reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
wstawaj szkoda dnia! wstawaj szkoda dnia!

a ja chyba na głowę upadłam:) ale spać nie mogę Michał o 4 wyjeżdżał na delegację i ja już na nogach! a żeby było śmieszniej to strasznie mi sie jeść chce, ale o tej godzinie to nie będę w lodówce buszować:)

ptaszki śpiewają za oknem, mam nadzieję że nie będzie za gorąco, bo wybieram się dziś na łowy do lumpków.
o dziwo nic mnie nie boli i nawet nie wstawałam w nocy na siiii.

życzę wszystkim miłego dnia!
 
Dzień Dobry dziewczynki;)

Ja ogólnie odniosę się do "karmienia".Chciałabym powiedzieć przyszłym mamusiom, żeby się nie matrwiły tym, że jeszcze nie mają pokarmu-siary.
Ja w pierwszej ciąży do samego porodu nie mogłam nic wycisnąć.
Tuż po porodzie z wielkim trudem położna wycisnęła kropelkę.
A dwa dni później mleka było aż nadto.
W drugiej/trzeciej dobie następuje tzw. nawał pokarmu, więc spokojnie.
Ja miałam na początku inny problem, mam "małe" sutki nadodatek się "chowają" i mojemu brzdącowi było na początku trudno złapać pierś-był za słaby więc na początku posiłkowałam się tzw. "kapturkami" a po 3 tygodniach mały był na tyle silny że potrafił złapać sutka wraz z otoczką i nie było już problemu;)

P.S. Jeśli chodzi o karmi to ja słyszałm,że pobudza produkcje mleka (takie plotki )
w każdym bądź razie małż przywoził mi je do szpitala;)

Pozdrawiam
Miłego dnia;)
 
Witajcie kochane po dosyć długiej przerwie:) zaraz zabieram się do nadrabiania co u was mam nadzieje że do wieczora dam radę hihihi

Zanim zacznę was nadrabiać napiszę co u mnie:)

Wypad nad morze się udał, 8 godzinek jechało się świetnie, miałam mnóstwo miejsca, wyprostowane nóżki, podziwiałam widoki, ale po 8 h złapał mnie kryzys i nawet widok zachodzącego słońca nad morzem nie cieszył mnie. W Gdyni wszystko pozałatwialiśmy i pojechaliśmy odpocząć do JAstarni - w te trzy dni nie było ani jednej churki na niebie. Teraz jestem u rodzinki w Warszawie, Darek wrócił do domu, odpoczywam, wcinam itp.

Ehtele dziękuję kochanie za troskę i smska:)

No dobrze zobaczę co u was cmokaski:)
 
witam
a ja znowu zapadłam się pod ziemie , no ale inaczej już chyba nie będzie , :zawstydzona/y:
wolałabym tutaj bywać częściej cieszyć się z wami , i bardziej wspierac wtedy kiedy jest taka potrzeba i sama skupić się bardziej na ciąży i porodzie zbliżającym sie wielkimi krokami , ale po prostu nie idzie , wiecie o co chodzi /budowa/

milusia super że wyjazd nad morze udany , my jesteśmyu co roku nad morzem , ale tym razem bałam się takiej trasy w maju jechaliśmy do Poznania i źle znisołam ta drogę dlatego w weekend czerwcowy gdy mąż zaproponował mi wypad nad morze z ogromnym żalem odmówiłam , ale za rok pojedziemy już w 4ke :-)
ethele widze że juz przygotowana, a prania i prasowania nie masz dość skoro jeszcze na wypady do lumpków masz ochotę :-D
ja już w sumie też przygotowana , komoda z przewijakiem już załadowana , kołyska złożona , skurcze nie odpuszczają więc nigdy nic nie wiadomo , maluszek ma ok (+ /-) 2700 kg , lekarz chce żebym wytrzymała jeszcze min 2 tyg

Bombusia przepis na ciasto Extra udało mi się już dwa razy upiec :) właściwie piekłam razem z moja małą gosposią Oliwka , uwielbia mi pomagać w kuchni szczególnie piec ciasta

aa ja jeśli mogę pochwalę się choć pewnie pomyslicie że to straszne że tak póżno , ale wkońcu dogadaliśmy się z mężem w sprawie imion więc mamy dziewczynka WERONIKA , a chłopczyk Krzyś choć mąż dalej się waha bo nasi sąsiedzi na nowym miejscu mają synka 2latka też Krzysia , no, ale żeby z tego powodu rezygnować z imienia które wybralismy już 4 lata temu gdy byłam w ciąży z Oliwką i wtedy tez płeć malucha była nieznana ???

pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki bardzo bardzo ciepło choć u nas chłodno, ale wcale mi to nie przeszkadza ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się
dzisiaj odpoczywam razem z mężem więc wpadnę na forum jk bedzie oglądał meczyk albo pójdzie na nockę do pracy.
Milusia fajnie, ze wyjazd yudany
Natka ciesze się, ze dogadaliście się co do imion

Dzisiaj albo jutro mąż będzie skladał szafę narożną więc najpóźniej do jutra skończymy remont małego pokoiku więc wkleję foteczki w odpowiednim wąteczku :)
 
Do góry