reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Lea A co to za zameldowanie się w szpitalu?? Tak trzeba zrobić? O co chodzi??

Kassia181 Brawa za wytrzymałość:-) Nie wiem z kąd wzięłaś siłę na porządki, bo Ja teraz topię się nawet przy wycieraniu kurzy, a co dopiero deska do prasowania :szok:

Ciamajda gratuluje udanych wyników :-)

Duralex Przyjdź do mnie ja Cię wkur... - okna czekają :-D:-D:-D

A Ja dzisiaj miałam super dzień/ nie licząc tych okropnych upałów...

Poszłam do koleżanki na kawę- takiej z którą nie miałam kontaktu od lat, ale ostatni się spotkałyśmy pod moim osiedlem i mnie zaprosiła :-) Przyszłam do Niej, a Ona od razu że ma dla mnie ciuszki, bo Ona ma roczną córeczkę... Wyciągnęła 4 wielkie kartony ciuszki od 0-12mc zaczęłyśmy przepierać i okazało się, że jej teściowa powysyłała jej super ciuszki ze stanów, aż mi szczęka opadała przy niektórych rzeczach, a Ona chciała je oddać za darmo:szok:...
Wybrałam strasznie dużo tych ciuszków dużą reklamówkę ciuszków 3-9mc i trzy reklamówki 9-12 mc... W tym super kombinezony i kurtki na zimę, buciki, jeansy z levisa itd... Ale uznałam, że za darmo to nie wezmę więc spytałam się z 20razy ile za ne chce, Ona cały czas że nic... Tyle rzeczy w stanie rewelacyjnym, a Ona nic nie chce... Ale naciskałam, że nie mogę za darmo to na odczepnego mówi dobra to dasz stówkę to będę miała na pampersy :-D

A teraz się obudziłam po obiadowej drzemce i pewnie zasnę po 1-2 nad ranem :-D

Chłodnej nocy dziewczyny :-)
super z tymi ciuszkami!!!!!!!!!!!!!!!

a ja niedawno wrocilam ze spacerku nad morzem i z lodow- fajnie wieczor spedzilam a teraz jestem padnieta. ide spac. dobranoc
 
reklama
Uhhhh, witam upalnie. Dzis dzien nie do zycia. Nie dosc, ze kazdy niemrawy, nieprsytomny to jeszcze ten skwar. W mieszkaniu mialam 30* mimo wlaczonego wiatraka. Najlepiej bylo siedziec w aucie, gdzie klima chlodzila. No ale musze jechac ja odgrzybic, bo co sie autem przejade to zaraz gardlo boli...
Ja zmieniam zdanie co do sklepu www.biustonoszedokarmienia.pl - już chciałam oddać stanik bo wydawał mi się ybzt ciasny i niewygodny a po godzince noszenia bardzo ładnie się dopasował. Jeśli karmienie dojdzie do skutku to kupię sobie jeszcze jakiś...
Hehe, znam ten sklep. Mialam tam zamawiac, ale dobrze, ze nie zamawialam. Z tego sklepu na moje donice to tylko jeden model bylby dobry. Alena szczescie trafilam na niego w jednym ze sklepow w miesci, przymierzylam okazalo sie, ze jest za szeroki z obwodzie i ma za duze miski. Ogolnie jakos dziwnie lezal.

Ja za to polecam staniki tej firmy:
Amazonka - Staniki do karmienia, bielizna ciążowa

Naprawde wygodne. No i jesli macie szczescie i mozna je kupic w waszym miescie to super. Ja wlasnie z ich sklepu trafilam do sklepu w swoim miescie i szczerze mowiac zaplacilam za oba tyle ile bym zaplacila lacznie z przesylka. A komfort taki, ze moglam sobie pomierzyc rozne modele i w kilku rozmiarach. :)
 
My też niedawno wróciliśmy ze spacerku nad morzem - bulwar w Gdyni pełen ludzi - ci co sobie teraz przyjechali na urlop na pewno nie żałują. Po drodze do domku skusiliśmy się na frytki z maca - dobre były ale i tak dalej chodzą za mną te cholerne placki ziemniaczane:-p ech Milusiu widzisz co narobiłaś;-):-D
Bogusia86 - fajnie z tą koleżanką, takie prezenciki bardzo cieszą
monika8112 - ja mam ostatnio właśnie fazę na dżem brzoskwiniowy:-D już drugi słoiczek w ciągu 2 tygodni schodzi, rano sobie zapodam tościki z masełkiem i dżemem, mniam:-p
Duralex - wooooow:-D:szok: niezła jesteś, okna w taką pogodę:cool2:
Black_Opal - mnie też marzą się Bieszczady i nie tylko dla takiego żarełka;-) tam wszystko smakuje inaczej:tak: A zdradź gdzie jedliście takie pyszności?
 
Witam na chwilke, my po spacerku girki wymoczone, piesek poplywal na dworze super mimo ze 25 stopni ale o niebo lepiej , przynajmniej oddychac jest czym kolacyjka zjedzona czas na kapanko i do wyrka.

Bogusiu86 to zameldowanie do porodu w szpitalu to tutaj w Niemczech ;-) ale to nie jest jakies obowiazkowe , poprostu jedziesz sobie wczesniej do tego szpitala w ktorym chcesz rodzic zeby "obgadac" porod co i jak ;-)

Dobrej nocy mamuski!!!!! kciuki za jutrzejsze wizyty juz zacisniete!!!!!!
 
