowiedznie dla maluszka, co trochę coś mi przynosi. Ma tylko pretensje że sasiad juz ma od 2 tygodni braciszka a on musi czekać ;-)

Bombusia niezłe akrobacje wyrabiałaś :-D, a skąd dowiedzialaś się o tej metodzie na przesuwanie dzidziolka?

Idę kolejny prysznic wziąć i trzeba zmykać na jakieś zakupki, a to nie lada wyzwanie dla mnie bo mieszkam na przedmieściach i do sklepów muszę dojechać :baffled:

Trzymajcie się dwupaczki!
 
dziś rano dwa... a teraz to boli mnie ogólnie bo mam biegunke...

ale spokojnie... nie czuję ze to to... moja intuicja mówi: e nieee...

ogólnie mowią, ze jak biegunka i wymioty to oznaki porodu :p ale moze sie czyms strułas pewnie sie dowiesz u lekarza za niedługo jak cos napisz nam koniecznie.

zmykam Słoneczka bo ide na wyrko zaprzyjaznic sie z wentylatorkiem i pooglądac filmy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dajcie mi szamana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja chce deszcz....
mam już dość :-( Będę płakać....


Wczoraj zasneliśmy z M po 18 po obiedzie przespałam sie do 21, a później nie mogłam zasnąć, a jak już oczy mi się zamknęły to na max 30min i musiałam iść do wc, wiatrak chodził cały czas, a Ja mokra cała-nawet się rozebrałam tylko do majteczek, a i tak nie pomogło... wstałam razem z M o 5.30 pochodziłam po domu i co się okazało?? Że już jest gorąco:wściekła/y: Więc zła poszłam dalej spać, wstałam o 8 cała mokra-znowu:wściekła/y: wziełam prysznic, posprzątałam -znowu mokra:wściekła/y: Znowu prysznic, wyniosłam śmieci i poszłam po bułki do sklepu, całe 20min mnie nie było i co?? jestem cała mokra:wściekła/y:

mam dość nie mogę spać, nie mogę funkcjonować normalnie,a skurcze tylko takie jak przy okresie-Ja chce urodzić !!!!!

Ciamajda Kochana Ty się powinnaś cieszyć, jeżeli urodzisz wcześniej to wszystkie będziemy Ci zazdrościć :-)

GSC Nie mam nr do Ciebie i chyba nikt nie ma.... Gdzie Ty jesteś???

Bombusia Ja popłaczę razem z Tobą, będzie Nam raźniej :-)

Ehtele Znowu mam pranie i prasowanie :dry: Dobrze, że wszystkie rzeczy którem miałam już są poukładane, poprasowane, wyprane w komodzie, bo chyba bym ocipiała gdybym teraz miała kilka dni przy desce stać-jeden wystarczy :-D
Kiedy idziemy na porodówkę?? ktoś musi rozpocząć ten lipiec :-D

Aga_Natalia bardzo się cieszę z Tobą, że dziewczynki mają szansę już niedługo wrócić do domu :-) Oby jak najszybciej :-)
 
Ciamajdko... całe szczęście w tym wszystkim, że masz wizyte u gina dzisiaj... Będziemy czekać na wiadomości, trzymaj sie
 
Witam się pięknie :happy:

pati1982
tymi pysznościami zajadaliśmy się tu: Karczma | Chata Wędrowca - Wetlina
Wetlina jest cudowna - byliśmy tam dwukrotnie (2006, 2009). Niestety w zeszłym roku było już widać, że to nie te same Bieszczady... masa ludzi i już się robi pseudoturystyka :-(

Aga_Natalia cudowne wieści :-) trzymamy kciuki, żeby się ten termin nie przedłużał :tak:

jenny83 słuszną decyzję podjęliście :tak: Już jesteś w takim terminie, że dzidzia donoszona, więc ryzyko było nie tak duże... Fajnie, że dzidzia już ląduje główką w dół i wszystko jest ok - teraz tylko czekać :-)

Bombusia ło matko i córko! Bidulko Ty nasza :sorry2: nie smutaj się już! Główka do góry! Kurde... też bym zjadła parówkę... ale tylko wirtualnie chyba, bo wiem, że jakbym ją naprawdę ruszyła to nie skończyłoby się to dobrze :baffled:

kasia2506 o jejku... nie smutaj się ;-) już niedługo śliczna Małgosia będzie z Wami i tatuś zapatrzony w swoje kobitki będzie chodził jak w zegarku :tak: Faceci to jak cepy proste są... Oni nie rozumieją jak to ciężko jest - myślą, że 90% dolegliwości to symulacja... Eh.. w pewnej szkole rodzenia (pokazywali kiedyś w teleekspresie chyba) to facetom przyczepiają do pasa 5 litrowy baniak z wodą co ma zobrazować ciążowy brzuch i oni się przewracają, bo nie są w stanie z tym chodzić :-D Dopiero chyba takie ćwiczenie pokazuje tym cepom, że to nie tak łatwo...


cayra1984
o a co to za lody z Lidla?? Bo ja chcę się tam dziś wybrać i bym zapasy zrobiła :-) A mój M to uwielbia właśnie takie w czekoladzie z orzechami :tak:

Ciamajdka ojejciu Kochana to coś się dzieje... Ale Ty sama jesteś w domu?? Nie rozstawaj się z komórką i jakby co to dzwoń po pogotowie! I nie zwlekaj, jak zaczniesz słabnąć, albo zwiększy się chociażby Twój niepokój to od razu za telefon!


