reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Mnie też się oczy zaszkliły ... :) Cudowna wiadomość !!! Trzymam kciuki za Twoje Kruszynki z całych sił !!! Wszystko będzie dobrze - zobaczysz :*:*:*:*
 
Dzień Dobry dziewczynki:-)
Ja dzisiaj mam wizytę na 18.30.Po wizycie zdam raporcik.
Solidaryzuję się z Wami w dyskomforcie jaki odczuwacie z powodu upałów i ciążowych dolegliwości;-)
 
Hejka.
u nas tez upał.Mąz wczoraj cudem zdobył wiatrak,dzieki temu w miare sie wyspałam.ale masakra,wszelkie wiatraki i klimy wyprzedane...dobrze,ze woda jest:crazy:

Tez solidaryzuje sie,bo mam kryzys "przedporodowy".Wczoraj zaliłam sie mezowi caly wieczór...denerwuje mnie,że jestem fizycznie ograniczona i wiele rzeczy mam do zrobienia,a szybko sie mecze i najchetniej bym lezała cały dzien.no i spac nie mogę,eh...a jak zasne,to sny jak filmy sensacyjne,koszmar.

Trzymam kciuki za wszelkie wizytujace,bedzie dobrze,nie martwcie sie na zapas.;-)
 
Witam po kilku dniach nieobecnosci.Nie dam rady nadrobic na raz wiec napisze tylko,ze bylismy wczoraj w szpitalu:baffled: na obracaniu.Wiem brzmi strasznie ale zanim poszliszmy odbylam mase rozmow z dziewczynami,ktore mialy to robione,wyszytalam chyba caly internet i powiem tak.Polska to chyba jedyny kraj,w ktorym taki zabieg nie jest wykonywany acz kolwiek nie wiem dlaczego_Oczywiscie moje przerazenie wynikalo z tego co wyczytalam w polskim internecie,kiedy zaglebilam sie w artykuly obcojezyczne przekolanal sie,ze jest to opisywane jako cos naturalnego majace na celu uchronic przed cc.Wiadomo zawsze jest jakies ryzyko ale podczas cc rowniez a chyba nawet wieksze.Nie wiem mam nadzieje,ze wszystko jest i bedzie w porzadku.Miłoszek leży juz głowka do dołu i mam nadzieje,ze juz tak pozostanie bo niestety zawsze jest ryzyko,ze dziecko powroci do poprzedniej pozycji:no:.
Wygladalo to tak na dzien dobry KTG ok.40 min nastepnie usg w celu potwierdzenia pozycji dziecka,lek zwioczajacy miescie macicy i po 15 min lekarz przez powloki brzuszne obrocil malego trwalo to moze 5 min.Podczas obracania polozna caly czas monitorowala serduszko.Po obroceniu znowu KTG ponad godzine i to wszystko:tak:.Wiem,ze dla wielu moze byc to kontrowersyjny temat ale ja poprawde chcialam uniknac cc albo co gorsza porodu posladkowego...:sorry2:
 
jenny83 no rzeczywiscie pierwszy raz słysze o takim zabiegu.No ale co" kraj to obyczaj".Ja chyba bym była pełna obaw,czy maleństwo nie zakręci sie pępowina( i czy nie wywoła to wcześniejszego porodu,no ale...
 
rozalka wiem my oboje sie trzeslismy ze strachu ale jesli chodzi o pepowine do dlatego caly czas podczas calej procedury maly byl monitorowany na usg a jesli chodzi o wczesniejszy porod to tak masz racje to akurat bylo pewne ryzyko ale naszczescie nic sie nie stalo z drugiej strony pomyslalam,ze to juz w razie czego 37 tydzien
 
Witam z rana

Wczoraj spontanicznie wieczorem do Krakowa mąż mnie zabrał:-D Więc spędziłam uroczy wieczór i trochę się zrelaksowałam...a teraz lecę na pazurki:tak: Co by się dobrze prezentować na porodówce hiihihi
Humor trochę lepszy..skurczy brak:-)

