reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hej kobietki,wpadlam tylko na chwilę ,wieczorem nadrobię. Zauwazylam u siebie bolesny węzeł powiększony w pachwinie (przy nodze). Czy któraś z Was też ma?? Zastanawiam się...bo poza tym,że powiększył mi się tej nocy węzeł pod zębem,który zaczął znów boleć to szyjne ,które zawsze wychodziły jako pierwsze przy najmniejszym katarze są schowane...hmmm...
 
reklama
Polianno ja nigdy czegoś takiego nie miałam :no: Jedynie co to często mnie boli w pachwinie, ale to po prostu czuję że maluszek mi tam uciska, ale nic mi tam nie "wyszło" :confused:
 
Hej kobietki,wpadlam tylko na chwilę ,wieczorem nadrobię. Zauwazylam u siebie bolesny węzeł powiększony w pachwinie (przy nodze). Czy któraś z Was też ma?? Zastanawiam się...bo poza tym,że powiększył mi się tej nocy węzeł pod zębem,który zaczął znów boleć to szyjne ,które zawsze wychodziły jako pierwsze przy najmniejszym katarze są schowane...hmmm...

niestety nie mam czegoś takiego :no:
 
Hmm... też to pierwszy raz mam :/ Nie bardzo rozumiem czemu akurat tam, jeśli miałoby to być np. od alergii albo od zęba to przecież najpierw powiększyły by się te szyjne,nie? Hmm... Jak do jutra nie zniknie to pójdę do lekarza.Może też zrobię wcześniejsze badanie moczu,może to ma związek z jakąś bakterią? Znowu panikuję,bez sensu.
 
I ja się witam :-)

Na wybory oczywiście się wybieramy :yes:

Polianno
nigdy nie miałam czegoś takiego :baffled: boli mnie w pachwinach, a zwłaszcza prawej, ale to od ciężaru jaki muszą dźwigać ;-)

Pajka
ja mam 110cm :-) a piersi mnie nie bolą.. sutki już smaruję maltanem i czuję, że są wrażliwe, ale nie bolą jak się ich nie dotyka :wink:
 
Hmm... też to pierwszy raz mam :/ Nie bardzo rozumiem czemu akurat tam, jeśli miałoby to być np. od alergii albo od zęba to przecież najpierw powiększyły by się te szyjne,nie? Hmm... Jak do jutra nie zniknie to pójdę do lekarza.Może też zrobię wcześniejsze badanie moczu,może to ma związek z jakąś bakterią? Znowu panikuję,bez sensu.

nie denerwu sie moze to nic groźnego - ale najlepiej skonsultować to z lekarzem
ja wlasnie zajadam sie petitkami w czekoladzie:p

ja mam 112 cm, ale to chyba takie normalne brzusie w tym okresie ciaży :)
no i mam juz dzisiaj zaliczony dobry uczynek - 2 zł na powodzian wrzucone:)
 
kurde wyszłam do skleu, ale skwar tam jest myslałam, ze bedzie chlodniej bo sie zapowiadało pochmurnie.
Petitki zjedzone - teraz jestem ciekawa czy moja ryba wyjdzie :p robie rybe na warzywach :baffled:
 
Pajkaa na pewno rybka wyjdzie i będzie taka że palce lizać :tak:

A ja już po obiadku, dzisiaj kasza gryczana z warzywkami i do tego smażony filecik z kurczaka... wiem że jedno do drugiego ma się nijak ale miałam ochote na jedno i drugie wiec trzeba było to jakoś pogodzić :-D:szok:
 
reklama
Do góry