polianna mi to wygląda na to, że on czegoś chce albo coś nabroił. Nie chcę Cię straszyć, ale bądź czujna! No i swoją drogą wykorzystaj na maksa tą jego "przemianę" :tak:


A u mnie bez zmian to co i u większości... UKROP!
No może nowością będzie, że chyba mi maluch się "wstawił", bo chodzę znowu cały czas głodna i co chwila do kibelsa wędruję, a wcześniej to nawet całe noce przesypiałam bez sikania ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdko nie denerwuj sie kochana, mam nadzieję, ze miną Ci te dolegliwości, a sama jedziesz do lekarza pewnie, bo T. w pracy??? a może weź sobie krople zołądkowe lub mietowe, przeciez dzidziu sie nic nie stanie, a Tobie sie może polepszy.;-)
andzia podziwiam ile Ty juz dzisiaj zrobiłas od rana ja nie mam siły nawet umyć kuchenki gaz. no :szok::szok::baffled:
Polianno ohhhh aby to co Twój M powiedział stało sie prorocze i tak juz zostało na zawsze, ale fakt jakby jakis adorator sie pokręcił koło Ciebie, to by mu gula na szyji skakała he he:rofl2:
Sarka te akrobacje to ze szkoły rodzenia mam od dziewcząt, a ta pozycja była typowa, doopa wyzej niż brzuch, aby mały troche zszedł z pęcherza i wymymłanego odbytu hi hi ...jednym słowem komedia:rofl2::baffled::-D
Kasia 2506 nie denerwuj sie kochana , jeszcze troszke i juz finał, a chłopy to norma buuuu
Black juz ci przesyłam paróweczkę:))))


A je teraz zapodam sobie nastepny seans filmowy na DVD pt; "Janosik- prawdziwa historia" z 2009r. co był w kinach, hmmm ciekawe czy wart oglądania.:dry:
A mój Adrian własnie odkurza w ....lodówce, bo ten koperek tak powłaził w uszczelkę od zamrażarki, ze tylko można odkurzyć i kręci głową z niedowierzaniem co ja jeszcze odstawię w tej ciązy he he:):-D:-D
 
Ostatnia edycja:
to ja sie witam przedpoludniowo, u mnie narazie nie jest tak duszno bo wszystkie okna pozamykane i jakos daje rade, niestety zły humor dalej mi towarzyszy - jak najwierniejszy przyjaciel... hmmm...
no nic....
mam nadzieje, ze u was lepiej...

Bogusia86 ehh fantastycznie z tymi ciuszkami...:) pozazdrościć tylko:)

Shiraa witaj w gronie kryzysowym... cos ostatnio wiele z nas ma ciężkie dni... możemy mieć tylko nadzieję, że po deszczu przychodzi słońce...

Aga_Natalia no to świetna wiadomość:) te dwa tygodnie zlecą bardzo szybko, zobaczysz, nawet się nie obejrzysz a już będziesz miała swoje skarby w domu:)

sierpień8 powodzenia na wizycie

jenny83 dobrze, ze lekarzowi udało się obrócić twoje maleństwo.. i nie martw się czy ten temat wywoła kontrowersje czy nie bo to twoja decyzja i twoja sprawa.... a lekarz przeciez wie co robi, to ze nie robi sie tego u nas rutynowo to nie znaczy ze jest to zle... ja slyszlam o tym obracaniu, tylko ze najpier sie chyba robilo jakies wizualizacje, a jak to nie pomagalo to lekarz wkraczal do akcji

ehtele fajnie masz z tym Szymonem:) nie dziwię się, że humor sie poprawił:) u mnie dalej beznadzieja...

ciamajdka nie martw sie, jeśli sie okaże że to już tuż tuż to chyba dobrze??:) nie przejmuj się, że nie zdążyłaś wszystkiego przygotować, Tobi będzie miał okazję się wykazać;p
powodzenia na dzisiejszej wizycie!

riba_1 mam nadzieje, ze polozna pomoze ci i dorodzi o co chodzi z tymi krostkami... moze to jakies uczulenie, ktore przejdzie, ale warto to sprawdzic...

Niuunia gratuluje kolezance:) fajnie, ze mimo porodu w 33 tyg wszystko ok:)

Bombusia i ciebie dopadły te hormony okropniaste:( 3maj się jakoś i nie daj się!

kasia2506 oj ja też wczoraj myślałam, że zemdleję... musimy się chyba oszczędzać w te upały; co do kłotni z m. to mam nadzieje, ze zrozumie swoj blad - bo nie zawsze im to wychodzi dobrze:/ i sie poprawi

andzia1987 dobrze, ze powoli ci przechodzi to "przeziebienie"; widze, ze dzisiaj nie leniu****esz... uwazaj na siebie:) do mojej tesciowej tez mam okolo 60 km i zgadzam się, że to w miarę bezpieczny dystans;p

polianna hmmm ja też mam nadzieję, że postanowienia twojego męza będą trwałe i że naprawdę weźmie się za to co obiecuje!! niech w końcu doceni swój skarb!



Mam jutro wizytę u mojego ginka (teraz chodzę co 2 tyg - potem co tydzien:/) i juz sie stresuje co mi powie na wage... ostatnio dostalam opr za moje 12kg... a teraz nie wiem czy przytylam byc moze z kilo... pewnie znowu czeka mnie wyklad... brrr grrr brrr grrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Black_Opal, dokładnej nazwy nie pamiętam, ale one kosztują 0.99 zł i są w czerwonym opakowaniu, takie na patyku - śmietankowe w polewie czekoladowej z Orzeszkami. MNIAM!!! :-D
 
Do góry