reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam pierwsza!!!! No cud jakiś czy cóś:-D:-D
Wstawać Mamuski, sniadanko M szykować i na spacerek, póki nie wali w "czajnik" słońce:-):-)!!!!!

Życzę Wam miłego i spokojnego dnia.
Idziecie na wybory???? Ja idę:baffled:
 
reklama
witam się niedzielnie
u mnie dzisiaj nie zapowiada się upalnie :) ale cos mi się od samego rana kręci w głowie:baffled:

Witam popoludniowo...i biore sie za czytanie boscie naskrobaly ile wlezie od wczoraj:)

Polianno - akcja z sasiadka MASAKRA!!!Ale ludziska maja pomysly na zycie?!?! Zeby 3-latka krasc nauczyc:szok: Co do malowania to sie nie znam, ale OSOBOSCIE ZABRANIAM takich wyczynow - nie dosc ze wdychanie oparow to jescze sie nagimnastykowac niezle trzeba. A Twojemu M powiedz ze jak nie pomaluje to wezwiesz malarza i niech placi - moze podziala qrde... Eeee doczytalam....a nie ma innego szpitala tylko te 2??? Przeciez teoretycznie jak zacznie sie porod to Cie musza przyjac obojetnie gdzie sie pojawisz...historie straszne jak te sprzed 20 lat conajmniej - znieczulica jakas czy co?
Aga_Natalia - widze ze samopoczucie sie poprawia, kruszynki rosna jak na drozdzach i wogole wszystko zmierza ku dobremu:tak:A Natalka na pewno szybko te infekcje pogoni w sina dal!!!
Bonusowa - moja mala siedzi identycznie.Raz glowa naciska na prawa pachwine a od wczoraj tez na lewa. Bimba sobie glowka tam w dole (chyba tak jak na tym linku z linkowni bylo pokazane) Niektore dzieci wstawiaja sie do miednicy tuz przed porodem, inne w trakcie skurczow a inne uparciuchy wcale. Mi ginka powiedziala ze jest ok.Najwazniejsze ze glowa na dole...a czy sie wstawi poczekamy...jak nie to wtedy dopiero cc. Ja mysle ze nic nie musisz obracac...ale jak chcesz to ci opisze te cwiczenia albo znajde linka.
Pajko - takiego meza to jak igly w stogu siana szukac...moj M tez jest mega opiekunczy ale nie az tak:-Dtortilla z kurczakiem i czosnkiem mnnniammm...zarzuc przepisem w wolnej chwili:tak:
Niunia - ja zauwazylam ze jak jest cieplo i czlowiek poodkrywany chodzi to wloski rzeczywiscie smigaja - pod pachami to juz nie wspomne chyba sie wywoskuje bo zwariowac mozna;-) Zycze udanego wypadu jesli dojdzie do skutku.
KasikZ - nie chce nic mowic...ale...mojej kumpeli (zeszloroczna sierpnioweczka) zdjeto pessar w piatek, a w sobote juz malego tulila :D mowila ze nawet z Mkiem przytulanek nie zaliczyli:-Dnie zdazyli bo tak sie szybko wszystko rozkrecilo.
GSC - moj M jest bardzo awnturasny jesli chodzi o takie rzeczy, czasem to go stopowac musze taki w goracej wodzie kapany. Nie wiem co mnie spotka u mnie w szpitalu...nie straszcie dziewczyny:baffled:nie mam nawet pojecia jakie sa zwyczaje tj. czy sie jakies kawy i bombonierki daje....

Wczorajszy grill baaardzo udany, wcielam 2 ogromne szaszlyki i opilam sie mojego piwka. Kolezanka bedzie lutownka 2011, wiec ciaza swiezutka - jak moja mala kopala to im sie az oczy swiecily:-)!!! Ja dzisiaj pospalam nieziemsko - tj. obudzilam sie przed 8 jak M do pracy jechal na pare godzin, zjadlam sniadanko i powalilo mnie spowrotem :D...Najlepsze bylo to ze M przed wyjsciem poprosli zebym jakis dobry lancz zrobila i zapowiedzial sie na 12 a ja oczy otwarlam 11:15 i biegiem do kuchni hehehe. Zrobilam pycha zapiekanke z resztek kolacji tesciow (kawalki indyka) - zdazylam na styk totalnie:-D
Tesciowa ma dzisiaj dzien dobroci dla zwierzat chyba:szok:powyciagala spioszki i inne *******ki po moim Mku:szok:Spioszki maja 25 lat i sa w stanie idealnym - takie welurowe grubsze jak juz chlodno bedzie. W zwiazku z tym pierze sie juz druga pralka malych fatalaszkow, w pierwsza poszla posciel, rozek i inne drobiazgi cosmy od ostatniego prania pokupowali....A tak sie chwalilam ze mam poprane i poprasowane :-D Jutro akcja zelazko + 2 wentylatory chyba....niewazne ze komody brak - mam na dnie w szfie takie wielkie ozdobne pudlo, w sumie wszystko tam wroci ale juz czysciutkie i pachnace wiec niejako jestem do przodu:p
Fale Dunaju dalej nieupieczone ale M o slodkie nie marudzi wiec ok.Swoja droga to kupil budynie ale karmelowe bo mu sie pochrzanilo i zastanawiam sie jak to wyjdzie....