Dziewczyny nie dam rady doczytać. Ale widze że pojawia sie temat staników i biustów. Mi własnie zostal do zamowienia stanik i nie mam zielonego pojęcia jaki rozmiar wziaść. W ciaży piersi mi bardzo urosły. :) Szkoda tylko że brodawki jak były wklesłe tak dalej są.
Czy któraś z Was moze karmiła z takimi? Kupiłam w razie w jakis korekto sutka, który wyciągasz przed karmieniem i nakładki na wszelki ale czy coś to da?

Pajko- a ten dalacin z aplikatorem tez używałam w ciąży, chyba na gronkowca jakiegos i ten zniknął a pojawił sie inny:)
 
Ostatnia edycja:
Heloł :-)
Widze, że nie tylko ja przechodzę kryzys ciążowo - hormonalny :eek: Mam wszystkiego dość ... Wszystko mnie boli, chodzę spuchnięta jak balon, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły, zasypiam dopiero o 2 nad ranem przez te upały, brzuch wciąż mi się stawia, do tego doszły bóle jak na @, o których dawno zapomniałam ... Ehh ... :sad:
Żyć nie umierać. Żeby tego było mało ciągle myślę o porodzie i czasami paraliżuje mnie strach ... Jak ja sobie poradzę, jak wytrzymam ten ból ... Czy później będę umiała zająć się tą małą, bezbronną istotką ... :sad:
Dużo by pisać ... A przecież Wy macie tak samo, więc nie wiem po co ja się żalę heh :-) Szczerze mówiąc to już mi jakoś lżej :-p

Tak Was czytam i czytam ... I dziwię się, że macie problem z seksem ... :sorry2:
U Nas nic takiego się nie dzieje. Kiedy mamy ochotę to się kochamy :tak: no i korzystamy póki możemy, bo potem celibat w połogu :-p

Ciekawe co tam u Czekoladki ... I u Saudades ... Pamiętam, że ciekawie u Niej nie było, a ostatnim razem aktywna była prawie miesiąc temu :baffled:

Ciamajdko ! Jutro wizytujemy razem :-D Na którą masz? Bo ja dopiero na 19.30 ...
Już się doczekać nie mogę ... Ciągle myślę jak tam moje łożysko .. Czy daje rade ...
 
PADAL DESZCZ!!!!!!!!!! i byla burza:-D:-D:-D bylo super, ale tylko przez chwile. teraz dalej parowa. moj M stwierdzil, ze nie da mi sie wiecej meczyc i jedziemy kupic klimatyzacje. bylismy w 3 wielkich sklepach budowlanych - wszystkie klimy wyprzedane!!!!! w dwoch nie beda juz domawiac bo sie sezon skonczyl:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak sie kur... sezon skonczyl!!! chyba deszczowy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a w trzecim beda w srode. takze pojezdzilam troche z M i to byla najlepsza czesc dnia - jezdzenie autem z klima. czulam sie cudownie. jak tylko weszlismy do domu - znowu zalamka- tak jak na poczatku twierdzilam, ze nie chce klimy bo drogo itp, tak teraz - PRAGNE KLIMY.
Ciamajdko - super, ze wszystkie wyniki masz dobre.
Black_Opal - nalesnik wyglada rewelacyjnie :tak::tak::tak::tak: kurcze ale smaka mi narobilas.
Bogusia86 - w niemczech trzeba sie meldowac na porod - nie wiem czy wszedzie. u mnie miedzy 32 - 36 tc. przyjmuja tylko pewna ilosc kobiet w danym czasie, aby potem nie bylo, ze 10 rodzi na raz. przynajmniej masz pewnosc, ze skupia sie na tobie. no to jestes juz zaopatrzona w ciuszki na caly rok:-):-):-) super.

a o GSC dalej nic nie wiemy?? kurcze mam nadzieje, ze wszystko w porzadku...
dobranoc kochane....
 
Wiecie co, chyba za wiele odkrywczych rzeczy to nie napiszę:) Z okazji upałów praktykujemy z mężem leniwe dni…:) Mam w planach co prawda parę rzeczy, ale motywacji na razie brak-to dopiero poniedziałek:)


Aneciu to próby wątrobowe. Ja je robię co roku profilaktycznie razem z morfologią.



Niuunia fajnie, że już jesteś:)


Urszulko to faktycznie mało pijesz…


Pati zgadzam się w 100%, nie pisałam o tym, bo chłodny prysznic, zimne napoje i lody to żadna rozpusta, tylko artykuły pierwszej potrzeby:) A wentylator niech będzie rozpustą i nałogiem:) A co tam:)


Bombusiu moje młode ma czkawkę 2-3 razy dziennie:)


Ciamajdko to noc i dzień szalone…:) Gratuluję wyników:)


Polianno od tego jesteśmy, żeby zwracać uwagę, pocieszać i tulić:) Dasz radę:)))


Riba tulę mocno:))) Fajnie, że paczka dojechała, na pewno poprawiła humor:)


Duralex podoba mi się tekst Twojego gina o czkawce:)


Pajeczko ja jak grzecznie siedzę w domku w te upały to nie puchnę… palce odrobinę, ale to normalne:) Zresztą ciśnienie mierzę-niziutkie, więc jestem spokojna. Jeśli dokuczają Ci tylko nogi, to na pewno pogodowa sprawa.


GSC… martwimy się…


Kasia2506 chyba faktycznie coś nie tak z tym ciśnieniomierzem:)


Bogusiu86 super z tymi ciuszkami:)
 
reklama
Mi dziś lekarz powiedział, że jeśli wszystko z dziewczynkami będzie postępować tak jak teraz i nie będzie żadnych problemów oraz jeśli załapią karmienie, to za 2 tygodnie powinny być w domu. Oczy zaszkliły mi się ze szczęścia.
 
Do góry