Bogusia86 ojj kochana super koleżanka!!!! Bardzo się z Tobą ciesze - a teraz wio - znowy pranie i prasowanie hihiihihi

Shiraa Cimajdko sierpień8 - POWODZENIA NA WIZYTACH:-):-) i czekam na szczegółowe wieści o wadze dzieciątka, i stanie szyjki hihiihih:tak::tak:

Shiraa nie martw się kryzys dotyczy 80% sierpniówek - więc widocznie i tak musi być:-D:-D Damy radę kobitko...

Aga_Natalia bardzo się z Tobą cieszę - cudowne wieści - obyś mogła jka najszybciej tulić dziewczynki w domku:-)
 
Witajcie...
u mnie katastrofa, tak jak przewidziałam, chyba za dobrze nie pamiętam daty ostatniej miesiączki, bo dziecię od poczatku o 2 tyg starsze a termin 25 sierpień wynika z OM. poza tym miałam nieregularne. lekarz od poczatku sugerował sie datą miesiączki która podałam.
więc jeśli tak, to wychodziłoby że jestem teraz w 37 tyg ciazy... a o czym to świadczy?
od 3 dni mocne (naprawdę bolące) przepowiadające, skurcze na dole brzucha ale pojedyncze albo bardzo nieregularne, kilkanaście razy dziennie kłucie w szyjce, do tego dziś rano doszły wymioty... dobrze że dziś wizyta bo bardzo się boję już. boże, dziewczyny... jak ja się boję że pomyliłam date miesiączki listopadowej z październikową.. ja po prostu nie zapisywałam dat... a miałam tyle spraw na głowie w tym okresie że mogło mi sie popieprzyć.

Shiraa, sierpień8
równiez życzę Wam powodzenia na dzisiejszych wizytach, ja jadę na 16.00.:sorry2:
Bogusia86 ale ludzie sa dobrzy, przekonuje się na sobie.. a widzę że Tobie naprawdę trafiła się świetna osoba...:tak:
jenny83 ja myślałam że oni Ci kazali żebys przyszła na to obracanie, a Ty poszłaś sama..? nie wiem czy to kontrowersyjny temat.. obrócili i gites majonez:sorry2:
Aga_Natalia juz niedługo:-p:happy::tak:;-):-)


ja chyba z psychą nie wyrobię...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieńdoberek z rana
Za wizytujące trzymam kciuki i oczywiście czekam na relacje:tak:
Aga_Natalia - super!!!, trzymam kciuki żebyś jak najszybciej miała swoje córeczki w domku
jenny83
- najważniejsze że jest ok a Miłoszek główką w dół, pozostaje trzymać kciuki żeby nie był uparciuszkiem i nie chciał powrócić do poprzedniej pozycji:tak:
rozalko - dobrze że udało wam się jeszcze dorwać ten wiatrak, co do spania to jest ciężko, no ale to już każda z nas pisze;-), ja dzisiaj całą noc spałam na sako tylko pod prześcieradłem, w łóżku się już duszę:-(
wuzelku - po co się spieszyć, ja też mam parę rzeczy do zrobienia ale... zdążymy:tak::-D bez ciśnienia i może jak temp trochę spadną:happy:, teraz ostatnio faktycznie zachowujemy się w większości jak te prawdziwe leniwce na drzewach, wszystko woooolno, spooookooojnie, i jakoś leeeciii :-p
ciamajdko - spokojnie, nie stresuj się, to nie musi od razu nic znaczyć, poczekaj na wizytę u lekarza; a nawet jak by się okazało że jesteś już trochę bardziej do przodu to co? przecież i tak jesteśmy już powoli na finiszach i czekamy na te nasze maleństwa, pokoik masz już prawie gotowy, będzie dobrze:blink:
 
Do góry