Caluje Was wszystkie i sorki jesli kogos pominelam ale sporo tego bylo:tak:

dam przepis, ale to nic trunego :)

Witam pierwsza!!!! No cud jakiś czy cóś:-D:-D
Wstawać Mamuski, sniadanko M szykować i na spacerek, póki nie wali w "czajnik" słońce:-):-)!!!!!

Życzę Wam miłego i spokojnego dnia.
Idziecie na wybory???? Ja idę:baffled:

u mnie chyba bedzie dzisiaj delikatne słoneczko:)
 
Witam kobiałki,
Właśnie wróciłam z Mazur i pierwsze co, do kompa sprawdzić, czy któraś z Was się nie rozdwoiła.. :) Idę Was poczytać, może uda mi się nadrobić :):):)
 
Cześć :-) Ja zaraz idę na wyboru i na tym się kończą dzisiejsze plany, bo nic mi się nie chce :-(

miłego słonecznego dnia:-)
 
A ja obudzialm sie z rana i prasuje ak szalona, zeby tylko zdarzyc przed goraczka.

Duralex
- Podziwiam, ze jeszcze w stanie bylas pojechac na wakacje:-)

KAsia- Gratuluje wygranej i czekamy na zdjecia;-)
 
miłej niedzieli

czytam Was na bieżąco ale sił brak:-(

Bogusia ty 38 tydzień :szok: nasza lipcowa sierpniówka:-)


oj będziemy mieć ponad miesieczne róznice:-) a te z końca będa zmierzle że jeszcze sie kulaja gdy te pierwsze na spacerki chodzą;-) hihi

Bombusia no ide...nie mam na kogo ale mam przeciw komu ot
 
czesc dziwczyny!!!!!!!!!!!
u mnie dzis upalnie. siedze sobie sama bo M. zkolegami pojechal na wyscigi samochodow do Sopotu- a niech sie rozerwie bo potem juz niestteyy nie bedzie kiedy:))))))))))
na wybory oczywiscie ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze dziewczyny moze mi pomozecie- co kupic chlopcu na roczek- ma to byc cos chlopiecego a ja zupelnie pomyslu nie mam wa w sklepach nic nie ma- te zabawki w stylu garnuszek czy piesek to ma po siostrze i teraz mamy kupic cos typowo chlopiecego. pomocy- na ta impreze idziemy za tydzien ale wolalabym jak najszybciej kupic i miec z glowy
 
czesc dziwczyny!!!!!!!!!!!
u mnie dzis upalnie. siedze sobie sama bo M. zkolegami pojechal na wyscigi samochodow do Sopotu- a niech sie rozerwie bo potem juz niestteyy nie bedzie kiedy:))))))))))
na wybory oczywiscie ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze dziewczyny moze mi pomozecie- co kupic chlopcu na roczek- ma to byc cos chlopiecego a ja zupelnie pomyslu nie mam wa w sklepach nic nie ma- te zabawki w stylu garnuszek czy piesek to ma po siostrze i teraz mamy kupic cos typowo chlopiecego. pomocy- na ta impreze idziemy za tydzien ale wolalabym jak najszybciej kupic i miec z glowy

Przechodzilismy przez to rok temu :) to wszystko zależy ile planujecie wydać kasy.I czy chcecie kupić coś oryginalnego czy zabawkę.
 
Przechodzilismy przez to rok temu :) to wszystko zależy ile planujecie wydać kasy.I czy chcecie kupić coś oryginalnego czy zabawkę.

no wiesz jestesmy przed wyplata i z kasa wiadomo jak teraz jest - cos do 100 zl max. ale wolalabym cos tanszego a najprawde nie mam pomyslu:(((((((((((
 
Ostatnia edycja:
reklama
no wiesz jestesmy przed wyplata i z kasa wiadomo jak teraz jest - cos do 100 zl max. ale wolalabym cos tanszego a najprawde nie mam pomyslu:(((((((((((

Z tego co pamiętam myśmy kupili małemu jak szliśmy takie wielkie puzzle z samochodami, które po ułożeniu dają taką wielką matę i kupilismy mu duży wóz strażacki i chyba wydalismy 60-70 zł
 
Do góry